Як додати друзів у Twitter

Как добавить друзей в Твиттер
Як відомо, твіти і фоловери – основні складові сервісу мікроблогів Twitter. А на чолі всього-соціальний компонент. Ви знаходите друзів, стежте за їх новинами і активно берете участь в обговоренні тих чи інших тим. Так і навпаки-вас помічають і реагують на ваші публікації.

Але як же додати друзів в Твіттер, знайти цікавих вам людей? Це питання ми і розглянемо далі.

Пошук друзів у Twitter

Як вам напевно відомо, вже класичне для соцмереж поняття &171;друзів&187; в Твіттері відсутня. Балом тут правлять читані (мікроблоги) і читачі (фоловери). Відповідно, пошук і додавання друзів в Twitter & 8212; це знаходження мікроблогів користувачів і Підписка на їх поновлення.

Твіттер пропонує цілий ряд способів пошуку цікавлять нас акаунтів, починаючи від вже звичного пошуку по імені і закінчуючи імпортом контактів з адресних книг.

Спосіб 1: Пошук людей по імені або ніку

Найбільш простий варіант відшукати потрібного нам людини в Твіттері &8212; скористатися пошуком по імені.

 1. Для цього спочатку входимо в наш аккаунт, використовуючи головну сторінку Twitter або окрему , створену виключно для аутентифікації користувачів. Форма входа в Твиттер
 2. Потім у полі &171;пошук у Twitter&187; , розташованому у верхній частині сторінки, вказуємо ім'я необхідного нам людини або назву профілю. Відзначимо, що шукати таким чином можна і по ніку мікроблога & 8212; імені після собаки &171;@&187; .
  Результаты поиска в Твиттере
  Список, що складається з перших шести найбільш релевантних запиту профілів, ви побачите відразу ж. Він розташований у нижній частині спадного меню з результатами пошуку.

  Якщо в цьому списку шуканий мікроблог так і не виявлений, тиснемо на останній пункт меню, що випадає &171; Шукати [запит] серед усіх користувачів&187; .

 3. В результаті потрапляємо на сторінку, що містить всі результати нашого пошукового запиту.
  Полный список результатов поиска по имени в Twitter
  Тут же відразу можна підписатися на стрічку користувача. Для цього потрібно натиснути на кнопку &171; читати & 187; . Ну а клікнувши по назві мікроблога, можна перейти безпосередньо до його вмісту.

Спосіб 2: використання рекомендацій сервісу

Якщо ви просто бажаєте знайти нових людей і близькі по духу мікроблоги, можна скористатися рекомендаціями Твіттера.

 1. У правій частині основного інтерфейсу соцмережі знаходиться блок &171; кого читати & 187; . Тут завжди відображаються мікроблоги, в тій чи іншій мірі відповідають вашим інтересам.
  Блок рекомендаций в Твиттере
  Клікаючи по посиланню &171; оновлення&187; , ми будемо бачити все нові і нові рекомендації в цьому самому блоці. Всіх же потенційно цікавих нам користувачів можна переглянути, перейшовши за посиланням &171;всі&187; .
 2. На сторінці рекомендацій нашій увазі запропоновано величезний список мікроблогів, складений виходячи з наших переваг і дій в соцмережі.Полный список рекомендованных микроблогов в Twitter
  Підписатися на будь-який профіль з наданого списку можна, клікнувши на кнопку & 171; читати & 187; біля відповідного імені користувача.

Спосіб 3: пошук за адресою електронної пошти

Знайти мікроблог по імейл-адресою безпосередньо в рядку пошуку Twitter не вийде. Для цього потрібно скористатися імпортом контактів з поштових сервісів, таких як Gmail , Outlook і Яндекс .

Працює це наступним чином: ви синхронізуєте список контактів з адресної книжки певного поштового аккаунта, а потім Твіттер автоматично знаходить тих з них, хто вже є в соцмережі.

 1. Скористатися цією можливістю можна на сторінці рекомендацій Twitter. Тут нам потрібен вже згаданий вище блок &171; кого читати & 187; , а точніше, його нижня частина. Блок рекомендаций в Твиттере с дополнительной панелью синхронизации
  Для відображення всіх доступних поштових сервісів тиснемо & 171; Підключіть інші адресні книги&187; .
 2. Потім авторизуємо потрібну нам адресну книгу, підтвердивши при цьому надання особистих даних сервісу (наочний приклад &8212; Outlook).Подтверждение предоставления доступа Твиттеру к личным данным пользователя
 3. Після цього вам буде надано список контактів, які вже мають акаунти в Twitter.Список доступных в Твиттере контактов из почтового ящика
  Вибираємо мікроблоги, на які бажаємо підписатися, і тиснемо на кнопку & 171; читати обраних & 187; .

І це все. Тепер ви підписані на Twitter-стрічки ваших Email-контактів і можете стежити за їх оновленнями в соцмережі.

більше статей на цю тему: