Відновлення пароля Gmail

Кожен активний користувач інтернету має велику кількість акаунтів, до яких потрібен надійний пароль. Природно, що не всі люди можуть запам'ятати безліч різних наборів ключів до кожного облікового запису, особливо, коли вони ними не користувалися досить довгий час. Щоб уникнути втрати секретних комбінацій, деякі користувачі записують їх в звичайний блокнот або використовують спеціальні програми для зберігання паролів в зашифрованому вигляді.

Буває так, що користувач забуває, втрачає пароль до важливого аккаунту. Кожен сервіс має можливість відновлення пароля. Наприклад, Gmail, який активно використовується для бізнесу і прив'язки різних облікових записів, має функцію відновлення за вказаним при реєстрації номером або запасний електронній пошті. Робиться ця процедура дуже просто.

Скидання пароля Gmail

Якщо ви забули пароль від Гмейл, то його завжди можна скинути за допомогою додаткового електронного ящика або мобільного номера. Але крім цих двох способів існують ще кілька.

Спосіб 1: вводимо старий пароль

Зазвичай, цей варіант надається першим і підходить він тим людям, які вже міняли секретний набір символів.

  1. На сторінці введення пароль натисніть на посилання " Забули пароль?» .
  2. Переход к восстановлению пароля учётной записи Gmail
  3. Вам буде запропоновано ввести пароль, який ви пам'ятаєте, тобто, старий.
  4. Ввод старого пароля для восстановлени электронной почты
  5. Після вас перенесе на сторінку введення нового пароля.

Спосіб 2: використовуємо резервну пошту або номер

Якщо вам не підходить попередній варіант, то клікніть на " інше питання» . Далі вам буде запропоновано інший спосіб відновлення. Наприклад, електронною поштою.

  1. У тому випадку, якщо вам це підходить натисніть»надіслати" і на ваш резервний ящик прийде лист з перевірочним кодом для скидання.
  2. Отправление запроса на восстановление пароля Gmail
  3. Коли ви введете шестизначний цифровий код у призначене для цього поле, вас перенаправлять на сторінку зміни пароля.
  4. Ввод кода с письмо резервного электронного ящика
  5. Придумайте нову комбінацію і підтвердіть її, а після натисніть " змінити пароль» . За схожим принципом відбувається і з номером телефону, на який вам прийде СМС повідомлення.

Спосіб 3: вказуємо дату створення аккаунта

Якщо ви не маєте можливості скористатися ящиком або номером телефону, то натисніть " інше питання» . У наступному питанні вам доведеться вибрати місяць і рік створення аккаунта. Після правильного вибору Вас відразу перенаправить до зміни пароля.

Выбор даты и года создания учётной записи для восстановления пароля Gmail

Читайте також: Як відновити обліковий запис Google

Один із запропонованих варіантів напевно повинен вам підійти. В іншому випадку, у вас не буде шансів відновити пароль до пошти Gmail.

більше статей на цю тему: