завантажуємо відео з Twitter

Скачиваем видео с Twitter
Без відеороликів, нехай навіть і зовсім коротких, нинішні соцмережі уявити досить складно. І Twitter &8212; аж ніяк не виняток. Популярний сервіс мікроблогів дозволяє завантажувати і ділитися невеликими відео, тривалість яких становить не більше 2 хвилин 20 секунд.

&171;залити&187; ролик на сервіс дуже навіть просто. Але як же Завантажити відео з Твіттера, якщо виникла така потреба? Питання це ми і розглянемо в даній статті.

Читайте також: Як створити обліковий запис Twitter

Як завантажити ролик з Twitter

Цілком очевидно, що функціонал сервісу не передбачає можливості скачування прикріплених до твітів відеороликів. Відповідно, це завдання ми будемо вирішувати за допомогою сторонніх сервісів і додатків для різних платформ.

Спосіб 1: DownloadTwitterVideos

Якщо ви бажаєте завантажити ролик з Твіттера, використовуючи свій персональний комп'ютер, сервіс DownloadTwitterVideos &8212; ймовірно, кращий варіант. Щоб завантажити відеозапис у форматі MP4, від вас буде потрібно лише посилання на конкретний твіт з роликом.

Онлайн-сервіс DownloadTwitterVideos

 1. Отже, спочатку знаходимо публікацію з прикріпленим відеозаписом в Twitter.
  Твит с видео в Твиттере
  Потім натискаємо на стрілку, спрямовану вниз, в правій верхній частині твіту.
 2. Далі в випадаючому списку вибираємо пункт &171;скопіювати посилання на твіт&187; .
  Выпадающий список твита в Twitter
 3. Після чого копіюємо вміст єдиного текстового поля у спливаючому вікні.
  Всплывающее окно в Твиттере со ссылкой для копирования
  Щоб скопіювати посилання, натискаємо по виділеному тексту правою кнопкою миші і в контекстному меню вибираємо пункт &171; копіювати & 187; . Або ж чинимо простіше &8212; використовуємо комбінацію &171;CTRL+C&187; .

  Спочатку посилання вже виділено для копіювання, але якщо ви якимось чином скинули це виділення, для його відновлення просто ще раз натисніть на текстове поле.

 4. Тепер переходимо на сторінку сервісу DownloadTwitterVideos і вставляємо посилання у відповідне поле.
  Главная страница сервиса DownloadTwitterVideos
  Для вставки використовуємо шорткат &171;CTRL+V&187; або натискаємо по текстовому полю правою кнопкою миші і вибираємо &171; вставити & 187; .
 5. Після вказівки посилання на твіт залишається лише натиснути на кнопку & 171; завантажити [потрібний нам формат і якість]&187; .
  Начало загрузки видео в сервисе DownloadTwitterVideos
  Про початок завантаження буде свідчити блок внизу з назвою ролика і написом & 171; Завантаження успішно завершено&187; .

Функціональність DownloadTwitterVideos максимально проста, та й користуватися сервісом дуже зручно, адже завантажити потрібний нам ролик можна буквально за пару кліків.

Спосіб 2: SAVEVIDEO.ME

Інше, більш вдосконалене рішення &8212; онлайн-завантажувач відео SAVEVIDEO.ME. цей сервіс, на відміну від вищеописаного, є універсальним, тобто дозволяє завантажувати відеофайли з самих різних соцмереж. Ну а принцип роботи все той же.

Онлайн-сервіс SAVEVIDEO.ME

 1. Для початку користування сервісом, як і в першому способі, спочатку копіюємо посилання на твіт з відеороликом. Потім переходимо на головну сторінку SAVEVIDEO.ME.
  Главная страница сервиса СейвВидео
  Нас цікавить текстове поле, розміщене під написом & 171; вставте URL - адресу сторінки відео тут і натисніть "Завантажити" &187; . Сюди і вставляємо наш &171; Лінк & 187;.
 2. Тиснемо на кнопку&171; завантажити & 187; у правій частині форми введення.
  Подготовка к загрузке ролика в сервисе SAVEVIDEO.ME
 3. Далі вибираємо потрібне нам якість ролика і правою кнопкою миші натискаємо на посилання &171; завантажити відео файл&187; .
  Переходим к загрузке ролика в сервисе СЕЙВВИДЕО
  У контекстному меню вибираємо пункт & 171; Зберегти посилання як&8230;&187; .
 4. Переходимо до папки, в яку мають намір завантажити відео, і тиснемо на кнопку & 171; Зберегти & 187; .
  Окно сохранения файла в Windows 10
  Після цього почнеться скачування ролика.

  Всі відеозаписи, завантажені за допомогою SAVEVIDEO.ME спочатку зберігаються на ПК з абсолютно випадковими назвами. Тому, щоб в подальшому не плутати відеофайли, перейменовувати їх варто відразу у вікні Збереження посилання.

Читайте також: видаляємо всі твіти в Twitter за пару кліків

Спосіб 3: + Download для Android

Завантажувати ролики з Твіттера можна також і за допомогою додатків для Android-пристроїв. Одним з найкращих рішень такого роду в Google Play є програма +Download (повна назва &8212; +Download 4 Instagram Twitter). Додаток дозволяє завантажувати відеозаписи з сервісу мікроблогів за тим же принципом, що використовується в двох вищеописаних способах.

+ Download 4 Instagram Twitter в Google Play

 1. Для початку інсталюємо +Download з магазину додатків Google.
  Страница приложения +Download 4 Instagram Twitter в Google Play
 2. Потім відкриваємо тільки що встановлену програму і переходимо в & 171; Налаштування&187; натисканням на вертикальне трикрапка справа вгорі.
  Кнопка настроек в приложении +Download 4 Instagram Twitter
 3. Тут, якщо є необхідність, міняємо каталог завантаження відеороликів на більш кращий.
  Страница настроек в программе +Download 4 Instagram Twitter
  Для цього тиснемо на &171;Download folder&187; і у спливаючому вікні вибираємо потрібну папку.
  Всплывающее окно с выбором места загрузки видеофайлов в +download для Android
  Щоб підтвердити вибір каталогу для роликів з Твіттера, натискаємо на кнопку &171;SELECT&187; .
 4. Наступний крок &8212; знаходимо твіт з відеороликом в додатку Twitter або мобільної версії сервісу.
  Твит в приложении Твиттер для Андроида
  Потім натискаємо на все ту ж стрілку в правій верхній частині блоку публікації.
 5. І у спливаючому меню вибираємо пункт & 171; Копіювати посилання на твіт&187; .
  Всплывающее меню твита в Twitter для Android
 6. Тепер знову повертаємося в +Download і просто тиснемо на велику круглу кнопку зі стрілкою внизу.
  Главная страница приложения +Download 4 Instagram Twitter
  Скопійовану нами посилання на твіт додаток розпізнає і почне завантаження потрібного нам ролика.
 7. Прогрес скачування відеофайлу ми можемо відстежувати за допомогою смуги завантаження, розташованої в нижній частині інтерфейсу.
  Процесс загрузки видео в приложении +Download 4 Instagram Twitter для Андроид
  Після закінчення скачування ролик відразу ж стає доступним для перегляду в раніше зазначеному вами каталозі.
 8. Додаток +Download, на відміну від розглянутих вище сервісів, відразу викачує відео в оптимальному для вашого смартфона форматі і дозволі. Тому піклуватися про низьку якість завантажуваного ролика тут точно не доведеться.

Спосіб 4: SSSTwitter

Простий і простий у використанні веб-сервіс, орієнтований виключно на завантаження відео з Twitter. МОЖЛИВІСТЬ СКАЧУВАННЯ тут реалізована приблизно тим же чином, що і в SaveFrom.net - популярному сайті і однойменному розширенні, а також в розглянутому нами вище downloadtwittervideos. Все що від вас вимагається – це скопіювати/вставити посилання або видозмінити її, не залишаючи сторінку з відеозаписом в соціальній мережі. Розглянемо докладніше, як це робиться.

 1. Насамперед відкрийте в Twitter той пост, з якого ви плануєте завантажувати відео, і клікніть по адресному рядку браузера, щоб виділити посилання на цю сторінку.
 2. ссылка на твит с видеозаписью в Twitter для перехода к скачиванию через веб-сервис SSSTwitter
 3. Помістіть покажчик курсору між символами «//» і словом «twitter» . Введіть туди літери " sss " без лапок і натисніть «ENTER» на клавіатурі. Добавление к ссылке на видео в Twitter специальных символов для чего скачивания через SSSTwitter

  Примітка: після зміни посилання має мати такий вигляд: https:// sss twitter.com/mikeshinoda/status/1066983612719874048. До цього вона виглядала так https://twitter.com/mikeshinoda/status/1066983612719874048. природно, все що йде після .com/ у вас буде відрізнятися, але до нього – ні.

 4. Опинившись на сторінці веб-сервісу SSSTwitter, перегорніть її трохи вниз, аж до блоку вибору якості (дозволу) завантажуваного відео. Визначившись, натисніть по розташованої навпроти нього посиланням»завантажити" .
 5. Выбор качества скачиваемого видео из Twitter на сайте SSSTwitter
 6. Відеозапис буде відкрита в окремій вкладці, її відтворення почнеться автоматично. Зверніть увагу на адресний рядок вашого браузера-в її кінці буде знаходитися кнопка " Зберегти» , яку і потрібно натиснути.
 7. Сохранить видео из Twitter в выбранном качестве через веб-сервис SSSTwitter
 8. В залежності від налаштувань веб-оглядача, завантаження почнеться автоматично або для початку потрібно вказати кінцеву директорію в відкритому " провіднику» . Отриманий в результаті відеофайл має формат MP4, тому може бути відтворений в будь-якому плеєрі і на будь-якому пристрої.
 9. Скачанное через онлайн сервис SSSTwitter видео из Twitter в загрузках браузера
  Завдяки сайту SSSTwitter ви можете без проблем завантажити вподобане відео з Twitter, досить лише відкрити містить його пост в соціальній мережі і виконати буквально кілька простих маніпуляцій.

Висновок

Ми розповіли про чотири різні способи завантаження відео з Twitter. Три з них орієнтовані на тих, хто відвідує дану соціальну мережу з комп'ютера, а один – на користувачів мобільних пристроїв під управлінням Android. Аналогічні рішення є і для iOS, але при бажанні на смартфоні або планшеті можна також скористатися і будь-яким з веб-сервісів.

більше статей на цю тему: