надсилання приватних повідомлень користувачам Twitter

Соціальна мережа Twitter орієнтована в першу чергу на споживання і створення контенту, який тут представлений у вигляді невеликих текстових постів розміром в 280 символів і може бути супроводжений посиланнями і мультимедійними файлами. Спілкування між користувачами, здебільшого, здійснюється через коментарі та репости, але також даний сервіс дозволяє обмінюватися особистими повідомленнями. Далі мова піде саме про те, як їх відправити.

Написання повідомлень у Twitter

Як і всі сучасні соцмережі, Twitter представлений у вигляді веб-сайту і мобільного додатку. Отримати доступ до першого можна з будь-якого браузера (на будь-якому ПК, ноутбуці, смартфоні або планшеті). Друге доступно до використання в середовищі Android і iOS. Ми не будемо міркувати на тему того, який із способів використання даного сервісу найбільш популярний, а просто розглянемо те, як написати особисте повідомлення користувачеві в обох версіях Твіттера.

Читайте також: Як створити акаунт у Twitter

Варіант 1: Браузер

Незалежно від того, під управлінням якої операційної системи працює ваш комп'ютер або ноутбук і яким браузером Ви користуєтеся, для відправки повідомлення користувачеві соцмережі Твіттер перейдіть за представленою нижче посиланням і виконайте наступні дії:

Головна сторінка Twitter

 1. Якщо ви не авторизовані у своєму обліковому записі, зробіть це, натиснувши спочатку &171; Увійти & 187; , а потім вказавши на сторінці входу свої логін (нікнейм, адреса електронної пошти або номер телефону) і пароль, після чого знову натиснувши &171; Увійти & 187; .
  Ввод логина и пароля от своей учетной записи в Twitter
  Читайте також: вирішення проблем із входом у Twitter
 2. Перш ніж перейти до написання особистого повідомлення користувачеві, необхідно його знайти. Зробити це можна одним з трьох способів:
  Переход к поиску человека для отправки сообщения в Twitter
  • Якщо ви знаєте його ім'я або нікнейм в соціальній мережі, скористайтеся пошуком (рядок на верхній панелі, розташована праворуч від мініатюри фото вашого профілю) і введіть ці дані. Як тільки побачите шуканий результат, Натисніть по ньому для переходу на сторінку профілю.
  • поиск пользователя соцсети по имени в Twitter
  • Якщо ви знаєте, кому хочете написати, підписані на нього, але не знаєте, як правильно пишеться його ім'я або нікнейм, перейдіть на свою сторінку, натиснувши по імені (праворуч від фото профілю), а потім відкрийте вкладку»читабельні" і знайдіть там ту людину, якій плануєте відправити повідомлення. Натисніть по його імені для переходу на відповідну сторінку.
   поиск пользователей для написания сообщения в читаемых в Twitter

   Примітка: якщо потенційний одержувач повідомлення підписаний на вас, а ви на нього ще немає, шукати його слід у вкладці »читачі" .

  • Якщо ви хочете написати випадковій людині, на чию запис або коментар ви натрапили у власній стрічці (або на чиїйсь сторінці), коментарях або рекомендаціях, клікніть по його імені, щоб перейти до профілю.Выбор пользователя в ленте для отправки сообщения в Twitter

 3. Яким би чином ви не потрапили на сторінку користувача, якому хотіли написати, натисніть на кнопку»повідомлення" , розташованої під коротким описом профілю, нижче фото (ліва третина сторінки).

  Перейти к написанию личного сообщения пользователю Twitter

  Примітка: якщо кнопки »повідомлення" ні, значить, користувач відключив можливість відправки йому особистих повідомлень. Це обмеження не можна обійти – але можна схитрувати-просто створіть на своїй сторінці запис з його згадкою у вигляді @ім'я_користувача_твіттер . Правда, особистим повідомленням це вже не можна буде назвати &8212; його зможуть побачити всі ваші читали і, можливо, чимала частина читачів адресата.

  Отсутствие возможности отправки сообщения пользователю Twitter
 4. Перед вами з'явиться діалогове вікно з полем для введення. Напишіть своє повідомлення (тут можна писати і більше 280 символів). Додатково є можливість додавання до тексту зображень і GIF-анімації.
 5. Написание личного сообщения пользователю соцсети Twitter

 6. Натисніть»надіслати" і чекайте, поки користувач побачить ваше повідомлення, прочитає його та відповість.
 7. Отправка личного сообщения пользователю Twitter
  Ось так просто можна написати Приватне повідомлення учаснику соціальної мережі Twitter через її веб-версію, доступну в будь-якому браузері. Правда, тільки тому, хто залишив цю можливість відкритою в налаштуваннях конфіденційності свого профілю.

  Вкладка с личными сообщениями в социальной сети Twitter
  Всі ваші листування з користувачами Сервісу будуть зберігатися в розділі»повідомлення" , розташованому в «шапці» сайту.

  Читайте також: Як поміняти мову інтерфейсу Твіттер на російську

Варіант 2: Мобільний додаток

Як ми вже написали у вступі, в середовищі мобільних операційних систем iOS і Android соцмережа Twitter представлена у вигляді окремого додатка. Інтерфейс обох версій практично не відрізняється, принаймні, в тому, що стосується вирішення нашої сьогоднішньої задачі.

Как написать личное сообщение в мобильном приложении Twitter

Завантажити Twitter з Google Play Маркета
завантажте Twitter з App Store

 1. Скористайтеся одним із наведених вище посилань, щоб встановити клієнтську програму соціальної мережі, якщо цього не було зроблено раніше.
  Установка мобильного приложения соцсети Twitter

  Запустіть його та увійдіть у свій обліковий запис.

 2. Запуск и вход в аккаунт в мобильном приложении Twitter
 3. Далі знайдіть користувача, якому ви хочете надіслати Приватне повідомлення. Як і у випадку з браузером, діяти необхідно по одному з трьох алгоритмів:
  • Скористайтеся пошуком, для якого в мобільному Твіттері передбачена окрема вкладка, якщо ви знаєте ім'я або нікнейм майбутнього одержувача.
  • поиск пользователя соцсети в мобильном приложении Twitter
  • Знайдіть його в списку тих, кого ви читаєте (спочатку потрібно перейти на сторінку власного профілю), якщо ви підписані на нього, або в списку своїх читачів, якщо тільки він читає вас.
  • Поиск пользователя соцсети в читаемых в мобильном приложении Twitter
  • Якщо це користувач, якого ви просто зустріли на просторах соціальної мережі (в стрічці, рекомендаціях або коментарях), тапніте на його ім'я або аватар для переходу на сторінку профілю.
  • Поиск пользователя в ленте для отправки ему сообщения в мобильном приложении Twitter
 4. Опинившись на сторінці потрібного користувача, натисніть на зображення конверта, одягненого в коло.
 5. Переход к написанию сообщения пользователю социальной сети Twitter

 6. Введіть своє повідомлення в спеціально призначене для цього поле, при необхідності доповнивши його мультимедійними файлами.
 7. Написание сообщения пользователю социальной сети в приложении Twitter
 8. Натисніть на кнопку відправки, виконаної у вигляді літачка.
 9. Отправка личного сообщения пользователю в мобильном приложении Twitter
  Все, особисте повідомлення користувачеві Twitter відправлено, тепер залишається лише дочекатися відповіді на нього. Для перегляду всіх листувань в мобільному додатку передбачена окрема вкладка, значок якої, у міру надходження нових «вхідних», буде підсвічуватися кількістю повідомлень.
  Просмотр истории переписки с пользователями в мобильном приложении Twitter
  Читайте також: як користуватися Twitter

Висновок

У цій невеликій статті ми розглянули те, як написати Приватне повідомлення користувачеві соціальної мережі Twitter. Зробити це можна як на комп'ютері, так і на смартфоні або планшеті, відмінності мінімальні.

більше статей на цю тему: