скасування підписок на телефоні

Android

На мобільних пристроях з Android підписка може бути підключена, як мінімум, двома способами-через Google Play Маркет і безпосередньо в самому мобільному додатку. Саме те, яким чином це було зроблено, і визначає методику її відключення. Більш детально про всі нюанси даної процедури і можливі варіанти її реалізації розповідається в окремій інструкції на нашому сайті, посилання на яку дана нижче.

Детальніше: Як скасувати підписку на Андроїд


Как отменить подписку через Google Play Маркет на телефоне с Android
Важливо відзначити, що іноді можливість деактивації платних послуг може бути відсутнім і в параметрах Плей Маркета, і в розділі Управління профілем в програмі. Зазвичай це означає, що оформлення підписки здійснювалося через сайт розробників (наприклад, так працюють Netflix і Spotify , підписатися на які на мобільних девайсах інакше не можна) і, отже, відмовитися від її використання можна там же. Кілька наочних прикладів нами були розглянуті в наступних статтях.

Детальніше: як відключити підписку на Спотифай / Мегого / Іві / Яндекс Плюс на Андроїд
Как отменить подписку, оформленную через сайт разработчика, на телефоне с Android

IPhone

Мобільна операційна система від Apple вимагає від розробників додатків дотримання ряду правил, одним з яких є реалізація можливості оформлення підписки строго через App Store (є винятки для декількох великих «гравців»). Виходячи з цього скасувати її дію можна тільки через доступний в рамках iOS розділ управління обліковим записом Apple ID і аналогічний йому в фірмовому iTunes . Детальніше про те, як відключити обумовлене використанням платних послуг списання грошових коштів, можна дізнатися за представленими нижче посиланнями.

Детальніше: як скасувати підписку на iPhone і в Айтюнс

Как отменить подписку через параметры iOS на телефоне iPhone

Як вже було сказано вище, деякі великі розробники все ж можуть дозволити собі ігнорувати правила Еппл (ті ж Нетфікс і Спотифай), наприклад, прибираючи можливість активації і, отже, деактивації підписки зі свого мобільного додатку і залишаючи її тільки на офіційному сайті. Саме до нього в даному випадку і буде потрібно звернутися для вирішення завдання з заголовка цієї статті. Для отримання більш детальних відомостей ознайомтеся з наступними інструкціями.

Детальніше: як відключити підписку на Спотифай / Мегого / Іві / Яндекс Плюс на iPhone

Как отменить подписку, оформленную через сайт разработчика, на телефоне iPhone

більше статей на цю тему: