Як відстежити посилку на Пошті Росії

У зв'язку з частим зникненням посилок і хвилювань відправників, Пошта Росії кілька років тому ввела функцію відстеження руху листів, бандеролей і посилок. Ми розповімо вам, як нею користуватися.

Відстеження міжнародних відправлень Пошти Росії

Отже, щоб дізнатися, на якому етапі відправки знаходиться посилка, вам потрібно знати її поштовий ідентифікатор, або по-простому &8212; її трек-номер. Саме його і потрібно ввести на сайті Пошти Росії у відповідному розділі, але про все по порядку.

Як дізнатися номер треку

Якщо посилку відправляли ви, то ідентифікаційний номер посилки Ви можете побачити на чеку відразу ж під словом &171;квитанція&187; . У внутрішніх відправлень трек-номер являє собою чотирнадцять цифр, у міжнародних &8212; дві літери, що позначають тип відправлення (наприклад, її &8212; зареєстрована посилка, відправлена службою EMS), дев'ять цифр і ще дві літери, що позначають країну призначення (наприклад, CN &8212; Китай, RU &8212; Росія і т.д.). Якщо ви є одержувачем посилки, то її номер ви зможете дізнатися з електронного листа (у випадку із замовленням з будь-якого інтернет-магазину).

Почтовая квитанция

Як відстежити посилку

Після того, як ви дізналися поштовий ідентифікатор вашого відправлення, потрібно зайти на сайт Пошти Росії і ввести його в поле &171; відстежити . Після цього на екрані з'явиться детальна інформація про пересування посилки.

Отслеживание на сайте Почты России

У випадку з між міжнародними відправленнями за допомогою офіційного сайту Пошти Росії відстежувати можна посилки, що мають виключно 13-значний номер (4 букви і 9 цифр).

Поиск международных почтовых отправлений Почты России

Такі Інтернет-магазини, як AliExpress, активно співпрацюють з Поштою Росії і тому їх посилки мають кілька відмінних рис. Зокрема, трек-номер подібних товарів володіє наступним видом: «ZA000000000HK» і «ZA000000000LV» . Крім того, посилку можливо відстежувати не тільки через сервіс Пошти Росії, але і на офіційному сайті AliExpress, отримуючи більше докладної інформації. Це єдиний спосіб дізнатися всі деталі пересилання.

Отслеживание посылки AliExpress на официальном сайте

Читайте також:
дізнаємося трек-номер відправлень на AliExpress

Існує додатковий сервіс від AliExpress, що дозволяє відстежити міжнародну посилку на додаткових етапах, включаючи її відправку зі складу в поштове відділення в Гонконзі (HK) або Латвії (LV).

Перейти до сервісу Cainiao

Онлайн-сервис Cainiao для отслеживания посылок

Іншим особливим видом поштових відправлень є посилки з інтернет-магазину Joom, які, зважаючи на їх особливості, що зводяться до максимальної економії коштів на доставці, мають наступний тип трек-номера: «ZJ000000000HK» . При цьому відстеження подібних товарів незалежно від країни відправника сильно обмежена і дозволяє дізнатися лише один з трьох статусів:

  • Посилка відправлена;
  • Товар прибув у відділення пошти;
  • Посилка була отримана адресою.

Варто пам'ятати, що кожен етап пересилання і, зокрема, проходження міжнародних посилок через ММПО і АОПП вимагає часу. Затримки можуть пов'язані з недостатнім завантаженням транспортного засобу, на якому відбувається експорт посилок (не тільки Вашої, але і багатьох інших, спрямованих в ту ж країну). Сподіваємося, дана інструкція була для вас корисною.

більше статей на цю тему: