Програми для зчитування QR-кодів

QuickMark

QuickMark для Windows &8212; це просте, але багатофункціональне програмне забезпечення, яке дозволяє декодувати популярні формати штрих-кодів 2D і 1D за допомогою перетягування файлу із зображенням, створення знімка екрана або захоплення вмісту з веб-камери. QuickMark призначений не тільки для сканування QR-кодів, але і надає опції по створенню власних зашифрованих кодів за допомогою вбудованих інструментів. Тут же є кілька корисних настроюються користувачем функцій, наприклад, режим виведення для веб-камери або автоматичне введення з клавіатури.

Использование программы QuickMark для считывания QR-кодов

Зі взаємодією з QuickMark розбереться будь-хто, швидко освоївши всі варіанти сканування. При перенесенні файлу досить тільки вибрати сам об'єкт, а його вміст буде розшифровано програмою автоматично. Якщо ж ви хочете створити знімок екрана, найпростіше виділити конкретну область, де і знаходиться сам QR-код. При захопленні з веб-камери варто переконатися в тому, що вона якісно передає зображення і нормально фокусується на цілі, адже це необхідно для коректного зчитування вмісту QuickMark. Завантажити цей софт і почати його використання можна безкоштовно, перейшовши за посиланням нижче на офіційний сайт.

Завантажити QuickMark

CodeTwo QR Code Desktop Reader & Generator

Зчитування QR-коду &8212; одна з безлічі функцій, присутніх в CodeTwo QR Code Desktop Reader & Generator. Це програмне забезпечення спрямоване на різні процеси взаємодії з товарними знаками, дозволяє їх створювати, зберігати в різних форматах і задіяти кілька варіантів сканування. Для цього можна використовувати наявне зображення, вставити код з буфера обміну, захопити область екрану або зробити знімок через веб-камеру. Таких можливостей має бути достатньо тому, хто зіткнувся з необхідністю зчитування і розшифровки QR-кодів.

Использование программы CodeTwo QR Code Desktop Reader & Generator для считывания QR-кодов

На жаль, в CodeTwo QR code Desktop Reader & Generator присутній тільки найпростіший інструмент, що генерує QR-код з введених символів, а користувачеві дозволяється лише налаштувати розмір і вибрати формат файлу перед збереженням. Однак якщо говорити виключно про сканування, то даний представник прекрасно справляється з покладеним на нього завданням, і навіть відсутність російської мови інтерфейсу не завадить розібратися у всіх тонкощах зчитування товарних знаків.

Завантажити CodeTwo QR Code Desktop Reader & amp; Generator

Barcode Read It!

Наступна програма під назвою Barcode Read It! поширюється тільки через фірмовий магазин Microsoft Store і тісно інтегрується з самою операційною системою. Для зручності при використанні розробники навіть підігнали її зовнішній вигляд під стандартний інтерфейс Windows 10. Софтом підтримується зручне управління файлами через провідник і вбудований переглядач, а також можна відправити будь-який відсканований QR-код поштою через інше встановлене додаток.

Использование программы Barcode Read It! для считывания QR-кодов

Запускається Barcode Read It! будь-яким зручним способом, наприклад, через пошук в меню & 171; Пуск & 187; , після чого ви можете відразу ж відкрити зображення для зчитування QR-коду. Далі з'являються різні можливості розшифровки, наприклад, якщо стандартних відомостей вам недостатньо, виконайте пошук через Google або поділіться знімком, щоб попросити допомоги у одного. У Barcode Read It! реалізована опція історії, що дозволяє переглядати, в який конкретно день і годину був відкритий певний товарний знак. Для установки Barcode Read It! у Windows 10 перейдіть за посиланням нижче (з попередніми версіями ОС це по не сумісно).

Завантажити Barcode Read It! з Магазину Microsoft

QR Code for Windows 10

З назви QR code for Windows 10 вже зрозуміло, що по сумісно тільки з останньою версією даного сімейства операційних систем, а завантажується на комп'ютер виключно через фірмовий магазин від Microsoft. За своїм функціонуванням QR Code for Windows 10 лише деякими аспектами схожа на попереднього представника, проте є тут і інструменти, які можна порівняти з присутніми в інших подібних програмах. Наприклад, присутній Генерація QR-коду, де від користувача потрібно ввести тільки текст або вставити посилання, після чого картинка буде сформована автоматично.

Использование программы QR Code for Windows 10 для считывания QR-кодов

Що стосується безпосереднього сканування QR-кодів, то це можна зробити тільки через веб-камеру, при цьому сам додаток оптимізовано під роботу і з мобільними пристроями, дозволяючи вибрати, яку з доступних камер використовувати. Крім цього в QR Code for Windows 10 Вбудована підтримка голосового асистента Cortana, що допомагає користувачеві управляти вбудованими функціями або викликати додаткові інструменти операційної системи, якщо це буде потрібно. Більше ніяких особливостей в цьому ПЗ немає, тому його сміливо можна назвати звичайним, що задовольняє основні потреби середньостатистичного користувача.

Завантажте QR-код для Windows 10 з Магазину Microsoft

MKH Barcode Reader

MKH Barcode Reader &8212; невелика програма, що надає користувачеві тільки один можливий варіант сканування QR-кодів, для чого доведеться задіяти вбудовану в ноутбук веб-камеру або окремо підключений до комп'ютера пристрій. Завантажується MKH Barcode Reader тільки через Microsoft Store, а значить, за аналогією з попередніми представниками, підтримується цей софт тільки в Віндовс 10.

Использование программы MKH Barcode Reader для считывания QR-кодов

Саме сканування і розшифровка в MKH Barcode Reader відбувається буквально за кілька секунд, після чого вам доступно копіювання тексту або відкриття існуючої посилання в браузері. Додатково по підтримує відтворення звуку, якщо той зашифрований в самому коді, що є головною перевагою цього рішення.

Завантажте MKH Barcode Reader з Магазину Microsoft

більше статей на цю тему: