Як відв'язати iPhone від Apple ID і Android від Google-аккаунта

Android

Для того щоб відв'язати смартфон на Андроїд від аккаунта Гугл, необхідно звернутися до налаштувань останнього, що найпростіше зробити через браузер. Варто відзначити, що на практиці процедура має на увазі не видалення облікового запису з пристрою, а зовсім зворотне – закриття доступу до неї. Крім позначеної можливості, є тимчасове приховування і перейменування, чого в деяких випадках виявляється досить. Більш детально про те, яким чином можна вирішити поставлене завдання, розповідається в представленій за посиланням нижче статті.

Детальніше: як відв'язати Android-девайс від облікового запису Google


Как отвязать телефон на Android от аккаунта Google

Якщо вас цікавить не відв'язування мобільного пристрою від аккаунта а, навпаки, видалення останнього, алгоритм дій, якого потрібно дотримуватися в даному випадку, буде істотно відрізняється від розглянутого вище. Насамперед необхідно вийти зі свого облікового запису в додатках, а вже потім звернутися до налаштувань операційної системи і ініціювати видалення. При цьому в деяких випадках може знадобитися виконати повне скидання. Детальна інструкція з урахуванням відмінностей в інтерфейсі чистої ОС Андроїд і оболонок від сторонніх виробників вже є на нашому сайті.

Детальніше: Як видалити аккаунт з телефону на Android

Как удалить учетную запись Google на телефоне с Android

IPhone

Найчастіше відв'язати Айфон від аккаунта Еппл Айді потрібно перед його продажем – це дозволяє видалити особисту інформацію і відключити функцію хмарної синхронізації. Виконана ця процедура може бути як через настройки айОС , так і через меню фірмового магазину додатків – Апп Стор. Для більшої ефективності і, разом з тим, повного очищення даних, слід виконати скидання до заводських налаштувань. До нього ж варто вдатися, якщо в ході реалізації більш простих методів виникли будь-які проблеми. Для отримання більш детальних відомостей по кожному з доступних варіантів скористайтеся представленої далі інструкцією.

Детальніше: як відв'язати iPhone від Apple ID

Выход из своей учетной записи Apple ID в App Store на iPhone

Якщо у вас є два Айфона і більше, на яких використовується одна і та ж обліковий запис і активована синхронізація даних, відв'язування від Еппл Айді буде здійснюватися трохи інакше. Додатково буде потрібно змінити деякі настройки, а в деяких випадках навіть вдатися до повного скидання. В цілому ж процедура досить проста, і вона теж була розглянута нами раніше в окремому матеріалі. Відзначимо, що викладені рекомендації застосовні в тому числі і до Айпад.

Детальніше: Як вимкнути синхронізацію між двома iPhone

Переход к сбросу сетевых настроек на iPhone

більше статей на цю тему: