надсилання коментарів на Facebook

Варіант 1: Веб-сайт

Для відправки коментарів на сайті соціальної мережі Facebook можна використовувати спеціальну форму з текстовим полем, розташовану нижче будь-якої обраної записи. При цьому сама по собі публікація в обов'язковому порядку повинна мати вільні параметри конфіденційності, що дозволяють вам бачити чужі і додавати власні повідомлення.

Спосіб 1: стандартний коментар

 1. Найбільш простий метод публікації коментаря полягає у використанні власної сторінки в якості автора. Для цього просто знайдіть потрібну запис, перегорніть нижче і клацніть лівою кнопкою миші по напису " коментувати» . Поиск записи для создания комментария на сайте Facebook

  Це дозволить моментально перейти до текстового блоку " напишіть коментар» навіть у випадках, коли ви переглядаєте певний запис із величезною кількістю повідомлень.

 2. Переход к форме создания комментария под записью на сайте Facebook
 3. У вказане текстове поле введіть бажаний коментар і для публікації натисніть клавішу «Enter» на клавіатурі. На жаль, на веб-сайті Facebook відсутні видимі кнопки для виконання цього завдання. Процесс создания и публикации комментария на сайте Facebook

  Після відправки повідомлення моментально з'явиться під записом, надаючи вам, як автору, можливість редагування і видалення.

 4. Возможность управления комментарием на сайте Facebook
 5. Ви можете залишати повідомлення не тільки під публікацією, але і під коментарями інших користувачів. Для цього натисніть кнопку»відповісти" під потрібним блоком і введіть повідомлення в нове поле, що з'явилося. Возможность создания ответа на комментарий на сайте Facebook

  Відправка проводиться повністю аналогічним чином за допомогою клавіші «Enter» . При цьому ви також можете відповідати і на власні публікації.

Спосіб 2: коментар від імені сторінки

На Фейсбук крім коментування від імені власного облікового запису можна залишати аналогічні повідомлення, використовуючи в якості автора створені публічні сторінки. Зрозуміло, для цього ви повинні бути творцем або керівником відповідної спільноти.

Читайте також: Як створити сторінку у Facebook

Возможность выбора и создания публичной страницы на сайте Facebook
 1. Перейдіть до запису в хроніці сторінки і в правому куті на нижній панелі клікніть по значку із зображенням стрілочки. Це дозволить відкрити список доступних вам сторінок.
 2. Выбор имени для комментария под записью на сайте Facebook
 3. Виберіть підходящий варіант, просто клацнувши ЛФМ по потрібному рядку, і на цьому процедура зміни автора завершується. Тепер, якщо ви спробуєте опублікувати коментар під обраним записом, повідомлення з'явиться від імені сторінки або особистого профілю.
 4. Публикация комментария на стене публичной страницы на сайте Facebook

Врахуйте, що даний метод спрацює виключно на публічних сторінках, а при створенні коментарів в хроніці або групі він буде недоступний.

Читайте також: вимкнення коментарів під публікаціями у Facebook

Варіант 2: Мобільний додаток

Через офіційне мобільний додаток Facebook можна використовувати всі функції соціальної мережі, націлені на спілкування, включаючи і можливість коментування. В даному випадку процедура знову ж зводиться до використання спеціального поля, але цього разу всього лише одним методом.

 1. Знайдіть потрібний запис у хроніці чи стрічці спільноти та на нижній панелі торкніться кнопки " коментувати» . В якості альтернативи можете тапнуть по блоку із зазначенням кількості коментарів трохи вище зазначеної панелі.
 2. Переход к форме создания комментария под записью в приложении Facebook
 3. Після переходу до списку вже існуючих повідомлень в нижній частині екрана відобразитися поле " напишіть коментар» . Заповніть його.
 4. Процесс создания комментария в приложении Facebook
 5. Щоб опублікувати запис, скористайтеся кнопкою із зображенням стрілочки в нижньому правому куті відкритої сторінки. Відразу після цього коментар з'явиться під уже існуючими повідомленнями.
 6. Процесс публикации комментария под записью в приложении Facebook
 7. Якщо вам потрібно не просто опублікувати коментар під записом, а написати відповідь якомусь іншому коментатору, знайдіть блок з потрібним повідомленням і натисніть»відповісти" . В результаті ви будете переміщені на додаткову сторінку »відповіді" , де також потрібно заповнити текстове поле і тапнуть »надіслати" .
 8. Возможность создания ответа на комментарий в приложении Facebook

більше статей на цю тему: