Як зайти в Налаштування відеокарти AMD

Вхід на Панель керування драйвером

Відкрити засіб конфігурації» червоних " GPU можна декількома способами:

 • Найпростіший-скористатися контекстним меню " робочого столу» : клацніть правою кнопкою миші на ньому ( ПКМ ) і виберіть пункт " Налаштування Radeon» / «AMD Catalyst Control Center» .
 • как зайти в настройки видеокарты AMD-1
 • Наступний метод – меню «Пуск» : відкрийте його, потім знайдіть папку з потрібним додатком і викличте.
 • как зайти в настройки видеокарты AMD-2
 • Також можна скористатися системним Треєм – спеціальної областю в нижньому правому куті екрану, де знаходяться відкриті фонові додатки. Як правило, значок панелі управління відеокартою виглядає наступним чином:как зайти в настройки видеокарты AMD-3

  Для відкриття головного меню налаштувань клікніть по ньому або один раз правою, або два лівою кнопкою миші.

 • Наступний варіант-системний»пошук" . У Windows 10 треба клацнути по кнопці або рядку на панелі завдань і вписати туди запит radeon або amd , натиснути Enter і скористатися релевантним результатом.
 • как зайти в настройки видеокарты AMD-4
 • Останній спосіб, який варто задіяти в крайньому випадку – пошук і запуск з виконуваного файлу. Для вирішення цього завдання відкрийте вікно " провідника» , клікніть лівою кнопкою миші по адресному рядку, вставте в нього один з адрес нижче і натисніть елемент переходу:
  • C:\Program Files\AMD\CNext\CCCSlim і C:\Program Files (x86)\AMD\CNext\CCCSlim - AMD Catalyst Control Center ;
  • C:\Program Files\AMD\CNext\CNext - Налаштування Radeon .

  Далі знайдіть файл EXE з іменем CCC.exe або RadeonSettings.exe і запустіть його для відкриття потрібної оснастки.

 • как зайти в настройки видеокарты AMD-11

Що робити, якщо Налаштування Radeon не відкриваються

Якщо жоден з вищенаведених кроків не вирішив завдання, пропонуємо вам методи усунення цієї проблеми. Насамперед варто перевірити, а чи встановлені взагалі драйвера для відеокарти – нерідко причина саме в цьому. Відкривши «Диспетчер пристроїв» , за допомогою вже згаданої вище оснастки " виконати» , тільки цього разу потрібна команда виглядає як devmgmt.msc .

как зайти в настройки видеокарты AMD-6

Далі розкрийте категорію " відеоадаптери» і перевірте, як саме позначено ваш пристрій AMD. Якщо напис говорить " базовий відеодрайвер Microsoft» , це означає, що ПО для GPU не встановлено.

Детальніше: приклад встановлення драйверів для відеокарти AMD

Якщо ж відеокарта відображається як годиться, але на значку присутній жовтий трикутник помилки, клікніть по ній ПКМ і виберіть «властивості» .

как зайти в настройки видеокарты AMD-7

Перевірте блок " стан» - в ньому вказується безпосередня помилка і її код позначення. Про проблеми з драйверами говорять коди 2 і 10 , і в такому випадку слід або встановити потрібний софт, або перевстановити начисто.

Детальніше: перевстановлення драйверів відеокарти

как зайти в настройки видеокарты AMD-8

Якщо ж код помилки вказаний як 43 , це означає, що пристрій Несправне, і всі спроби інсталювати драйвера ні до чого не приведуть.

Детальніше: що робити з помилкою 43 на відеокарті

Також не можна виключати і програмні причини – наприклад, активність вірусного ПЗ, яке пошкодило драйвер. Зрозуміло, проблему можна усунути видаленням і повторною інсталяцією, але бажано прибрати і її першопричину.

Детальніше: боротьба з комп'ютерними вірусами

как зайти в настройки видеокарты AMD-10

більше статей на цю тему: