Пошук номера рахунку PayPal

Зазвичай, всі відомі сервіси (Яндекс.Гроші, Qiwi, WebMoney) після реєстрації видають спеціальні номери гаманців, за допомогою яких людина може провести ряд дій. Але в PayPal все інакше.

Дізнаємося свій номер рахунку в PayPal

Ще під час реєстрації вам буде запропоновано заповнити обов'язкове поле для електронної пошти, а вона, в свою чергу, відповідає не тільки за отримання розсилок системи, відновлення доступу і підтвердження гаманця, але і за платіжний ідентифікатор, точніше, вона їм і є. Тому рекомендується використовувати для прив'язки PayPal окремий, неактивно застосовуваний для роботи електронну скриньку. Та й про безпеку прив'язаною пошти тепер доведеться добре подумати, адже від неї залежить цілісність ваших фінансів і захищеність від зловмисників.

Пошта також є логіном для входу в електронний гаманець, тому переплутати або забути його ви не зможете. Якщо вам потрібно, щоб користувач перерахував вам гроші на рахунок PayPal, то просто вкажіть свою електронну пошту.

Логин к электронному кошельку paypal, который является номером счёта

Як бачите, дізнатися номер рахунку PayPal дуже просто, адже фактично ви самі його створюєте при реєстрації. Вам навіть не потрібно шукати спеціальні цифри, як у подібних системах.

більше статей на цю тему: