Що таке Twitter і як ним користуватися

Что такое Twitter и как им пользоваться
Якщо для вас важливо перебувати в курсі того, що відбувається в світі, якщо вам цікаві думки особистостей, відомих і не дуже, щодо тієї чи іншої події, а також, якщо ви просто бажаєте висловити свою думку і обговорити його з іншими, Твіттер – найбільш підходящий для цього інструмент.

Але що ж являє собою даний сервіс і як користуватися Твіттером? Саме на ці питання ми і постараємося вам відповісти.

Про Twitter

Twitter аж ніяк не є соцмережею у звичному для нас форматі. Швидше, це сервіс для обміну повідомленнями з масами. Використовувати платформу може хто завгодно &8212; починаючи з рядового &171;юзера&187; і закінчуючи найбільшою корпорацією або першою особою країни. Практично на початку свого шляху Twitter знайшов визнання серед всіляких знаменитостей, які отримали простий і зручний спосіб спілкування з шанувальниками.

Главная страница сервиса микроблогов Twitter

Отже, для початку давайте розглянемо кілька основних понять сервісу Twitter.

Твіти

Перше, з чого варто почати докладне знайомство з Твіттером – головні його «цеглинки», тобто твіти. Термін "твіт" в контексті цієї соцмережі являє собою якесь публічне повідомлення, яке може містити фото, відеоматеріали, посилання на сторонні ресурси і текст, довжина якого не може перевищувати обмеження в 140 символів.

Чому тільки 140? Така специфіка сервісу мікроблогів. Ви з більшою ймовірністю зверніть увагу на коротку, але важливу і цікаву вам публікацію, ніж на нехай і не дуже ємну, але вимагає виділити певний час для її прочитання. До того ж, в Твіттері завжди можна зробити короткий анонс і надати посилання на основний матеріал. Цим постійно користуються новинні ресурси і сторонні блоги.
Пример твита в сервисе микроблогов Twitter
Твіт можна розглядати і в ролі повідомлення, за допомогою якого ви можете почати діалог, або ж приєднатися до нього.

Ретвіти

Інший варіант публікацій в Твіттері – твіти, якими ви зважилися поділитися зі своїми читачами. А називаються такі повідомлення ретвітами.

Власне, являє собою ретвіт ніщо інше, як перепублікацію чужого поста із зазначенням цього самого джерела. До того ж ви можете доповнювати ретвіти своїми коментарями, внаслідок чого сторонній твіт у вашому повідомленні стає цитатою.

Пример ретвита в сервисе микроблогов Твиттер

У Твіттері також передбачена можливість ретвітити не тільки чужі, а й власні публікації. Найбільш популярне використання цієї функції &8212; підняття старих твітів в початок стрічки.

Хештеги

Навіть якщо ви зовсім не знайомі з Twitter, але є користувачем Вконтакте , Facebook або Instagram , то хоча б в загальних рисах уявляєте, що таке & 171; хештег&187; . Ось і в сервісі мікроблогів хештеги виконують звичні всім функції.

Для тих же, кому це поняття невідомо, пояснимо. Хештегом називається своєрідний ідентифікаційний ярлик теми. Таким може бути слово або ціла фраза (без пробілів) з символом «» на початку.

Наприклад, розміщуючи твіт про відпочинок, ви можете додати в повідомлення хештеги море , моеЛето і т.п. а потрібно це для того, щоб користувачі соцмережі могли знайти вашу публікацію за відповідною міткою.

Пример твита с хэштегами в сервисе микроблогов Twitter

Іншими словами, використовуючи хештеги, ви можете розширити охоплення аудиторії для конкретного твіту.

Вживати хештеги в своїх повідомленнях можна також для того, щоб ефективно впорядковувати їх для подальшого пошуку.

Читачі і читаються

Перших ще називають фоловерами або передплатниками. Тут все гранично ясно. Фоловер (або читач) – це користувач, який підписався на оновлення вашого облікового запису в Twitter. Буквально ж з англійської слово "Follower «перекладається як» послідовник «або»шанувальник".

Підписуючись на кого-небудь в Твіттері, ви тим самим включаєте публікації даного користувача в свою стрічку твітів на головній сторінці. При цьому так званий фоловінг в сервісі мікроблогів аж ніяк не можна порівняти з додаванням в друзі, як в більшості соціальних мереж. Якщо хтось на вас підписався, взаємністю відповідати необов'язково.

Тепер Ви знаєте значення ключових термінів Twitter. Час приступити до знайомства безпосередньо з функціоналом соцмережі

Реєстрація та вхід у Twitter

Якщо до цього Твіттером ви ще не користувалися або і зовсім бачите його в перший раз, слід почати з азів. Насамперед потрібно знати, як зареєструватися і авторизуватися в соцмережі.

Створюємо аккаунт в сервісі

Щоб почати читати і публікувати твіти в Твіттері, для початку потрібно завести профіль в даній соцмережі. Зробити це зовсім не складно і не вимагає багато часу.

Страница создания аккаунта в Twitter

Але тут питання реєстрації в сервісі мікроблогів розглядатися не буде. На нашому сайті вже є відповідна стаття, де детально розказано про процес створення облікового запису Twitter.

Урок: як створити обліковий запис Twitter

Виконуємо вхід

Процедура авторизації в сервісі мікроблогів нічим не відрізняється від такої в будь-який інший соціальної мережі.

 1. Для здійснення входу в Твіттер, переходимо на головну сторінку сайту або до окремої форми аутентифікації.
 2. Тут в першому полі вказуємо прив'язаний до облікового запису імейл, телефон або ім'я користувача, вибране при реєстрації.
  Форма авторизации в сервисе микроблогов Twitter
  Потім вводимо пароль і тиснемо на кнопку & 171; Увійти & 187; .

Налаштування Twitter

Виконавши вхід в тільки що створений аккаунт, насамперед варто приступити до заповнення персональних даних і візуального оформлення профілю. До того ж, слід подбати про налаштування сервісу під свої потреби.

Редагуємо профіль

Після створення облікового запису в Twitter більшість користувачів відразу ж приступають до редагування публічних даних &171;учеткі&187;, що також включає в себе зовнішній вигляд профілю. Давайте ж цим і займемося.

 1. Спочатку потрібно перейти безпосередньо на сторінку нашого профілю.
  Выпадающее меню пользователя в сервисе микроблогов Twitter
  Для цього біля кнопки & 171; Tweet&187; справа вгорі тиснемо на іконку аватара і в випадаючому меню вибираємо пункт &171; профіль & 187; .
 2. Потім в лівій частині сторінки натискаємо на кнопку & 171; змінити профіль&187; .
  Страница профиля в сервисе микроблогов Twitter
 3. Після цього поля з публічними даними користувача стають відкритими для редагування.
  Блок для редактирования публичных данных пользователя в Twitter
  Тут же можна змінити колірну гамму профілю, його &171;шапку&187; і аватар.
  Смена аватара и шапки профиля в Твиттере
 4. Зміна фотографії профілю (аватара) і його шапки проводиться по одному і тому ж алгоритму. Спочатку натискаємо на область з написом &171; додайте фотографію профілю&187; або &171; додайте шапку&187; відповідно.
  Загрузка фото для аватара и шапки в Твиттере
  Потім в випадаючому меню вибираємо & 171; завантажити фотографію & 187; , знаходимо файл зображення у вікні провідника і тиснемо &171; відкрити & 187; .
  Окно проводника в Windows 10
  У спливаючому вікні, якщо потрібно, за допомогою повзунка обрізаємо фото і натискаємо &171; застосувати & 187; .
  Окно с редактированием фото профиля в Твиттере
  Так само і з фотографією шапки. Єдине, для другого варто вибрати зображення з досить високою роздільною здатністю, щоб вже точно все виглядало коректно.
 5. Після того, як профіль був відредагований належним чином, залишається лише зберегти зміни натисканням на відповідну кнопку в правій частині сторінки.
  Кнопка сохранения изменений в публичных данных профиля Twitter
 6. Ось тепер наш профіль виглядає належно.
  Наш профиль в Твиттере после изменений

Налаштування облікового запису

Більш грунтовно підійти до налаштування свого Twitter-аккаунта можна за допомогою розділу " налаштування та безпека» . Перейти в нього можна завдяки все тому ж випадаючому меню, яке викликається після натискання на мініатюру нашого аватара.
Выпадающее меню в Twitter
Давайте ж коротко розглянемо основні категорії налаштувань на відповідній сторінці Twitter.
Главная страница настроек учетной записи в Twitter
Перший пункт &8212; &171;обліковий запис&187; . Дана сторінка завжди зустрічає нас при переході в розділ налаштувань. У цій категорії можна змінити наше ім'я користувача і прив'язаний до аккаунту імейл. Тут же при необхідності налаштовуємо Локальні параметри, такі як Мова інтерфейсу, часовий пояс і країна. А в нижній частині сторінки, під блоком налаштувань вмісту, ви знайдете функцію відключення облікового запису.

Наступна категорія, " конфіденційність та безпека» , відповідає за налаштування приватності і фільтрації небажаного контенту. За нею йде розділ &171;Пароль&187; , який, як неважко здогадатися, дозволяє в будь-який момент змінити комбінацію символів для авторизації в сервісі.

Як і інші соціальні мережі, Твіттер підтримує прив'язку номера телефону до аккаунту для забезпечення додаткового захисту оного. Управляти цією функцією можна за допомогою розділу &171;Телефон&187; .

Також Twitter пропонує максимально гнучкі налаштування сповіщень. Розділ " повідомлення електронною поштою» дозволяє докладним чином вказати, в яких випадках і як часто сервіс буде надсилати повідомлення на Ваш імейл. Фільтрацію цих самих повідомлень можна налаштувати в категорії »повідомлення" . А пункт «Веб-сповіщення» дозволяє включити браузерні нотифікації в режимі реального часу.

Розділ &171; пошук друзів & 187; містить функціонал для пошуку в Твіттері контактів з адресних книг користувача, таких як Gmail , Outlook і Yandex . Звідси ж, клікнувши на посилання нижче, можна перейти в панель управління контактами, завантаженими в сервіс раніше.
Страница поиска друзей в настройках сервиса Твиттер

Це були основні категорії налаштувань облікового запису Twitter, про які обов'язково варто знати. Незважаючи на те, що параметрів для зміни сервіс пропонує досить-таки чимало, завдяки повсюдним підказкам від розробників розібратися в них труднощів не складе.

Змінюємо ім'я користувача

Сервіс мікроблогів дозволяє в будь-який момент змінити ім'я після собаки «@» . Зробити це можна як в браузерної, так і в мобільній версії Твіттера.

Страница изменения имени пользователя в Твиттер-клиенте для Андроида

Урок: змінюємо ім'я користувача в Twitter

Робота з Твіттером

Використовуючи Twitter, ми постійно задіємо різні частини вельми об'ємного функціоналу соцмережі. Нижче Вашій увазі представлені інструкції щодо вирішення найбільш популярних питань роботи з сервісом мікроблогів.

Публікуємо твіти

Ви зареєструвалися в Твіттері, заповнили профіль, а також налаштували аккаунт під себе. І ось прийшов час написати перший твіт – самостійний або як відповідь на чиюсь публікацію.

Так давайте ж покладемо початок ще однієї і, може бути, одного разу дуже популярною Твіттер-стрічки.

Власне, над змістом першого твіту і зовсім можна не замислюватися. Досить просто скористатися одним з первинних шаблонів Twitter з хештегом мойпервийтвіт .
Предложение шаблонных твитов в Twitter
Тут, правда, нижче можна вказати і власний варіант вітального поста.

Основним же способом створення публікацій є спливаюче віконце, що викликається натисканням на кнопку &171;Tweet&187; у верхньому правому куті шапки сайту.
Кнопка Твитнуть на странице сервиса Twitter
Більшу частину вікна " новий твіт» займає текстове поле. У його правому нижньому куті знаходиться значок для виклику списку зі смайликами емодзі. Під ним же розташовані іконки для прикріплення фотографій, відео, GIF-файлів і поточного місця розташування до твіту.
Всплывающее окно для создания твита в Твиттере
Щоб опублікувати наше повідомлення, скористаємося кнопкою з написом " твіт» .

Як ви могли помітити, біля кнопки знаходиться лічильник кількості символів, що залишилися. Якщо ліміт в 140 знаків вичерпаний, зробити відправку повідомлення не вийде. В такому випадку твіт доведеться скоротити до необхідних розмірів.

Що ж стосується використання мобільних додатків для публікації твітів, то тут логіка наших дій все та ж. Більш того, писати повідомлення в Twitter зі свого смартфона навіть дещо зручніше.

 1. Наприклад, на Android, щоб приступити до складання повідомлення в мобільному Twitter-клієнті, потрібно натиснути на плаваючу кнопку з пером в правому нижньому кутку екрану.
  Главная страница приложения Twitter для Андроида
 2. Потім, написавши бажаний пост, тиснемо на невелику кнопку &171;твіт&187; справа внизу.
  Окно публикации твита в Twitter для Android

Крім публікації самостійних твітів, можна відповідати і на повідомлення інших користувачів. Для цього використовуємо поле " твіт у відповідь» , розміщене безпосередньо під вмістом твіту.
Страница твита в сервисе микроблогов Twitter
Початківцю Користувачеві Твіттера також слід знати про деякі тонкощі складання твітів:

 • У своїх публікаціях ви можете активно використовувати хештеги, але не перестарайтеся. Твіти, основу яких складають одні мітки, інші &171;резиденти&187; Твіттера можуть нерідко відзначати як спам.
 • Якщо ви бажаєте оповістити Користувача про конкретний твіт, в тексті повідомлення можна вказати його ім'я у вигляді @нікнейм .
 • Пишіть лаконічно і не розбивайте одне повідомлення на кілька твітів. Постарайтеся вмістити свою думку в один пост.
 • Як і будь-яка інша соцмережа, Twitter дозволяє використовувати посилання в своїх повідомленнях. Щоб заощадити дорогоцінний місце для тексту, скорочуйте&171; лінки & 187; за допомогою таких сервісів, як Google URL Shortener , скорочення посилань Вконтакте і Bitly .

В цілому функціонал публікації твітів в соціальній мережі Twitter не тільки досить простий, але і досить гнучкий. По суті, будь-який вид публічного повідомлення в сервісі є твітом за замовчуванням і від цього нікуди не дітися.

Такий механізм вже зарекомендував себе з кращого боку. Більшість людей, регулярно використовують Твіттер, відзначають, що і в повсякденному житті стали висловлюватися більш осмислено і лаконічно.

Є тут, правда, один досить серйозний мінус – щоб змінити вже опублікований твіт, доведеться його видалити і написати заново. Функцію редагування публікацій в Твіттер поки не»завезли".

Використовуємо ретвіти

Дуже часто у вас буде виникати бажання поділитися повідомленням будь-якого користувача Twitter зі своєю аудиторією. Для цього розробники сервісу передбачили чудову можливість «ретвітити» чужі публікації.

Як це працює? По суті це все ті ж репости в соцмережах.

 1. Безпосередньо під кожним твітом розташований ряд іконок. І саме друга піктограма зліва, що представляє собою дві описують коло стрілки, відповідає за ретвіт повідомлення.
  Иконка ретвита в сервисе Twitter
 2. Після натискання на іконку ретвіту нашому погляду постане спливаюче вікно, в якому залишається лише підтвердити свою дію кліком по кнопці &171;ретвіт&187; .
  Всплывающее окно для создания ретвита в социальной сети Twitter
  Тут же, в поле вище, до сторонньої публікації можна додати і свій коментар. Правда, таким чином ретвіт перетворюється в цитату. Окно для цитирования твита в Твиттере
 3. Як підсумок, в нашій стрічці ретвіт буде виглядати наступним чином:
  Ретвит в нашей Твиттер-ленте
  А цитата ось так:
  Цитата в нашей Твиттер-ленте

Читаємо інших користувачів

Як було сказано вище, у Twitter немає поняття друзів. Тут ви просто підписуєтесь на оновлення будь-якого профілю, який вам подобається. При цьому власник цікавить Вас аккаунта не повинен підтверджувати свою згоду.

Але давайте все-таки перейдемо до теми підписки на твіти. Для того, щоб почати читати персональну стрічку іншого користувача, потрібно всього лише відкрити його профіль і клікнути на кнопку & 171; читати & 187; .
Кнопка для подписки на персональную ленту пользователя в сервисе микроблогов Твиттер

Відписка проводиться подібним чином. Тиснемо на ту ж кнопку і перестаємо читати обраного користувача.

Користуємося чорним списком

У Твіттері Користувач, на якого ви підписані, може в будь – яку хвилину заборонити вам його читати і взагалі-бачити будь-які сліди свого існування в соцмережі. Відповідно, так можете чинити і ви.

Реалізується все це за допомогою функції чорного списку.

 1. Щоб додати в такий список будь-якого користувача, просто натискаємо на його сторінці в Twitter по вертикальному трикрапки біля кнопки &171;Читати/Читати&187; .
  Выпадающий список действий дял другого пользователя Twitter
  Потім в випадаючому списку вибираємо пункт &171;внести @ім'я_користувача в чорний список&187; .
 2. Після цього ознайомлюємося з інформацією у спливаючому вікні і підтверджуємо наше рішення натисканням на кнопку &171;в чорний список&187; . Всплывающее окно при добавлении пользователя Твиттера в черный список

Виконавши ці дії, ви фактично приховуєте свою присутність у Twitter для відповідного користувача.

Видаляємо твіти

Нерідко в Твіттері доводиться видаляти власні публікації. Почасти так повелося через відсутність такої бажаної багатьма функції редагування твітів. Щоб змінити вміст свого поста, доводиться його видаляти і знову публікувати вже виправленим.

&171;знищити&187; твіт можна буквально за пару кліків.

 1. Переходимо до потрібної публікації і тиснемо на стрілку справа вгорі і в випадаючому списку вибираємо пункт &171;видалити твіт&187; .
  Переходим в меню твита в Twitter
 2. Тепер залишається просто підтвердити нашу дію.
  Подтвеждаем удаление твита в сервисе микроблогов Твиттер

У мобільному додатку Twitter все робиться точно так само.

 1. Переходимо до контекстного меню твіту.
 2. Вибираємо пункт & 171; видалити твіт&187; і підтверджуємо дію.
  Удаляем твит в мобильном приложении Twitter для Android

Видаляємо ретвіти

Поряд з твітами невід'ємними складовими Вашої персональної стрічки є ретвіти. І в разі, якщо ви передумали ділитися будь-якої публікацією з читачами, за допомогою елементарної дії її можна видалити.

Иконка ретвита в Twitter

Урок: як видалити ретвіт у Twitter

Додаємо друзів

У Твіттері є чимало людей, інтереси і погляди яких збігаються з вашими, і яких ви хотіли б читати. Також в цій соцмережі швидше за все є деякі ваші знайомі і друзі, чиї публікації ви не проти відстежувати. Благо, знайти потрібну людину і підписатися на його поновлення не складає зовсім ніяких труднощів.
Блок рекомендаций в Твиттере с дополнительной панелью синхронизации
Урок: як додати друзів у Twitter

Шукаємо твіти

Про те, як знаходити і підписуватися на близьких по духу Вам користувачів Твіттера, ми вже розповідали. Тут же давайте поговоримо про те, як знаходити публікації на цікаві для нас теми і приєднуватися до найбільш гаряче обговорюваних топіків Твіттера.

Отже, найбільш очевидним варіантом пошуку твітів є використання відповідного поля в шапці сайту. Але і тут повідомлення можна шукати декількома способами.

Перший і найпростіший – звичайний пошук по слову.

 1. В рядку «пошук у Twitter» вказуємо потрібне нам слово або фразу, а потім або вибираємо підходящий варіант в випадаючому списку, або ж просто тиснемо клавішу «Enter» .
  Выпадающее меню в поисковой строке Твиттера
 2. В результаті буде відображено список твітів, релевантних вашому запиту .
  Поисковая выдача твитов в сервисе микроблогов Twitter

Втім, подібний спосіб пошуку твітів можна вважати найменш ефективним, адже тематика повідомлень із зазначеною вами фразою може сильно варіюватися.

Інша справа &8212; в цій же пошуковому рядку використовувати мітки, тобто розглянуті вище хештеги.

Ось, наприклад, пошукова видача Твіттера по хештегу news :
Поисковая выдача по хэштегу в сервисе Twitter
В результаті виконання подібного запиту Ви отримуєте список людей і твітів, в тій чи іншій мірі відповідних бажаної тематики. Так, тут у видачі основну масу складають новинні твіти.

Ну а якщо вам найбільш цікаві саме трендові обговорення, в Твіттері приєднатися до них можна за допомогою блоку «актуальні теми».

Цей елемент завжди знаходиться в лівій частині інтерфейсу соцмережі. З його допомогою ви можете спостерігати теми, популярні в Твіттері на даний момент. По суті це список трендових хештегів.
Блок актуальных тем в сервисе Twitter
Актуальні теми підбираються сервісом, виходячи з Вашого списку читаних, місця розташування та інтересів. Завдяки цьому розділу ви завжди будете в курсі останніх новин.

При бажанні вміст блоку можна формувати вибірково – по конкретному місцю розташування.

 1. Для цього у верхній частині блоку натискаємо по посиланню & 171; змінити & 187; .
  Сcылка для изменения содержимого актуальных тем в Twitter
 2. Після чого тиснемо & 171; змінити&187; вже у спливаючому вікні.
  Смена местоположения для актуальных тем в Твиттере
 3. І вибираємо потрібний нам Місто або цілу країну зі списку &171;місця поруч&187; або ж за допомогою поля &171;пошук місцеположень & 187; .
  Окно выбора местоположений для актуальных тем в Твиттере
  Потім тиснемо на кнопку &171;Готово&187; .

  Ну а щоб знову активувати інтелектуальну добірку топіків від Твіттера, в цьому ж вікні натискаємо &171; Перейти до індивідуальних актуальних тем&187; .

Пишемо особисті повідомлення

Функціональність Twitter не обмежується лише публічними повідомленнями. У сервісі мікроблогів передбачена також і можливість ведення особистого листування.

 1. Щоб відправити повідомлення користувачеві, на сторінці його профілю біля кнопки " Читати / Читати» тиснемо на вертикальне трикрапка і вибираємо пункт " надіслати Приватне повідомлення» .
  Переход к отправке личного сообщения пользователю сервиса Твиттер
 2. Після цього відкривається вже звичне вікно чату з обраним Користувачем.
  Окно чата с пользователем Твиттера
  Як можна помітити, в листуванні можна використовувати емодзі-смайли, GIF-зображення, а також фото і відеоматеріали.

Перейти в чат з певною людиною можна також за допомогою безіменної кнопки праворуч під блоком основної інформації про Користувача.
Безымянная кнопка для отправки сообщений в соцсети Twitter
Більше того, у Twitter існує цілий розділ »повідомлення" , увійти в який можна, вибравши однойменний пункт в шапці сайту.
Список вкладок в шапке соцсети Твиттер

 1. Щоб відправити приватне повідомлення звідси, спочатку слід натиснути на кнопку &171;почніть листування&187; .
  Вкладка личных сообщений в профиле Твиттера
 2. Введіть ім'я потрібного користувача в рядок пошуку, що з'явиться, і виберіть його зі списку результатів.
  Выбираем пользователя из списка результатов поиска в сообщениях Твиттера

  В листування можна по черзі додати до 50 користувачів, тим самим створивши собою групову бесіду.

  Після натискання на кнопку & 171; далі&187; ми переходимо безпосередньо до вікна чату.

Крім того, в особистих повідомленнях можна ділитися і твітами. Для цього існує відповідна кнопка під вмістом публікації.
Кнопка для отправки твита в личном сообщении

Виходимо з облікового запису

Якщо ви використовуєте Твіттер на чужому або публічному пристрої, після кожного сеансу свій аккаунт слід залишати. Ось тільки процес деавторизації &171; учеткі&187; в сервісі мікроблогів на мобільних і десктопних платформах дещо відрізняється.

Настройки учетной записи в приложении Twitter для Андроида

Урок: як вийти з облікового запису Twitter

Видаляємо аккаунт

За бажанням ваш профіль Twitter можна повністю видалити. Причина такого дії не важлива &8212; головне, що подібна можливість є. Ну а якщо потім все ж передумали, протягом певного періоду обліковий запис можна без проблем відновити.

Ввод пароля для удаления учетной записи Twitter

Урок: видалення облікового запису Twitter

Корисні поради

Крім стандартних можливостей популярного сервісу мікроблогів, існує безліч сторонніх інструментів, що розширюють його функціонал, і інших варіантів використання соцмережі. Саме про них вам розкажуть статті, зібрані в даному блоці.

Завантажуємо ролики з Твіттера

Незважаючи на те, що в цій соцмережі не передбачена можливість завантаження відеофайлів собі на пристрій, за допомогою ряду сторонніх сервісів і додатків цей недолік можна заповнити з лишком.

Главная страница приложения +Download 4 Instagram Twitter

Урок: завантажуємо відео з Twitter

Розкручуємо Twitter-аккаунт

Реальність така, що знайти популярність і залучити рекламодавців Звичайний користувач Твіттера може, лише вдаючись до продуманої розкрутки свого профілю. При цьому на ваш вибір доступно кілька методів просування аккаунта в мережі.

Урок: як розкрутити акаунт у Twitter

Заробляємо на Твіттері

Як і будь-яка соціальна інтернет-платформа, Twitter дозволяє перетворити власний аккаунт в непогане джерело доходу. Звичайно ж, для отримання істотного прибутку тут вам знадобитися добре розкручений профіль.

Пример рекламной публикации в сервисе микроблогов Твиттер

Урок: як заробити гроші в Twitter

Вирішення проблем

Як відомо, будь-яка система недосконала і схильна до збоїв. На жаль, у цьому випадку Twitter також не є винятком. Крім неполадок на стороні сервісу мікроблогів, помилки в роботі з соцмережею частенько допускають самі користувачі. Звичайно, такі проблеми ми з вами повинні вміти вирішувати.

Відновлюємо доступ до аккаунту

Якщо ви не можете увійти у свій обліковий запис Twitter, виною тому можуть бути різні фактори. Для відновлення доступу до аккаунту, слід скористатися одним із пропонованих розробниками сервісу інструментів.

Поиск аккаунта при обращении в службу поддержки Twitter

Урок: вирішення проблем із входом у Twitter

Як ви могли помітити, Твіттер &8212; вельми об'ємна і гнучка інтернет-платформа. Працювати з соцмережею дуже просто і користуватися нею можуть абсолютно все, що доводить щоденна аудиторія сервісу в десятки мільйонів чоловік.

Крім браузерної версії, Twitter існує і в якості додатків для мобільних пристроїв. Функціонал і принцип роботи Твіттера на смартфонах і планшетах повністю аналогічний десктопному варіанту сервісу. Ну а користуватися мобільним Twitter-клієнтом і того зручніше.

P. S. Підпишись на нас у Twitter і не пропускайте корисні матеріали.

більше статей на цю тему: