Що означає Помилка &171;550 Mailbox unavailable&187; при відправці пошти

Зараз практично кожен користувач активно задіє електронну пошту і має хоча б один ящик в популярному сервісі. Однак навіть в таких системах періодично виникають помилки різного роду, пов'язані з несправностями з боку користувача або сервера. При виникненні неполадок людина обов'язково отримає відповідне повідомлення, щоб бути обізнаним про причини їх появи. Сьогодні ми хочемо детально розповісти про те, що означає Повідомлення &171;550 Mailbox unavailable&187; при спробі відправити пошту.

Значення помилки &171; 550 Mailbox unavailable & 187; при відправці пошти

Розглянута помилка з'являється незалежно від використовуваного клієнта, оскільки є універсальною і скрізь свідчить про одне і те ж, проте у власників емейлів на сайті Mail.ru таке повідомлення може чергуватися або поєднуватися з &171;Message was not accepted&187; . Нижче ми надамо рішення цієї проблеми, а зараз хотілося б розібратися з &171;550 Mailbox unavailable&187; .

Уведомление на электронной почте об ошибке 550

Якщо при спробі відправити повідомлення користувачеві Ви отримали повідомлення &171;550 Mailbox unavailable&187; , значить, що такої адреси не існує, він заблокований або видалений. Вирішується неполадка повторною перевіркою правильності написання адреси. Коли не виходить самостійно визначити, існує аккаунт чи ні, допоможуть в цьому спеціальні онлайн-сервіси. Ознайомтеся з ними детальніше в іншій нашій статті за наступним посиланням.

Онлайн-сервис по проверке почты на подлинность

Детальніше: перевірка email на існування

Власники пошти від Mail.ru отримують повідомлення з текстом &171;Message was not accepted&187; . Виникає така проблема не тільки через неправильне введення адреси або відсутність його на сервісі, але і коли відправка неможлива через блокування через підозри в розсилці спаму. Така неполадка вирішується шляхом зміни пароля облікового запису. Розгорнуте Керівництво по цій темі шукайте в іншій нашій статті нижче.

Изменить пароль Mai.ru

Детальніше: Зміна пароля від Електронної Пошти Mail.ru

Як бачите, розібратися з виниклою проблемою зовсім неважко, проте вирішити її можна тільки в тій ситуації, коли була допущена помилка при введенні адреси пошти. В іншому випадку послати повідомлення потрібній людині не вийде, потрібно уточнювати його адресу пошти особисто, оскільки, швидше за все, він був змінений.

Читайте також:
що робити, якщо зламали пошту
виконання пошуку поштою
Що таке резервна адреса електронної пошти

більше статей на цю тему: