Прив'язка електронної пошти до телефону

Спосіб 1: Налаштування

Правильно додана електронна пошта на мобільному пристрої, незалежно від платформи, відіграє важливу роль, надаючи можливість швидкого доступу до облікових записів на деяких сайтах або в додатках, синхронізації і багато чому іншому. Сама по собі процедура прив'язки з легкістю виконується через системний розділ «Налаштування» , але при цьому безпосередньо залежить від системи.

Android

Додати пошту на андроїд-смартфон можна за допомогою налаштувань, але тільки при наявності на пристрої офіційного додатка сервісу, на сайті якого зареєстрований ящик. Однак в якості альтернативи, а також варіанту, який буде нами розглянуто, можна обмежитися можливостями поштового клієнта Gmail.

Читайте також: поштові клієнти для Android

 1. Відкрийте системні «Налаштування» , Прокрутіть список параметрів нижче та виберіть «рахунки» . Тут необхідно скористатися кнопкою " додати рахунок» , розташованої нижче вже існуючих облікових записів.
 2. Переход к разделу с настройками аккаунтов на Android
 3. На наступній сторінці виберіть програму, яка буде використовуватися для роботи з доданою поштою. У нашому випадку, як було сказано, використовується стандартний варіант від Google.
 4. Переход к добавление электронной почты через настройки на Android
 5. Заповніть текстове поле " адреса ел. пошта» і натисніть кнопку »далі" у нижній частині екрана. В результаті почнеться підключення до поштового сервісу. Процесс добавления электронной почты через настройки на Android

  Зверніть увагу, що найкраще робити прив'язку, вибравши " тип рахунку» після натискання на посилання «налаштувати вручну» . Це дозволить уникнути помилок в процесі авторизації.

 6. Добавление электронной почты на Android через ручные настройки
 7. Опинившись на сторінці входу в поштову скриньку, перевірте вказаний email і натисніть кнопку»Увійти" . Після цього також буде потрібно вказати пароль і, якщо необхідно, виконати підтвердження за допомогою телефону або спеціального додатка. Процесс авторизации на сайте почтового сервиса на Android

  В залежності від сервісу, після виконаних дій потрібно надати додатку доступ до даних облікового запису. Цього можна уникнути лише при додаванні пошти Gmail.

 8. Процесс добавления доступа к электронной почте при авторизации на Android
 9. Для завершення налаштування вихідних і вхідних листів, як правило, досить скористатися кнопкою»далі" . Настройка входящих и исходящих писем для почты на Android

  На останньому кроці встановіть параметри для отримання сповіщень із програми та на сторінці»обліковий запис додано" завершіть процедуру прив'язки.

  Успешное добавление электронной почты через настройки на Android

  У разі правильного додавання профілю ви без проблем зможете перейти в папку з вхідною Поштою і управляти листами точно так же, як на сайті або в офіційному додатку поштового сервісу.

 10. Использование добавленной электронной почты на Android

Щоб уникнути проблем під час додавання пошти без клієнта потрібного сервісу, обов'язково попередньо відвідайте налаштування облікового запису будь-яким зручним способом і включіть доступ по IMAP або POP3. В іншому випадку будуть виникати помилки на етапі підключення.

IOS

На пристроях під управлінням iOS також можна додавати поштові скриньки, що відносяться до різних сервісів, використовуючи для цього розділ " облікові записи» в стандартних " Налаштуваннях» . Дана процедура здебільшого зводиться до зазначення інформації про акаунт з подальшим підтвердженням і була нами досить детально описана в іншій інструкції на сайті.

Детальніше: додавання електронної пошти на iPhone

Процесс добавления почты в настройках на iOS-устройстве

Варто пам'ятати, що в залежності від платформи тільки одна пошта може бути основною, тоді як інші потрібні лише для швидкого перемикання між акаунтами або доступу до повідомлень в додатку того чи іншого сервісу.

Спосіб 2: Додатки

Крім як в налаштуваннях смартфона, можливість додавання електронної пошти доступна і безпосередньо через офіційне мобільний додаток потрібного сервісу. Безумовно, для цих цілей доведеться заздалегідь встановити потрібну програму на пристрій, скориставшись однією з представлених нижче посилань, відшукавши відповідну версію, і тільки після цього дотримуючись наступної інструкції.

Завантажити Яндекс.Пошту з офіційного сайту
завантажте Gmail з офіційного веб-сайту
завантажити Mail.ru з офіційного сайту
завантажити Rambler / пошту з офіційного сайту

 1. Як приклад нами буде розглянуто вхід лише в один поштовий клієнт від Mail.ru , тоді як інші аналогічні додатки вимагають практично ідентичних дій. Насамперед відкрийте програму і на стартовому екрані виберіть потрібний сервіс.
 2. Переход к форме авторизации в почтовом приложении на телефоне
 3. На наступному етапі заповніть текстові поля відповідно до адреси ящика і паролем від облікового запису, після чого скористайтеся кнопкою»Увійти" . В результаті почнеться процедура перевірки зазначеної інформації.
 4. Процесс авторизации в почтовом приложении на телефоне
 5. При наявності підключеної двофакторної аутентифікації також буде потрібно провести додаткове підтвердження за допомогою спеціального коду. Завершивши з цим, дотримуйтесь підказок програми і активуйте потрібні опції.Успешное добавление электронной почты через почтовое приложение на телефоне

  Якщо все зроблено правильно, на останній сторінці відобразиться повідомлення про успішну прив'язку Електронної Пошти. Зверніть увагу, що додавання email таким чином призведе до появи аккаунта не тільки в додатку, але і в раніше розглянутому розділі налаштувань смартфона.

більше статей на цю тему: