Як написати в техпідтримку Яндекс.Пошта

Яндекс.пошта дозволяє своїм користувачам відправляти листи з питаннями, скаргами і проханнями за допомогою у вирішенні різних неполадок. Однак, як це зазвичай буває, рядовому користувачеві відшукати форму для складання звернення іноді буває нелегко.

Звертаємося в технічну підтримку Яндекс.Пошта

Оскільки у Яндекса кілька підрозділів, способи звернення в техпідтримку також будуть різнитися. Уніфікованої форми звернення у них немає, навіть більше: звернутися так просто до фахівців не вийде &8212; попередньо знадобиться вибрати розділ з основними інструкціями щодо усунення виниклої труднощі, а вже потім відшукати на сторінці кнопку зворотного зв'язку. Тут же варто зауважити, що на деяких сторінках вона може і зовсім бути відсутнім.

Зверніть увагу! Яндекс. пошта займається питаннями, пов'язаними зі своїм однойменним поштовим сервісом. Звертатися до неї з проблемами інших сервісів, наприклад, Яндекс.діск, Яндекс.& 8212; різними продуктами займаються і консультують різні команди. Крім цього варто відзначити, що єдиного поштової адреси для техпідтримки немає &8212; в основному звернення відбуваються через ті форми, про які і піде мова в цій статті.

Не працює Яндекс. пошта

Як і на будь-якому сайті і онлайн-сервісі, в Яндекс.Поштою можуть відбуватися збої і технічні роботи. У ці моменти вона стає недоступною, зазвичай ненадовго. Не варто намагатися відразу ж писати в техпідтримку & 8212; як правило, доступ до ящика відновлюється досить швидко. Швидше за все, Вам навіть не дадуть відповіді, оскільки до того моменту це буде вже неактуально. Додатково радимо ознайомитися з нашою статтею, в якій розглядаються причини, за якими пошта може виявитися в неробочому стані.

Детальніше: чому не працює Яндекс. пошта

Однак якщо ви не можете відкрити сторінку Яндекс.Пошти досить довго або можете зробити це з інших пристроїв, але не з Вашого за умови стабільного інтернет-з'єднання і відсутності блокування сайту, яку зробили ви, хтось інший або провайдер (актуально для України), тоді дійсно варто зв'язатися з консультантом.

Читайте також: Відновлення видаленої пошти на Яндексі

Забутий логін або пароль від Пошти

Найчастіше користувачі намагаються звернутися до співробітників Яндекс.Пошти, забувши логін або пароль від поштової скриньки. Безпосередньо таку консультацію фахівці не надають, і ось що Вам слід зробити спершу:

 1. Спробувати відновити логін або пароль самостійно, використовуючи в якості основи інші наші статті:

  Детальніше:
  відновлення логіна на Яндекс.Пошта
  відновлення пароля від Яндекс.Пошта

 2. Якщо все безуспішно, залиште заявку, перейшовши на сторінку вирішення проблем, пов'язаних з Яндекс.Паспорт. Там же ви зможете знайти рекомендації по найбільш популярним труднощам, з якими стикаються користувачі &8212; можливо, після прочитання цієї інформації потреба в особистому листуванні з фахівцем відпаде.

  Перейти на сторінку техпідтримки Яндекс.Паспорт

  Якщо перелік базових порад виявився для вас неефективним, клікніть на посилання & 171; Хочу написати на підтримку&187; .

 3. Кнопка Хочу написать в поддержку на сайте Яндекс
 4. Відкриється нова сторінка, де спершу потрібно буде поставити крапку напроти пункту, який підпадає під Ваше запитання, а потім нижче заповнити форму. Вкажіть свої ім'я та прізвище, адресу електронної пошти, до якої у вас є доступ (тому що відповідь прийде саме туди), розгорнутий опис ситуації і, якщо потрібно, скріншот для наочності.
 5. Список популярных проблем при обращении в техподдержку Яндекс

Інші проблеми з Яндекс.Пошта

Оскільки запити відновлення логіна і пароля &8212; найбільш популярні, їх ми виділили в окрему інструкцію вище. Всі інші питання ми об'єднаємо в один розділ, так як принцип звернення в техпідтримку в цьому випадку буде ідентичний.

 1. Давайте спершу розберемося, як ви можете потрапити на сторінку служби підтримки. Для цього є 2 варіанти:
  • Перейти за прямим посиланням нижче.

   Детальніше: відкрити сторінку служби підтримки Яндекс.Пошта

  • Зайти на цю сторінку через свій поштовий аккаунт. Для цього відкрийте свою пошту і перегорніть сторінку в самий низ. Знайдіть там посилання & 171; допомога та відгуки&187; .
 2. Способ попасть на страницу помощи Яндекс через Яндекс.Почту

 3. Тепер вам знадобиться зі списку розділів і підрозділів вибрати найбільш підходяще.
 4. Список частых вопросов по Яндекс.Почте
 5. Оскільки всі сторінки з відповіддю на часті питання Різні, єдиного опису пошуку форми звернення далі ми дати не можемо. Вам необхідно шукати або посилання на сторінку з технічною підтримкою:Ссылка на форму обратной связи в разделе частых вопросов о Яндекс.Почте

  Або окрему жовту кнопку, яка так само перенаправляє на сторінку зворотного зв'язку по вашій темі. Іноді додатково може знадобитися попередньо вибрати причину зі списку, зазначивши її точкою:

  Форма обратной связи в разделе частых вопросов о Яндекс.Почте
 6. Заповнюємо всі поля: вказуємо прізвище та ім'я, email, до якого у вас є доступ, розписуємо максимально докладно утворилася складність. Іноді заявки можуть мати обмежену кількість полів &8212; без поля з введенням повідомлення, як на скріншоті нижче. По суті, це просто заявка про несправності, розібратися в якій повинні вже на іншій стороні. Ще раз варто повторити, що для кожного розділу своя форма звернення і ми показуємо лише один її варіант.
 7. Заполнение формы обратной связи в разделе частых вопросов о Яндекс.Почте

  Примітка: Після вибору проблеми зі списку (1) можлива поява додаткових інструкцій (2). Обов'язково ознайомтеся з ними перш, ніж відправити лист службі техпідтримки (4)! Якщо рекомендація не допомогла, не забудьте поставити галочку (3), що ви були з нею ознайомлені. У деяких ситуаціях рядок з вікном для галочки може бути відсутнім.

Дополнительная информация при заполнении формы обратной связи в разделе частых вопросов о Яндекс.Почте

На цьому ми закінчуємо інструкцію і сподіваємося, що ви змогли розібратися з заплутаним інтерфейсом зворотного зв'язку. Не забувайте детально складати свої листи, щоб працівникам було легше вам допомогти.

Читайте також: Як користуватися сервісом Яндекс.Гроші

більше статей на цю тему: