отримання SMS-повідомлень про електронну пошту

Через сучасний темп життя далеко не у всіх користувачів є можливість регулярно відвідувати електронну поштову скриньку, що іноді може бути вкрай необхідно. У таких ситуаціях, а також для вирішення багатьох інших не менш актуальних проблем, можна зробити підключення SMS-інформування на номер телефону. Про підключення та використання даної опції ми розповімо в ході нашої інструкції.

Отримання SMS-повідомлень про пошту

Незважаючи на активний розвиток телефонії протягом останніх десятиліть, поштові сервіси надають досить-таки обмежені можливості по СМС-інформування про пошту. В цілому, лише кілька подібних сайтів дозволяють використовувати функцію відправки сповіщень.

Gmail

На сьогоднішній день поштовий сервіс Gmail розглянутої нами функції не надає, заблокувавши останню можливість подібного інформування в 2015 році. Однак, незважаючи на це, існує сторонній сервіс IFTTT, що дозволяє не тільки підключити SMS-інформування про пошту Google, але і підключити безліч інших, за замовчуванням недоступних, функцій.

Перейти до онлайн-сервісу IFTTT

Реєстрація

 1. Скористайтеся вказаною нами посиланням і на стартовій сторінці в поле «Enter your email» введіть адресу електронної пошти для реєстрації облікового запису. Після цього натисніть кнопку «Get started» .
 2. Переход к регистрации на сайте IFTTT
 3. На сторінці потрібно вказати бажаний пароль і клацнути по кнопці «Sing up» .
 4. Завершение регистрации на сайте IFTTT
 5. На наступному етапі в правому верхньому куті клікніть по значку з хрестиком, по потребі уважно ознайомившись з інструкцією по використанню сервісу. Це може бути корисним у майбутньому.
 6. Начальное обучение на сайте IFTTT

Підключення

 1. Завершивши реєстрацію або авторизувавшись з-під раніше створеної облікового запису, використовуйте нижче представлену посилання. Тут клацніть по повзунку «Turn on» , щоб відкрити налаштування.

  Перейдіть до програми Gmail IFTTT

  Подключение СМС оповещений Gmail на сайте IFTTT

  На наступній сторінці буде представлено повідомлення про необхідність підключення аккаунта Gmail. Для продовження натисніть кнопку «Ok» .

 2. Подтверждение подключения SMS оповещений на сайте IFTTT
 3. За допомогою відкрилася форми потрібно синхронізувати обліковий запис Gmail і IFTTT. Це можна зробити за допомогою кнопки " змінити рахунок» або вибравши наявний E-Mail. Авторизация через Google почту на сайте IFTTT

  Додатку будуть потрібні додаткові права доступу до аккаунту.

 4. Добавление прав доступа приложению на сайте IFTTT
 5. У представлене далі текстове поле Введіть Ваш номер мобільного телефону. При цьому особливість сервісу полягає в тому, що перед кодом оператора і країни потрібно додати Символи «00» . Підсумковий результат повинен мати приблизно наступний вигляд: 0079230001122 . Ввод номер телефона на сайте IFTTT

  Після натискання кнопки «Send PIN» на телефон, якщо він підтримується сервісом, буде направлено SMS зі спеціальним 4-значним кодом. Його потрібно ввести в поле «PIN» і клацнути по кнопці «Connect» .

 6. Подтверждение номера телефона на сайте IFTTT
 7. Далі, за відсутності помилок, перейдіть на вкладку «Activity» і переконайтеся в наявності повідомлення про успішне підключення інформування за допомогою СМС. Якщо процедура пройшла успішно, в майбутньому Всі листи, що відправляються на підключений аккаунт Gmail, будуть дублюватися у вигляді SMS за наступним типом:

  New gmail email from (адреса відправника): (текст повідомлення) (підпис)

 8. Успешное подключение СМС оповещений на сайте IFTTT
 9. Якщо потрібно, в майбутньому Ви зможете знову перейти на сторінку програми і відключити його за допомогою повзунка «On» . Це зупинить відправку СМС-повідомлень про пошту на номер телефону.
 10. Возможность отключения СМС оповещений на сайте IFTTT

Під час використання даного сервісу ви не зіткнетеся з проблемами затримки повідомлень або їх відсутності, вчасно отримуючи SMS-оповіщення про всі вхідні листи за номером телефону.

Mail.ru

На відміну від будь-якого іншого поштового сервісу, Mail.ru за замовчуванням надає можливість підключення СМС про події в акаунті, включаючи отримання нових вхідних листів. Така функція має серйозне обмеження в плані кількості використовуваних номерів телефону. Підключити подібного роду оповіщення можна в Налаштуваннях аккаунта в розділі»повідомлення" .

Детальніше: SMS-повідомлення про нову пошту Mail.ru

Включение SMS информирования о почте на сайте Mail.ru

Інші послуги

На превеликий жаль, на інших поштових сервісах, таких як Яндекс.Пошта і Rambler/пошта, зробити підключення SMS-інформування не можна. Єдине, що дозволяють зробити ці сайти & 8212; активувати функцію відправки повідомлень про факт доставки написаних листів.

Включение уведомлений на сайте почты Яндекс

Якщо вам все ж потрібно отримувати повідомлення про пошту, можете спробувати скористатися функцією збору листів з будь-яких інших скриньок на сайті Gmail або Mail.ru, попередньо підключивши оповіщення за номером телефону. В такому випадку будь-які вхідні будуть розцінюватися сервісом в якості повноцінного нового повідомлення і тому ви зможете своєчасно про це дізнатися за допомогою СМС.

Читайте також: налаштування переадресації на Яндекс.Пошта
Включение PUSH уведомлений в мобильном почтовом приложении

Ще одним варіантом є Push-повідомлення від мобільних додатків поштових сервісів. Подібне По є у всіх популярних сайтів, і тому досить буде його встановити з подальшим включенням функції сповіщень. Більш того, часто все необхідне налаштовано за замовчуванням.

Висновок

Ми постаралися розглянути актуальні методи, які дозволять вам отримувати оповіщення, але при цьому номер телефону не буде страждати від постійного спаму. В обох варіантах Ви отримуєте гарантію надійності і разом з тим оперативності інформування. Якщо виникають які-небудь питання або у вас є гідні альтернативи, що особливо відноситься до Яндекс і Rambler, обов'язково пишіть нам про це в коментарях.

більше статей на цю тему: