рішення помилки E8 на принтері HP LaserJet 1132

Можливі причини помилки E8 на принтері HP LaserJet 1132

Помилка E8 при роботі з друкуючим пристроєм HP LaserJet 1132 пов'язана виключно зі сканером і ніяк не впливає на друк. Існує чотири різних причини, за якими вона може з'явитися, і кожна з них вимагає свого підходу до вирішення, перевірки певних комплектуючих і їх заміни. Найчастіша & 8212; заклинювання каретки сканера, що трапляється через пошкодження шестерень або їх засмічення, тому перевірити їх слід в першу чергу. Про це мова піде далі, а зараз давайте коротко розберемо три інші причини:

  1. Помилка прошивки . Існує невелика ймовірність того, що з'явилася помилка насправді помилкова і пов'язана з пошкодженням програмного забезпечення багатофункціонального пристрою. Вирішується вона шляхом перепрошивки, що реалізується як за допомогою спеціальних чіпів, так і через сторонній софт. Самостійно цим краще не займатися, особливо в тих випадках, коли немає досвіду. Зверніться в сервісний центр для подальшої діагностики та ремонту.
  2. Поломка шлейфу сканера . Якщо ви часто скануєте на HP LaserJet 1132, шлейф, що знаходиться на верхній кришці сканера, постійно перегинається і зношується. Відповідно, це може привести до його несправності, але виправляється ситуація не так вже й складно: знадобиться здати техніку в сервісний центр, де за невелику плату поміняють шлейф на відповідний моделі сканера, після чого можна знову приступити до повноцінної взаємодії з обладнанням.
  3. Несправність плати форматера . Не будемо вдаватися в подробиці про пристрій роботи плати форматера, а тільки уточнимо, що її вихід з ладу в HP LaserJet 1132 викликає ту ж саму помилку. Будь-який сервісний центр може придбати цю плату окремо і замінити її, тому, знову ж таки, до фахівців.

Тепер приступимо до розгляду найчастішої помилки, яка була згадана вище. З цим можна впоратися самостійно, виконавши просту інструкцію, а якщо виявиться, що перевіряється комплектуюче працює справно, доведеться звернутися в СЦ для діагностики та виправлення перерахованих вище неполадок.

Діагностика скануючої лінійки сканера

Розділимо весь етап на прості кроки, детально описавши кожен. Так ви не заплутаєтеся в послідовності дій і точно виконайте кожне з них правильно, не заподіявши шкоди друкуючому пристрою і не викликавши інших проблем, пов'язаних з його роботою.

Крок 1: зняття кришки сканера

Зніміть верхню панель сканера для отримання доступу до його комплектуючих. Спершу підніміть верхню кришку і знайдіть отвори з гвинтиками по чотирьох кутах. Відкрутіть їх послідовно, але поки не знімайте цю панель.

Снятие крышки сканера для решения ошибки E8 на принтере HP LaserJet 1132

На стику кришок теж є два гвинтика, які необхідно відкрутити, щоб панель знялася без будь-яких проблем. Тільки після цього ви можете підчепити підручним предметом цю деталь сканера і акуратно зняти її, поклавши поруч на робочому місці.

На зображенні нижче ви бачите те, як виглядає сканер після завершення попереднього етапу. Як тільки ви здійсните описані дії, можете переходити до наступного кроку і проводити діагностику. Важливо нічого зайвого не чіпати і акуратно виконувати кожну дію, щоб не пошкодити комплектуючі.

Проверка блока сканера для решения ошибки E8 на принтере HP LaserJet 1132

Крок 2: звільнення блоку сканера

Застряг блок сканера теж може стати причиною появи помилки E8, тому його знадобиться звільнити, перемістивши ближче до центру. До речі, зараз можна на якийсь час завершити діагностику, закрутити кришку і перевірити роботу пристрою. Якщо це не допоможе, переходите до завершального етапу, що передбачає очищення шестерень.

Внешний вид сканера после снятия крышки для решения ошибки E8 на принтере HP LaserJet 1132

Крок 3: Очищення механізму блоку сканера

Блок сканера рухається завдяки моторчику, який управляє двома шестернями. Вони часто виходять з ладу або можуть засмітитися дрібним сміттям. Подальше зображення демонструє їх зовнішній вигляд &8212; обережно переверніть блок сканера, знайдіть ці шестерні, перевірте їх обертання та переконайтеся, що немає сміття. Можете прочистити від пилу і прилеглі деталі, зробивши це за допомогою невеликого пензлика або ватної палички.

Проверка шестеренок сканера для решения ошибки E8 на принтере HP LaserJet 1132

По завершенні зберіть сканер, помістивши блок по центру для нормалізації його руху в майбутньому. Спробуйте відсканувати абсолютно будь-який документ і переконайтеся в тому, що розглянута помилка зникла. Якщо це не так, звертайтеся до професіоналів, щоб вони продовжили діагностику і дізналися, яка з трьох причин, що залишилися заважає коректній роботі МФУ HP LaserJet 1132.

більше статей на цю тему: