Як зареєструватися на Яндекс пошті

Особливості реєстрації

Зараз вже існує велика кількість сервісів від Яндекса, тому для зручності розробники пропонують створити всього один аккаунт, отримавши тим самим Яндекс ID. Цей обліковий запис і буде використана для входу в різні додатки і веб-сервіси від компанії, включаючи пошту. Тому знайте, що в майбутньому ви зможете авторизовуватися в Яндекс.Go або в тій же Яндекс їжі під аккаунтом, який далі буде створений для пошти.

Додатково відзначимо, що якщо ви забули дані для входу в свою поштову скриньку, в деяких випадках можна обійтися без необхідності створювати новий. Знадобиться використовувати форму відновлення, щоб скинути пароль через прив'язаний номер телефону або резервний адресу електронної пошти. Більш детально про це читайте в іншому матеріалі на нашому сайті за наступним посиланням.

Детальніше: відновлення логіна на Яндекс пошті

Варіант 1: десктопна версія сайту

Якщо ви працюєте за комп'ютером, створити пошту в Яндексі можна буде через сайт Яндекс.Паспорта, в якому ви і отримуєте той самий ID. Є два основні методи реєстрації аккаунта: з нуля і через прив'язку пов'язаної облікового запису у вигляді ВКонтакте, Google, Facebook або той же Twitter. Ми детально розглянемо кожен з цих варіантів, а ви зможете вибрати відповідний.

Спосіб 1: Створення ID з нуля

Перший варіант не вимагає від вас прив'язки інших облікових записів до Яндекс ID і дозволяє зареєструватися виключно з номером телефону. Для входу на пошту потрібно буде вписувати свій логін, email або номер телефону, потім пароль і підтвердження авторизації. Це відмінний варіант створення електронної пошти в Яндексі, відповідний більшості користувачів.

Перейти на офіційний сайт Яндекс пошти

 1. Скористайтеся посиланням вище, щоб потрапити на сторінку авторизації в Яндекс пошті. Зараз аккаунта у вас немає, відповідно, знадобиться натиснути на кнопку &171; створити ID&187; .
 2. Как создать электронную почту Яндекс-01
 3. Нижче відобразиться список з двома варіантами вибору: &171;для себе&187; або & 171; для дитини & 187; . Обліковий запис для дітей має свої обмеження і особливості, про які ви дізнаєтеся при виборі цього пункту, а сам принцип реєстрації залишається таким же.
 4. Как создать электронную почту Яндекс-02
 5. Далі ви будете перенаправлені безпосередньо до форми, яка відповідає за реєстрацію нового аккаунта. В першу чергу введіть свої ім'я та прізвище. Тут не обов'язково вказувати справжні дані, але краще зробіть це, якщо збираєтеся використовувати пошту в робочих цілях.
 6. Как создать электронную почту Яндекс-03
 7. Придумайте для себе логін, який і буде виступати в якості адреси електронної пошти. @yandex.ru в кінці додавати не потрібно, це буде зроблено автоматично.
 8. Как создать электронную почту Яндекс-04
 9. Додатково відобразиться кілька вільних логінів, пов'язаних із зазначеним ім'ям. Якщо хочете, можете вибрати запропонований варіант зі списку.
 10. Как создать электронную почту Яндекс-05
 11. Вкажіть надійний пароль, обов'язково запам'ятайте його і повторіть в рядку нижче, щоб переконатися в правильності введення.
 12. Как создать электронную почту Яндекс-06
 13. Залишається тільки додати номер телефону, який обов'язковий для реєстрації в Яндекс пошті. На нього буде відправлено повідомлення для підтвердження створення аккаунта, а в майбутньому номер можна буде використовувати для відновлення доступу, якщо раптом ви забудете пароль.
 14. Как создать электронную почту Яндекс-07
 15. Після введення номера телефону з'явиться форма для його підтвердження, потрібно буде тільки ввести надійшов по СМС код. На завершення реєстрації прийміть Угоду користувача і натисніть кнопку & 171; зареєструватися&187; .
 16. Как создать электронную почту Яндекс-08
 17. Сторінка перезавантажиться, і ви опинитесь на сторінці своєї пошти. Вам вже прийде один лист від Яндекса з інструкціями по використанню, а також ви вже можете отримувати повідомлення від інших користувачів. Свою адресу пошти можна скопіювати, натиснувши по значку з аватаркой справа вгорі (там же встановлюється фото профілю).
 18. Как создать электронную почту Яндекс-09

Спосіб 2: Вхід за допомогою пов'язаних акаунтів

Перевага реєстрації за допомогою пов'язаного аккаунта в Яндекс пошті перед попереднім методом полягає в подальшій простий авторизації в один клік, а також у відсутності необхідності введення деяких призначених для користувача відомостей при створенні аккаунта. Вам відразу довантажиться ім'я користувача, встановиться дата народження і аватарка, якщо все це вказано в обраному для входу акаунті. Залишиться тільки підтвердити номер телефону і вибрати логін, на чому створення профілю в Яндекс пошті буде завершено.

 1. Перейдіть до форми реєстрації за посиланням зі способу вище. Виберіть у блоці &171; Увійти за допомогою&187; оптимальний для себе аккаунт авторизації.
 2. Как создать электронную почту Яндекс-10
 3. Відкриється нове вікно з підтвердженням надання даних профілю в обраній соціальній мережі або поштовому сервісі. Якщо вхід ще не виконаний, авторизуйтесь, після чого надайте всі дозволи.
 4. Как создать электронную почту Яндекс-011
 5. Повернення на сторінку Яндекс.Паспорти відбудеться автоматично. На ній вам потрібно підтвердити реєстрацію, натиснувши по & 171; далі&187; .
 6. Как создать электронную почту Яндекс-012
 7. Повторіть введення імені користувача, придумайте логін, пароль (він потрібен буде для незалежного входу без пов'язаного аккаунта), а також вкажіть номер телефону. На цьому реєстрація завершена.
 8. Как создать электронную почту Яндекс-013

Варіант 2: Мобільний додаток

Є і мобільний додаток Яндекс пошти, яке призначене як для отримання листів у фірмовому акаунті, так і дозволяє прив'язати інші акаунти для комплексного управління повідомленнями. Однак в цій статті ми не будемо розбирати всю функціональність програми, а тільки розглянемо два доступних варіанти реєстрації поштової скриньки, кожен з яких виконується досить просто.

Спосіб 1: Створення ID з нуля

Методи реєстрації в мобільному додатку повторюються з тими, які доступні на комп'ютері. Трохи відрізняється лише алгоритм дій і розташування кнопок в інтерфейсі. Почнемо з реєстрації з нуля, яка має на увазі створення Яндекс ID. Для цього вам знадобиться завантажити додаток Яндекс пошти по одній з посилань нижче.

Завантажити Яндекс пошту з Google Play Маркета / App Store

 1. Як тільки ви завантажили та встановили додаток на свій смартфон або планшет, запустіть його та у формі авторизації виберіть варіант &171; Заведіть Яндекс Пошту&187; .
 2. Как создать электронную почту Яндекс-014
 3. У наступному вікні тапніте по & 171; створити ID&187; , оскільки поки що ID для авторизації у вас немає.
 4. Как создать электронную почту Яндекс-015
 5. Обов'язково вводиться номер телефону, який потрібен для підтвердження Вашої особи, а також в майбутньому може використовуватися для відновлення доступу до скриньки, якщо пароль буде загублений.
 6. Как создать электронную почту Яндекс-016
 7. Дочекайтеся отримання коду, підтвердіть його і заповніть форму реєстрації за аналогією з тією інструкцією, яку ви бачили в попередніх методах статті.
 8. Как создать электронную почту Яндекс-017

Спосіб 2: Вхід за допомогою пов'язаних акаунтів

Вхід за допомогою одного з пов'язаних акаунтів дозволить асоціювати його з Яндекс ID і входити в поштову скриньку без постійного введення логіна і пароля, тільки вибравши відповідний профіль у формі входу. Однак при виконанні цього методу реєстрації вам обов'язково знадобиться вже існуючий профіль в одній з підтримуваних соціальних мереж або поштових сервісів.

 1. У формі входу, про перехід до якої вже було сказано вище, виберіть зручний для вас варіант входу.
 2. Как создать электронную почту Яндекс-018
 3. Дозвольте Яндекс поштою отримувати інформацію зі сторінки, щоб особисті дані були перенесені в новий аккаунт.
 4. Как создать электронную почту Яндекс-019
 5. Введіть номер телефону та продовжуйте процес реєстрації так само, як показано вище. Після входу ви зможете відправляти і отримувати листи на новому ящику.
 6. Как создать электронную почту Яндекс-020

більше статей на цю тему: