Зміна фото в Instagram після публікації

Как изменить фото в Инстаграме после публикации

Після публікації зображень в Instagram внести зміни якого б то не було роду, будь то накладення ефектів або повна заміна фотографії, на жаль, неможливо. Єдине, що ви можете зробити при редагуванні поста, це змінити деякі елементи на зразок тексту або хештегів, безпосередньо не відносяться до знімка, а розташовані в спеціально відведеному місці.

Детальніше: редагування публікацій в Instagram


Возможность удаления и повторной публикации изображения в Instagram
Якщо вам все ж потрібно замінити знімок, можете вдатися до видалення і повторного завантаження, керуючись представленими нижче інструкціями. При цьому, звичайно ж, разом з публікацією буде видалена статистика попереднього запису, так як нові пости не можна якось пов'язати з попередніми.

Детальніше:
видалення публікацій в Instagram
видалення і додавання зображень в Instagram

Як доповнення відзначимо, що відредагувати фотографію перед її повторною публікацією в соціальній мережі можна за допомогою Canva – платформи для створення якісних і оригінальних дизайнів як за шаблонами, так і повністю з нуля. Всі можливості доступні як на офіційному сайті, так і в мобільному додатку для iOS і Android. Розглянемо їх коротко.

Перейти на сайт онлайн-сервісу Canva
завантажити Canva для iOS
Завантажити Canva для Android

Зверніть увагу! у кожному з розглянутих далі розділів онлайн-сервісу і додатки доступні пошук і фільтри, завдяки яким можна максимально зручно і швидко знайти і додати до майбутнього проекту найбільш підходящий елемент оформлення.

Как изменить фото в Инстаграме после публикации_001
 • «шаблони» &8212; величезна бібліотека макетів (більше 50 000) для публікацій, презентацій та інших творчих проектів, в числі яких є і ті, що розроблені спеціально для Instagram (як постів у стрічці, так і історій). Как изменить фото в Инстаграме после публикации_003

  Знайти відповідний і перейти до його зміни можна як з головної сторінки (кнопка " створити дизайн» на сайті або &171;+&187; в додатку і подальший вибір відповідного пункту меню), так і безпосередньо в редакторі, скориставшись пошуком і налаштованим фільтрами.

 • Как изменить фото в Инстаграме после публикации_002
 • «елементи» &8212; різні зображення, фони і текстури, лінії і фігури, стокові фотографії, аудіозаписи, діаграми, рамки і сітки, які можна використовувати в створенні власних публікацій для соцмережі.
 • Как изменить фото в Инстаграме после публикации_004
 • «Галерея» (відсутній у веб-версії) – Можливість додавання в додаток фотографій і відеороликів, збережених в пам'яті мобільного пристрою.
 • Как изменить фото в Инстаграме после публикации_005
 • »Завантаження" &8212; схожий з попереднім розділ, але доступний в тому числі і на офіційному сайті, що дозволяє завантажити в сервіс власні мультимедійні файли (зображення, аудіо та відео), які потім можуть бути змінені і/або додані до будь-якого проекту в якості його доповнення або основи.
 • Как изменить фото в Инстаграме после публикации_006
 • »Фото" &8212; стокові зображення, з кожним з яких можна зробити те ж, що і з будь – яким завантаженим графічним файлом і всіма доступними в бібліотеці сервісу елементами-вибрати і змінити на свій розсуд, щоб потім використовувати в якості доповнення, фону або основи майбутньої публікації.
 • Как изменить фото в Инстаграме после публикации_007
 • " Текст» &8212; різні написи (заголовки, підзаголовки, основний текст) і шаблонні (теж редаговані) стікери.
 • Как изменить фото в Инстаграме после публикации_008
 • " більше» &8212; Додатки та інтеграції, підтримувані сервісом і дозволяють істотно розширити його функціональність.
 • Как изменить фото в Инстаграме после публикации_009

  Використовуючи всі пропоновані Canva можливості та інструменти, комбінуючи їх між собою, можна створити дійсно якісну і унікальну публікацію для соціальної мережі Instagram, будь то фото в стрічці або історія.

  Читайте також: Як поміняти фон в сторіс Instagram за допомогою Канва

більше статей на цю тему: