Як відновити видалену Яндекс.Пошта

Необхідність повернути раніше видалений поштову скриньку на Яндексі може з'явитися в будь-який час. Однак це практично неможливо.

Відновлення видаленої Пошти

Незважаючи на неможливість повернення всіх даних з раніше стертого поштової скриньки, є можливість повернути старий логін або відновити зламаний ящик.

Спосіб 1: відновлення електронної адреси

Після видалення ящика є невеликий період часу, протягом якого Старий логін буде зайнятий. Зазвичай це триває два місяці. Після можна знову його використовувати, просто відкривши сторінку Яндекс пошти і створивши новий аккаунт. Для цього буде потрібно відкрити Яндекс.Пошту і натиснути & 171; реєстрація&187; .

Регистрация на яндекс почте

Детальніше: Як зареєструватися на Яндекс.Пошта

Спосіб 2: Відновлення зламаної Пошти

У разі злому аккаунта і його подальшого блокування за рахунок розсилки спаму або здійснення незаконних дій, слід написати в техпідтримку. При цьому необхідно детально вказати відомі дані про пошту і вказати додаткову адресу, на який буде відправлений відповідь. При складанні заявки в техпідтримку слід вказати ім'я, пошту, суть проблеми і детально її описати.

Обращение в службу поддержки яндекс почты

Детальніше: звернення в техпідтримку Яндекс.Пошта

Спосіб 3: відновлення віддаленого сервісом ящика

Згідно з угодою користувача, пошта може бути видалена, якщо їй не користувалися більше двох років. В такому випадку аккаунт спочатку заблокують на місяць (після 24 місяців бездіяльності користувача) і вишлють повідомлення на телефон або запасний e-mail. Власник може протягом місяця звернутися в службу підтримки з проханням про повернення аккаунта. Складати заявку в техпідтримку слід так само, як і в попередньому випадку. Якщо дій зроблено не було, пошту видалять, а логін знову можна буде використовувати.

Відновити пошту і всі наявні повідомлення після видалення неможливо. Однак бувають винятки, і вирішуються такі ситуації через техпідтримку. Користувачеві слід пам'ятати, що навіть при видаленні Пошти аккаунт на Яндексі все ще залишається, і завжди є можливість просто створити новий ящик.

більше статей на цю тему: