Відписуємося від розсилки на електронну пошту

Поштові розсилки є практично на кожному сайті з необхідністю реєстрації, будь то новинні ресурси або соціальні мережі. Нерідко подібного роду листи є нав'язливими і, якщо не потрапляють автоматично в папку «Спам» , можуть заважати нормально користуватися електронним ящиком. В рамках даної статті ми розповімо про те, як позбутися від розсилок на популярних поштових сервісах.

Відписуємося від розсилки на пошту

Незалежно від використовуваної вами Пошти, єдиним універсальним методом відписки від розсилок є відключення відповідної функції в налаштуваннях облікового запису на сайті, звідки надходять небажані листи. Досить часто подібні можливості не приносять належного результату або спеціальний пункт параметрів відсутній зовсім. У таких випадках можна виконати відписку за допомогою самих поштових сервісів або спеціалізованих веб-ресурсів.

Gmail

Незважаючи на хороший захист поштового сервісу Gmail , що дозволяє практично повністю ізолювати ящик від спаму, багато розсилки все ж потрапляють в папку »Вхідні" . Позбутися від них можна за допомогою ручного занесення «в спам» , використання посилання " скасувати підписку» При перегляді листа або вдавшись до спеціальних онлайн-сервісів.

Отписка от рассылки на сайте почты Gmail

Детальніше: Як скасувати підписку на розсилку Gmail

Врахуйте, що якщо блокування вхідної пошти за спам цілком оборотна, то Відписка від розсилок з ресурсів, що не дозволяють включити її в майбутньому, є радикальним рішенням. Добре подумайте, перш ніж деактивувати свою згоду на отримання листів.

Mail.ru

У випадку з поштою Mail.ru процедура відписки практично ідентична описаному в попередньому розділі. Можна заблокувати листи за допомогою фільтрів, скористатися ресурсом в Інтернеті для автоматичної відписки або перейти за спеціальним посиланням всередині одного з небажаних листів від конкретного відправника.

Отписка от рассылки на сайте почты Mail.ru

Детальніше: Як позбутися від розсилки на пошті Mail.ru

Яндекс. Пошта

Так як поштові сервіси практично копіюють одного в плані основних функцій, Відписка від непотрібних розсилок на поштою Яндекс відбувається точно так само. Скористайтеся спеціальним посиланням в одному з отриманих листів (інші при цьому можна видалити) або вдамося до допомоги спеціального онлайн-сервісі. Найбільш оптимальні методи були нами описані в окремій статті.

Отписка от рассылки на сайте почты Яндекс

Детальніше: Відписка від розсилки на Яндекс.Пошта

Rambler / пошта

Останнім поштовим сервісом, який ми розглянемо, є Rambler / пошта . Відписатися на ньому від розсилки можна двома пов'язаними між собою способами. В цілому, необхідні дії ідентичні іншим поштовим ресурсам.

  1. Відкрийте папку»Вхідні" в поштовій скриньці Rambler/Пошта і виберіть один з листів розсилки.
  2. Переход к письму рассылки на сайте Rambler почты
  3. Всередині вибраного листа знайдіть посилання " скасувати підписку» або «Unsubscribe» . Зазвичай вона знаходиться в самому кінці листа і написана з використанням дрібного непримітного шрифту.

    Примітка: у більшості випадків ви будете перенаправлені на сторінку, де дана дія буде потрібно ПІДТВЕРДИТИ.

  4. Отписка от рассылки на сайте Rambler почты
  5. При відсутності згаданої вище посилання Ви можете скористатися кнопкою «Спам» на верхній панелі інструментів. За рахунок цього весь ланцюжок листів, що йде від того ж відправника, буде розцінюватися небажаної і автоматично виключатися з »Вхідні" повідомлень.
  6. Отправка письма в папку Спам на сайте Rambler почты

Ми розповіли про всі нюанси, пов'язані зі скасуванням розсилки на поштові скриньки в різних системах.

Висновок

За допомогою у вирішенні проблем, пов'язаних з темою цієї Інструкції, ви можете звертатися до нас в коментарях під цією статтею або за раніше вказаними посиланнями.

більше статей на цю тему: