Встановлення будильника на телефоні

Android

Інструмент, необхідний для того, щоб поставити будильник, за замовчуванням є на всіх смартфонах з Андроїд . Таким є встановлене додаток «годинник», в якому для цих цілей передбачена окрема вкладка – необхідно просто вказати бажаний час пробудження, визначити додаткові параметри (дні тижня, повторний сигнал і періодичність відтворення, мелодія і т.д.) і зберегти їх. Якщо системних можливостей з якихось причин виявиться недостатньо, ви завжди можете звернутися в Гугл Плей Маркет або інший магазин цифрового контенту, щоб знайти альтернативне рішення від сторонніх розробників і скористатися ним. Більш детально про всі можливі варіанти ми раніше розповідали в окремій статті.

Детальніше: Як поставити будильник на телефоні з Android


Как поставить будильник на телефоне_1
Зазвичай і системне, і сторонні додатки з функціональністю годин і будильника містять обмежену кількість мелодій, які можуть використовуватися в якості сигналу для пробудження. В обох випадках замість доступних за замовчуванням можна задіяти власні звуки, наприклад, улюблені музичні композиції і навіть цілі плейлисти. Про те, що для цього буде потрібно зробити, ми теж писали раніше.

Детальніше: Як встановити мелодію на будильник на Андроїд
Как поставить будильник на телефоне_2

IPhone

Поставити будильник на Айфоне також можна за допомогою системних «годин», але значно більше можливостей надає інше фірмове додаток – «Здоров'я», здатне, крім іншого, ще й відстежувати якість сну. В обох випадках доступно не тільки вказівку часу пробудження, але і таких параметрів, як повторення, розклад по днях, звуковий сигнал і т.д. крім того, для вирішення озвученої в заголовку статті завдання можна звернутися до сірі – досить просто озвучити їй відповідну команду і в разі потреби скорегувати її. Існують і інші варіанти, в числі яких самостійна настройка режиму сну, використання еппл Вотч або, що напевно зацікавить вимогливих до мобільного по користувачів, сторонні додатки з Апп Стор. Дізнатися про все це можна з представленої за посиланням нижче інструкції.

Детальніше: Як поставити будильник на iPhone
Как поставить будильник на телефоне_3
Стандартні звукові сигнали в iOS, як і ті, що пропонуються до використання в будильниках від сторонніх розробників, багатьом можуть здатися не найбільш підходящими для пробудження. На щастя, завжди є можливість установки своєї мелодії, наприклад, з бібліотеки iTunes або Apple Music . Більш детально про те, як це зробити, розказано в представленому за посиланням далі матеріалі.

Детальніше: Як встановити мелодію на будильник на Айфоне
Как поставить будильник на телефоне_4

більше статей на цю тему: