просування історій в Instagram

Оформлення історій

Перш ніж приступити до просування історій тим чи іншим способом, необхідно подумати про правильне оформлення майбутньої публікації, так як саме це гарантує увагу з боку глядачів. Основні правила залежать від конкретного випадку, але в більшості буде досить дотримуватися наступного:

 • Історія повинна чітко відображати те, що ви намагаєтеся продати користувачеві. Не варто додавати контент і елементи, що не мають відношення до товару, навіть якщо це приверне увагу.
 • Варто використовувати максимум відео та анімації, тоді як статична графіка може бути не що інше, як прикраса. Зокрема, таким чином можна виділити деякі ділянки історії.
 • Якщо додаєте текстові підписи, важливо дотримуватися певних рамок. В іншому випадку через надлишок інформації глядачі будуть закривати історію практично відразу, тим самим надаючи негативний вплив на статистику аккаунта.
 • Для більш агресивного просування можна зрідка використовувати провокаційні теми в межах розумного. Це може бути як новинний контент, так і просто шокуючі зображення або відео, що привертають увагу з боку.

Під час створення публікації можете надихатися чужими роботами, не забуваючи про обмеження на копіювання. Крім цього, сильно здатні допомогти сторонні сервіси та додатки, що надають платні і безкоштовні шаблони, при роботі з якими, як правило, досить інтеграції контенту.

Детальніше: Як зробити шаблон для Instagram

Как сделать рекламу в сторис Инстаграм_001

Більш детально розповідати про створення відео або зображення, навіть як приклад, ми не будемо, тому як в крайньому випадку можете знайти відповідні інструкції на нашому сайті. Самі ж по собі історії необхідно мати в якості файлів на пристрої, які згодом будуть завантажені і опубліковані в соціальній мережі.

Просування публікацій

Швидше і найпростіше зробити створення рекламних сторіс стандартними засобами даної соціальної мережі, де потрібно заздалегідь включити і налаштувати бізнес-аккаунт, а також опублікувати потрібний контент. Бажано займатися розміщенням безпосередньо перед роботою з інструментами просування, так як термін життя історій сильно обмежений.

Детальніше: створення історій в Instagram з телефону

 1. Відкрийте офіційний клієнт Instagram, перейдіть на головну сторінку та натисніть кнопку»Ваша історія" . Після цього потрібно завантажити або створити контент вбудованими засобами і провести розміщення.
 2. Как сделать рекламу в сторис Инстаграм_002
 3. Поверніться на стартовий екран мобільного додатка, в блоці з історіями торкніться мініатюри вашої останньої публікації і в нижній частині сторінки скористайтеся кнопкою»просувати" . Відкрити засіб перегляду також можна і через особисту сторінку.
 4. Как сделать рекламу в сторис Инстаграм_003
 5. Після переходу на сторінку " виберіть ціль» виберіть один із трьох представлених варіантів залежно від ваших вимог. Тут варто враховувати, що в кожному випадку буде відрізнятися підпис посилання для змахування.

  Читайте також: Як зробити свайп в Instagram

  Как сделать рекламу в сторис Инстаграм_004

  Якщо вами обраний варіант " більше відвідувань сайту» , додатково потрібно заповнити текстове поле »Сайт" і вибрати підпис для свайпа. Після завершення використовуйте кнопку »Готово" у правій частині верхньої панелі, щоб продовжити Налаштування.

 6. Как сделать рекламу в сторис Инстаграм_005
 7. Опинившись знову на сторінці " виберіть ціль» , натисніть »далі" в кутку екрану і зробіть вибір аудиторії. Якщо ви раніше не працювали з рекламою, в тому числі через Facebook, можна використовувати варіант »автоматично" або підготувати нову групу. Как сделать рекламу в сторис Инстаграм_006

  У другому випадку потрібно вказати назву, місце розташування, інтереси, вік і стать потенційних глядачів. Як правило, детальну настройку варто робити тільки в тому випадку, якщо ви точно знаєте, на кого орієнтована реклама.

 8. Как сделать рекламу в сторис Инстаграм_007
 9. Розібравшись з налаштуванням, знову натисніть»далі" і цього разу визначте бюджет. У Instagram діє система передоплати, і тому для розміщення в будь-якому випадку доведеться внести повну суму.
 10. Как сделать рекламу в сторис Инстаграм_008
 11. Перед натисканням кнопки " просувати публікацію» можете ознайомитися з попереднім переглядом історії, торкнувшись відповідного пункту. Крім цього, важливо також встановити налаштування оплати на окремому екрані.
 12. Как сделать рекламу в сторис Инстаграм_009

  Якщо параметри встановлені правильно і в бізнес-акаунті є способи оплати, після натискання кнопки запис буде опублікована в якості просуває. Відмінною особливістю історії стане можливість змахування для відкриття рекламованого місця.

Налаштування реклами на Facebook

За рахунок того, що реклама в Instagram тісно пов'язана з рекламним Кабінетом в Facebook Ads Manager, можна використовувати відповідний ресурс для підготовки і публікації контенту. При цьому саме по собі створення, настройку і багато інших параметрів аудиторії ми розглядати не будемо, так як це було детально описано в іншій інструкції на сайті.

Детальніше: налаштування та оплата реклами в Instagram через Facebook

 1. Для початку відкрийте настройки рекламної компанії і зробіть прив'язку облікового запису соціальної мережі. Це потрібно зробити в будь-якому випадку, навіть якщо ви раніше здійснювали дії через бізнес-аккаунт Instagram.
 2. Как сделать рекламу в сторис Инстаграм_010
 3. Через спадне меню зі списком рекламних акаунтів виберіть той, в якому був прив'язаний Instagram, і з головного меню в лівій колонці перейдіть на вкладку " публікації та історії» . Тут потрібно знайти і скористатися кнопкою " створити історію» у верхньому правому куті сторінки.
 4. Как сделать рекламу в сторис Инстаграм_011
 5. При появі спливаючого вікна " Нова історія» в рамках блоку " де поділитися історією» зніміть галочку зі сторінки на Фейсбуці, якщо потрібно, і в обов'язковому порядку відзначте обліковий запис зі значком Instagram. Щоб почати заповнення, досить буде натиснути кнопку " додати медіафайли» і вибрати заздалегідь підготовлені документи у відповідному 9:16 форматі.
 6. Как сделать рекламу в сторис Инстаграм_012
 7. Розібравшись із завантаженням, можете скористатися внутрішнім редактором, щоб додати додаткові елементи. Важливо враховувати, що кожне вибране зображення або відео, незалежно від тривалості, автоматично стане новою сторіс зі своїми незалежними параметрами.
 8. Как сделать рекламу в сторис Инстаграм_013
 9. В рамках категорії " додаткові функції» клацніть по рядку " посилання для переходу при проведенні вгору» , щоб додати зовнішнє посилання на будь-який сайт або публікацію. Текстове поле для URL-адреси в центрі сторінки потрібно заповнювати відповідно до повного посилання, включаючи префікс «HTTP» або «HTTPS» .
 10. Как сделать рекламу в сторис Инстаграм_014
 11. Підготувавши публікацію до розміщення, необхідно натиснути кнопку»опублікувати" у нижньому правому куті спливаючого вікна. Крім цього, можете розгорнути додаткове меню за допомогою розташованої поруч стрілочки і налаштувати відкладену завантаження. Как сделать рекламу в сторис Инстаграм_015

  Якщо все було зроблено правильно, рекламна сторіс буде відразу ж опублікована в соціальній мережі. Управляти записом при цьому можна як з вкладки «активні» в особистому кабінеті, так і стандартними засобами Instagram.

 12. Как сделать рекламу в сторис Инстаграм_016

  Зверніть увагу, що нами використовувалася панель управління Facebook Business Suite, а не стандартний Ads Manager. Пов'язано це з великою зручністю інтерфейсу і наданих функцій.

більше статей на цю тему: