перезавантаження принтера та причини його виконання

Майже кожен користувач під словом &171;перезавантаження&187; має на увазі банальне вимикання і повторне включення пристрою, але у випадку з принтером справи йдуть трохи інакше. Звичайна перезавантаження стандартним способом практично ніколи не потрібно і не приносить належного результату, якщо її необхідно виконати для скидання налаштувань або обнулення лічильників після заправки. Тому розроблений спеціальний алгоритм, що реалізовується як власними силами, так і за допомогою стороннього програмного забезпечення, який використовується в різних ситуаціях. Про них і відмінності типів перезавантажень ми поговоримо нижче, а вам належить вибрати підходящий варіант.

Варіант 1: штатна перезавантаження пристрою

Штатна перезавантаження полягає в натисканні або утриманні кнопки включення, коли принтер знаходиться в активному стані. Так він вимикається після закінчення операції або відразу ж, якщо вимикання є аварійним. Через кілька секунд користувач може знову натиснути ту ж кнопку для відновлення роботи обладнання. У більшості випадків ця кнопка знаходиться поруч з дисплеєм або виведена окремо, якщо він відсутній. Стандартну ілюстрацію ви бачите нижче, тому без зусиль зможете відшукати необхідну кнопку і натиснути її.

Использование кнопки включения-выключения для штатной перезагрузки принтера

Деякі моделі мають додатковий перемикач живлення, і його також можна використовувати для перезавантаження принтера. Це може бути застосовано, коли стандартне вимикання виявляється неефективним або техніка зависла остаточно і не відгукується на натискання. Враховуйте, що в такому випадку харчування повністю перестає надходити і відбувається моментальне завершення роботи девайса. Це призводить до блокування паперу всередині і зупинці друкуючих головок в поточному положенні без повернення на стартове.

Использование переключателя для отключения питания принтера при его перезагрузке

Очищення черги друку

Уточнимо, що якщо штатна перезавантаження проводиться при помилках друку, швидше за все, черга не очиститься і можуть виникнути неполадки з подальшою роздрукуванням документів. Це змушує очистити її самостійно при наступному включенні, що робиться буквально в пару кліків безпосередньо в самій операційній системі. У статті за посиланням нижче ви знайдете не тільки загальну інструкцію по цій темі, а й опис того, як вчинити при проблемах з очищенням звичайним способом.

Детальніше: очищення черги друку в Windows 10

Очистка очереди печати при перезагрузке принтера для обеспечения его нормальной работы

Витяг застряглого паперу

Ще одна ситуація, яка виникає при різкому завершенні роботи принтера &8212; застрягання паперу. Це трапляється, коли друк була зупинена на половині або ж з'явилися технічні неполадки. Після перезавантаження застряглу папір потрібно витягти, щоб продовжити нормальне функціонування друкуючого пристрою. Для більшості моделей принцип вилучення залишається практично незмінним, і дізнатися детальніше про нього ви можете далі.

Детальніше: вирішення проблеми з папером, що застряг у принтері

Извлечения остатков бумаги из принтера после его перезагрузки для нормализации работы

Варіант 2: перезавантаження після заправки картриджа

Одне з обов'язкових дій після заправки або заміни принтерного картриджа &8212; скидання поточних значень програмних лічильників, що найчастіше і називають перезавантаженням. Це має на увазі повернення пристрою в початковий стан, щоб воно почало коректний відлік роздрукованих сторінок і витраченої фарби вже після проведених маніпуляцій. Якщо ви заправляєте або міняєте картридж будинку, відповідно, дія по перезавантаженню теж доведеться здійснити самостійно. Про те, як це проводиться на прикладі моделей від Canon, розповідає інший наш автор в матеріалі нижче.

Детальніше: перезавантаження принтерів Canon після заправки картриджа

Перезагрузка принтера после заправки картриджа для нормализации его работы

Варіант 3: скидання лічильника тонера або памперса

Описаний тільки що варіант частково має на увазі виконання дій, пов'язаних зі скиданням лічильника тонера або памперса принтера, але в тій ситуації дана задача здійснюється одночасно і за спеціальним алгоритмом, забезпечуючи оновлення всіх програмних компонентів пристрою. Іноді перезавантаження, тобто скидання програмних лічильників, доводиться робити не після заправки картриджа, а через появу помилок друку, пов'язаних з неправильним розрахунком витрачаються чорнила &8212; наприклад, коли принтер показує, що фарба закінчилася, а її в картриджі ще більше половини. Тоді, в залежності від типу помилки, проводиться скидання лічильника тонера або памперса. На нашому сайті є три різні статті, присвячені цим темам, а ми пропонуємо вибрати відповідну і ознайомитися з інструкціями.

Детальніше:
скидання рівня чорнила принтера Canon
скидання лічильника тонера принтера Brother
Скидання памперса на принтері Canon

Вирішення можливих проблем з друком

Ця інформація буде корисна тим користувачам, які зіткнулися з помилками ще до перезавантаження принтера або вже після неї. Сюди можна віднести величезну кількість різних причин, що виникають через певні ситуацій, тому вам належить самостійно відшукати ту, яка впливає на друк і заважає техніці працювати коректно. Ми представляємо вашій увазі розгорнутий опис всіх популярних проблем, а вам залишається перевірити їх і підібрати дієве.

Детальніше: що робити, якщо комп'ютер бачить принтер, але не друкує документи

більше статей на цю тему: