надсилання великих файлів електронною поштою

Спосіб 1: стандартні засоби

За допомогою електронної пошти можна не тільки відправляти листи з різним текстовим або графічним змістом, а й цілі файли, розміри яких, на жаль, можуть бути сильно обмежені використовуваним сервісом. Незважаючи на це, даний варіант все одно є основним способом пересилання, в тому числі великих документів, так як практично кожен відомий поштовий сервіс надає послуги хмари для зберігання інформації з можливістю швидкого доступу з вікна створення нових повідомлень.

Детальніше: Способи надсилання файлів електронною поштою


Возможность прикрепления файла к письму в электронной почте Gmail

Зверніть увагу, що самі по собі хмарних сховища найчастіше можуть бути розширені за окрему плату. По можливості саме цьому варіанту варто приділити більшу увагу через мінімальну кількість маніпуляцією, особливо якщо ви часто пересилаєте великі файли.

Спосіб 2: архівування файлів перед відправкою

Під час відправки цілісних файлів, розміри яких перевершують обмеження використовуваного поштового сервісу, можете зробити архівування за допомогою спеціальної програми. Це дозволить істотно знизити загальну вагу документа, без проблем виконати завантаження і зробити відправку, додатково вказавши, що для відкриття, швидше за все, буде потрібно допоміжний софт.

Детальніше: архівування файлів для надсилання електронною поштою

Возможность архивирования файлов для отправки по электронной почте

Крім сказаного, у випадку з відправкою якихось програм та іншого контенту з декількох файлів, вміст можна поділити на кілька частин і переслати по-окремо. При цьому варто враховувати, що одержувач листа повинен буде встигнути завантажити дані з хмари до того, як ви зробите їх видалення з метою звільнити місце під наступну частину.

Спосіб 3: хмарні сховища

На переглядах інтернету існує маса хмарних сховищ, в тому числі надають безкоштовне місце для зберігання файлів при оптимальній швидкості завантаження і скачування. Як приклад можемо порекомендувати онлайн-сервіс MEGA, що надає 50 Гб при реєстрації і від 400 Гб до 6 Тб за платними тарифами.

Перейдіть на офіційний веб-сайт MEGA

Пример облачного хранилища с бесплатным местом для файлов

Який би з сервісів ви самі не вибрали, його можна використовуватися з метою зберігання даних, які потрібно переслати по електронній пошті. Щоб додати файл в лист, буде досить вставити посилання на скачування, отриману на сайті хмари після завантаження інформації.

Детальніше: надсилання електронних листів

більше статей на цю тему: