Як дізнатися свій пароль електронної пошти

Іноді у користувача виникає потреба дізнатися свій пароль електронної пошти. Зробити це можна тільки в тому випадку, коли він був збережений в браузері або активована функція автозаповнення. Методи, наведені в статті, є універсальними і підійдуть для власників ящика в будь-якому, навіть самому непопулярному сервісі. Давайте розберемо їх детальніше.

Дізнаємося свій пароль від Електронної Пошти

Всього існує два методи, завдяки яким можна дізнатися свій пароль від електронної скриньки. Крім цього ми розповімо про третій, альтернативний варіант, що підійде в тому випадку якщо у вас в браузері не налаштовано збереження інформації для входу.

Спосіб 1: Перегляд збережених паролів у браузері

Зараз більшість популярних веб-оглядачів пропонують користувачеві зберігати свої логіни і коди, щоб кожен раз при вході не вводити їх повторно. В Налаштуваннях доступна до перегляду абсолютно вся зазначена коли-небудь інформація, в тому числі і дані електронної пошти. Розглянемо процес пошуку паролів на прикладі Google Chrome :

 1. Запустіть браузер, натисніть на значок у вигляді трьох вертикальних точок справа вгорі і перейдіть до розділу «Налаштування» .
 2. Переход к настройкам браузера Google Chrome
 3. Опустіться вниз вкладки і розгорніть додаткові параметри.
 4. Открытие дополнительных настроек Google Chrome
 5. В категорії " паролі та форми» клікніть на " Налаштування паролів» .
 6. Переход к категории с сохраненными паролями Google Chrome
 7. Тут задійте пошук, щоб швидше знайти свою електронну пошту.
 8. Поиск сохраненных паролей в браузере Google Chrome
 9. Залишилося тільки натиснути на значок у вигляді ока, щоб рядок відобразилася у вигляді символів, а не точок.
 10. Отображение сохраненного пароля в браузере Google Chrome

Тепер Ви знаєте свій код з необхідного облікового запису. Ви можете скопіювати його або запам'ятати, щоб використовувати в подальшому. Розгорнуто про те, як знайти збережені дані в інших популярних браузерах, читайте в наведених нижче статтях.

Читайте також: Перегляд збережених паролів у Яндекс.Браузері , Mozilla Firefox , Opera , Internet Explorer

Спосіб 2: Перегляд коду елемента

Зазвичай якщо інформація зберігається в веб-браузері, при показі форми для входу спрацьовує функція автозаповнення, де пароль відображається у вигляді точок або зірочок. Завдяки деяким змінам в коді елемента можна відобразити цей рядок в текстовому варіанті. Вам буде потрібно виконати наступне:

 1. У будь-якому зручному браузері перейдіть до свого облікового запису електронної пошти та вийдіть із нього.
 2. Выйти из аккаунта Google
 3. Тепер перед вами відобразиться форма входу в аккаунт. Затисніть ліву кнопку миші і виділіть рядок, після чого клікніть на ній ПКМ і виберіть «Переглянути код» або " дослідити елемент» .
 4. Просмотр кода элемента в браузере Google Chrome
 5. У відкрилася консолі синім кольором буде виділений фрагмент елемента. Ім'я його буде password , а в значенні відобразиться текстова версія пароля, якщо включена функція автозаповнення.
 6. Имя и содержимое элемента Google Chrome
 7. Щоб показати в рядку введення пароль у вигляді символів, змініть значення type з password на text .
 8. Изменение типа элемента Google Chrome

Тепер ви дізналися необхідні дані від Електронної Пошти. Повторимося, що цей метод універсальний для всіх сервісів і браузерів, тому алгоритм дій скрізь буде практично ідентичний.

Спосіб 3: Відновлення пароля

На жаль, не у всіх користувачів налаштована функція збереження паролів і автозаповнення. До того ж трапляються ситуації, коли потрібно дізнатися дані для входу, працюючи за чужим комп'ютером. Якщо таке сталося, сподіватися залишається тільки на свою пам'ять, намагаючись згадати, яку комбінацію символів ви використовували. Однак можна просто перейти до відновлення і задати новий пароль.

Восстановление пароля в Google

Способів відновлення у кожного сервісу існує кілька, наприклад, підтвердження на телефон, відправка коду на запасний ящик або відповідь на секретне питання. Виберіть найбільш підходящий варіант і дотримуйтесь наданих інструкцій. Детальніше про відновлення паролів в найпопулярніших поштових службах читайте в іншому нашому матеріалі за посиланням нижче.

Метод восстановления пароля в Google

Детальніше: відновлення пароля від Електронної Пошти

Вище ми розглянули два основні методи, як можна дізнатися свій пароль від електронної скриньки, а також розповіли про альтернативний варіант, який буде корисний в певних випадках. Сподіваємося, що наша стаття допомогла вам розібратися з виниклим питанням і тепер ви знаєте власні дані для входу.

більше статей на цю тему: