вирішення проблем з надходженням листів на електронну пошту

Зараз багато користувачів активно використовують електронні ящики. Вони служать для роботи, спілкування або через них просто реєструються в соціальних мережах. Не має значення, з якою метою ви завели пошту, туди все одно періодично приходять важливі листи. Однак іноді виникає проблема з надходженням повідомлень. У статті ми поговоримо про всі можливі рішення цієї помилки в різних популярних сервісах.

Вирішуємо проблеми з надходженням листів на електронну пошту

Сьогодні ми розберемо основні причини появи розглянутої несправності і надамо інструкції по їх виправленню в чотирьох популярних поштових службах. Якщо ви є користувачем будь-якого іншого сервісу, можете також слідувати запропонованим посібникам, оскільки більшість з них універсальні.

Відразу варто відзначити, якщо вам не приходять листи від певних контактів, яким ви повідомляли свою адресу, обов'язково перевірте його правильність. Можливо, ви допустили одну або кілька помилок, через що повідомлення і не відправляються.

Читайте також: Як дізнатися адресу електронної пошти

Mail.Ru

Дуже часто дана проблема з'являється саме у користувачів Mail.ru . Однак в більшості випадків в її виникненні винен сам юзер. Ми рекомендуємо ознайомитися зі статтею за посиланням нижче, де розгорнуто описані основні ситуації, а також розказано про те, як їх можна виправити. Визначтеся з причиною, а потім дотримуйтесь інструкції і у вас обов'язково вийде вирішити її.

Детальніше: що робити, якщо не приходять листи на пошту Mail.ru

Яндекс. Пошта

На нашому сайті також є інструкція з усунення неполадки з надходженням листів на Яндекс.Пошта . У цьому матеріалі детально розказано про чотири основні причини та їх рішення. Переходьте за наступним посиланням, щоб ознайомитися з наданою інформацією і виправити виниклу проблему.

Детальніше: чому не приходять повідомлення на Яндекс.Пошта

Gmail

Одним з найпопулярніших поштових сервісів є Gmail від компанії Google. Зазвичай йому не властиві якісь системні збої, які призводять до того, що листи перестають приходити. Швидше за все, причини полягають в діях користувачів. Відразу рекомендуємо перевірити розділ «Спам» . Якщо там були виявлені потрібні повідомлення, виділіть їх галочкою і застосуєте параметр " не спам» .

Вытащить сообщение из спама в Gmail

Крім цього слід перевірити створені фільтри і заборонені адреси. Усередині служби існує можливість автоматичного відправлення листів в архів або навіть їх видалення. Щоб очистити фільтри та розблокувати адреси, виконайте такі дії:

 1. Увійдіть у свій обліковий запис Gmail.
 2. Читайте також: як виконати вхід в аккаунт Google

 3. Натисніть на значок у вигляді шестерінки і перейдіть в «Налаштування» .
 4. Переход к настройкам Gmail
 5. Перейдіть до розділу " Фільтри та заблоковані адреси» .
 6. Фильтры и заблокированные адреса в Gmail
 7. Видаліть фільтри з діями " видалити» або " надіслати в архів» . І розблокуйте необхідні адреси.
 8. Удаление фильтров и разблокировка адресов в Gmail

Якщо проблема полягала саме в цьому, вона повинна вирішитися і ви знову будете регулярно отримувати повідомлення на свою електронну скриньку.

Варто враховувати, що для облікового запису Google виділяється певна кількість пам'яті. Вона застосовується до Диску , фотографії та Gmail. Безкоштовно доступно 15 ГБ і в разі коли місця недостатньо, вам не будуть приходити листи на пошту.

Свободное пространство в Gmail

Ми можемо порекомендувати перейти на інший план і платити за додатковий обсяг встановлену ціну або очистити місце в одному з сервісів, щоб знову отримувати кореспонденцію.

Увеличение доступного объема памяти в Gmail

Рамблер Пошта

На даний момент Рамблер Пошта є найбільш проблемним сервісом. Величезна кількість помилок пов'язано з його нестабільною роботою. Листи часто потрапляють в спам, автоматично видаляються або зовсім не приходять. Власникам облікового запису в цій службі ми рекомендуємо виконати наступні дії:

 1. Увійдіть в свій аккаунт, ввівши свої реєстраційні дані або використовуючи профіль з іншої соціальної мережі.
 2. Вход в учетную запись Rambler
 3. Перейдіть до розділу «Спам» для перевірки списку листів.
 4. Якщо там знаходяться необхідні вам повідомлення, відзначте їх галочкою і виберіть пункт " не спам» , щоб вони більше не потрапляли в цей розділ.
 5. Вытащить письма из спама в Rambler

Читайте також: рішення проблем з роботою Рамблер Пошти

У Рамблері немає вбудованих фільтрів, тому нічого не слід архівувати чи видаляти. Якщо в папці &171;Спам&187; ви не знайшли потрібної інформації, радимо звернутися в центр підтримки, щоб представники сервісу допомогли вам розібратися з виниклою помилкою.

Перейти до сторінки зворотного зв'язку Рамблер

Іноді спостерігається проблема з надходженням листів із зарубіжних сайтів на пошту, яка зареєстрована під російським доменом. Особливо це стосується Рамблер Пошти, куди повідомлення можуть не приходити годинами або не доставляються в принципі. При виникненні таких неполадок, пов'язаних саме із зарубіжними сайтами і російськими Поштовими службами, рекомендуємо звернутися в підтримку використовуваного сервісу для подальшого вирішення помилок.

На цьому наша стаття добігає кінця. Вище ми детально розібрали всі доступні методи виправлення помилки з надходженням листів на електронну скриньку в популярних сервісах. Сподіваємося, що наші керівництва допомогли вам виправити неполадку і ви знову отримуєте повідомлення.

більше статей на цю тему: