Чому не приходять повідомлення на Яндекс.Пошта

Якщо очікуваний лист не приходить на поштову скриньку, то виникає відповідне питання, в чому причина цього і як розібратися з проблемою. Саме цим ми і займемося в даній статті.

Чому не надходять листи

При правильному введенні адреси пошти, може бути кілька причин, за якими повідомлення не дійшло до адресата. Слід розглянути кожну можливу ситуацію.

Причина 1: проблеми з мережею

Найпростішим варіантом виникнення проблеми є проблеми з доступом до Інтернету. Для вирішення буде досить перезавантажити роутер або перепідключитися.

Причина 2: Спам

Нерідко лист може піти в папку зі спамом автоматично. Відбувається це тому, що сервіс визнав зміст повідомлення небажаним. Щоб перевірити, чи так це, слід зробити наступне:

  1. Перейдіть на пошту та відкрийте папку &171;Спам&187; .
  2. папка спам в яндекс почте
  3. Серед наявних листів знайдіть необхідне (якщо таке є).
  4. Виділіть повідомлення і в верхньому меню виберіть пункт &171;не спам &171;.
выбор писем в яндекс почте

Причина 3: неправильні налаштування фільтрів

В Налаштуваннях Яндекс пошти є можливість повністю заборонити доставку будь-яких повідомлень користувачеві. Щоб упевнитися, що повідомлення точно дійде і не потрапить під таке сортування, потрібно виконати наступне:

  1. Увійдіть в обліковий запис і відкрийте Налаштування Яндекс пошти.
  2. Виберіть &171;правила обробки пошти&187; .
  3. правило обработки писем в яндекс почте
  4. Знайдіть &171;білий список&187; і введіть в віконце дані адресата
  5. белый список в яндекс почте

Причина 4: Переповненість

Може трапитися і таке, що Пошта просто переповнена. Сервіс має ліміт на кількість документів і, хоча він досить великий, така проблема не виключена. Зауважити, що проблема саме в цьому просто, адже будь-який лист, навіть звичні щоденні розсилки не будуть доставлені. Щоб розібратися з цим, досить вибрати непотрібні листи і видалити їх.

удаление писем с яндекс почты

Існує кілька факторів, через які лист не доходить до адресата. Деякі з них можна вирішити самостійно, іноді досить просто почекати. Однак слід переконатися в тому, що був правильно вказана адреса для відправки пошти.

більше статей на цю тему: