Видалення рахунку PayPal

Как удалить аккаунт PayPal
Напевно, будь-який з інтернет-користувачів інтенсивно користується численними ресурсами і онлайн-сервісами для професійної діяльності, серйозних занять або дозвільних розваг. На багатьох з них потрібна реєстрація, введення особистих даних і створення власного аккаунта, логіна і пароля доступу. Але час йде, ситуація і переваги змінюються, потреба в особистому профілі на будь-якому сайті може відпасти. Найрозумніше і безпечне рішення в даному випадку &8212; це повністю видалити вже непотрібний аккаунт користувача. А яким чином таку операцію можна зробити на фінансовому майданчику PayPal?

Видаляємо аккаунт PayPal

Отже, якщо ви остаточно вирішили більше не користуватися онлайн-системою PayPal або вже обзавелися іншим свіжим електронним гаманцем, то в будь-який зручний момент ви можете видалити старий аккаунт платіжного сервісу і закрити діючий рахунок. Така операція, безсумнівно, буде найкращим виходом в ситуації, що склалася. Навіщо зберігати особисту інформацію на чужих серверах без потреби? Для закриття облікового запису Користувача в PayPal можна застосувати два різні способи. Розглянемо детально і досконально кожен з них.

Спосіб 1: Видалення облікового запису

Перший спосіб видалення особистого профілю в платіжному онлайн-сервісі PayPal є стандартним і прекрасно працює в більшості випадків. При його практичної реалізації труднощів виникнути не повинно навіть у недосвідчених користувачів. Всі дії гранично зрозумілі і прості.

 1. У будь-якому інтернет-оглядачі відкриваємо офіційний сайт PayPal.
 2. Перейти до PayPal

 3. На головній веб-сторінці платіжної системи натискаємо кнопку &171; Увійти & 187; щоб потрапити в свій Особистий кабінет для подальших операцій.
 4. Войти в личный кабинет PayPal
 5. Проходимо процес аутентифікації користувача, ввівши у відповідні поля Логін і пароль. Будьте уважні при наборі своїх даних, після 10 невдалих спроб ваш аккаунт тимчасово заблокують.
 6. Авторизация в системе PayPal
 7. У правому верхньому куті сторінки знаходимо значок шестерінки і заходимо в розділ налаштувань аккаунта.
 8. Переход в настройки сайта PayPal
 9. На вкладці & 171; рахунок & 187; тиснемо на рядок & 171; закрити рахунок&187; . Обов'язково перевірте, що завершені всі маніпуляції по відправці або отримання грошей. Якщо у вашому електронному гаманці залишилися кошти, то не забудьте вивести їх в інші фінансові системи.
 10. Закрыть личный счёт в PayPal
 11. У наступному вікні підтверджуємо своє остаточне рішення Видалити аккаунт в PayPal. Відновити закритий рахунок неможливо! Переглянути інформацію про старі минулі платежі також буде не можна.
 12. Подтверждение закрытия аккаунта в PayPal
 13. Готово! Ваш профіль і рахунок в PayPal успішно і безповоротно видалений.

Спосіб 2: Видалення аккаунта при очікуваних надходженнях

Спосіб 1 може не допомогти, якщо на ваш рахунок очікуються грошові перекази, про які ви, можливо, не знали або забули. У цьому випадку гарантовано спрацює інший метод, а саме & 8212; письмове звернення до служби підтримки клієнтів PayPal.

 1. Заходимо на сайт PayPal і в самому низу стартової сторінки сервісу здійснюємо клік лівою кнопкою миші по графі &171; Зв'яжіться з нами&187; .
 2. Связаться с нами на сайте PayPal
 3. Пишемо лист модераторам служби підтримки з проханням допомогти закрити особистий рахунок. Далі потрібно відповісти на всі питання співробітників PayPal і точно слідувати їх вказівкам. Вони ввічливо і коректно допоможуть вам в режимі реального часу правильно пройти процедуру повного видалення вашого аккаунта.

На закінчення нашої невеликої інструкції дозвольте звернути вашу особливу увагу на одну важливу деталь по темі статті. Закрити профіль користувача PayPal можна тільки на офіційному сайті цієї електронної системи, однойменні мобільні додатки для Android і iOS такими функціональними можливостями, на жаль, не володіють. Тому не витрачайте даремно свій час, безуспішно намагаючись видалити аккаунт PayPal зі смартфона або планшета. А якщо у вас виникли будь-які питання і проблеми, то пишіть нам в коментарях. Удачі і безпечних фінансових операцій!

Читайте також: виводимо гроші з PayPal

більше статей на цю тему: