підключення принтерів від HP до комп'ютера або ноутбука

Крок 1: розпакування та підключення кабелів

Першочергове завдання &8212; розпакувати принтер, вибрати для нього відповідне розташування, підключити кабелі. Якщо з проводом живлення зазвичай не виникає ніяких проблем, оскільки він стандартний, то ось забезпечення з'єднання між друкуючим обладнанням і комп'ютером у недосвідчених користувачів викликає труднощі. Для цього потрібен кабель, який теж є в комплекті.

Одна його сторона має незвичайний роз'єм USB типу B, представлення якого ви бачите на наступному зображенні. Цю сторону потрібно вставити в порт, розташований на самому принтері. Зазвичай він знаходиться ззаду або збоку у вигляді поглиблення, тому доведеться оглянути зовнішні частини пристрою, щоб відшукати його.

Первая сторона кабеля для подключения принтера от HP к компьютеру или ноутбуку

Далі в хід йде друга сторона проводу зі стандартним роз'ємом USB. Його вставте в будь-який відповідний порт на ноутбуці, а після включення принтера натисканням на кнопку в операційній системі має з'явитися повідомлення про виявлення нового пристрою.

Вторая сторона кабеля для подключения принтера от HP к компьютеру или ноутбуку

Звернемо увагу, що при використанні персональних комп'ютерів перевагу слід віддати порту USB, який знаходиться на материнській платі, тобто розташованому ззаду корпусу. Якщо ви підключите принтер до передньої панелі, в більшості випадків не виникне ніяких проблем, але іноді подача сигналу не забезпечується, що пов'язано з нестачею електроенергії, що надходить до такого роз'єму.

Подключение принтера от HP к компьютеру через разъем на материнской плате

Крок 2: інсталяція драйверів

Зараз у багатьох користувачів на комп'ютері або ноутбуці встановлена Windows 10, а в цій версії операційної системи добре працює функція автоматичного пошуку драйверів, яка починається відразу ж після підключення принтера або іншого обладнання. Цей процес супроводжується появою відповідних повідомлень, в тому числі і того, яке спливе після успішної настройки пристрою. Якщо ж девайс був виявлений і його назва нормально визначається, але при цьому до роботи він не готовий, можливо, проблема полягає у встановленому обмеженні на скачування програмного забезпечення через лімітні підключення, що необхідно відключити наступним чином:

  1. Відкрийте &171; Пуск & 187; і перейдіть до розділу &171; Параметри & 187; .
  2. Переход в Параметры для настройки скачивания через лимитные подключения при установке драйвера для HP
  3. Натисніть на плитку з назвою &171;пристрої&187; , щоб перейти до цього меню.
  4. Переход в Устройства для настройки скачивания через лимитные подключения при загрузке драйверов для принтера HP
  5. На панелі зліва вас цікавить Категорія &171;Принтери та сканери & 187; .
  6. Переход к настройкам принтеров для разрешения скачивания драйверов через лимитные подключения при использовании HP
  7. Серед налаштувань в цьому вікні встановіть галочку навпроти параметра &171; скачування через лімітні підключення & 187; .
  8. Активация функции скачивания через лимитные подключения при настройке принтера HP
  9. Як тільки драйвери для принтера HP будуть встановлені, він з'явиться в списку пристроїв в цьому ж меню і ви зможете перейти до запуску тестової друку.
  10. Успешное скачивание драйверов для HP при помощи стандартных средств операционной системы

Не завжди скачування драйверів починається відразу ж після активації параметра скачування через лімітні підключення. Найчастіше для цього доведеться або перепідключити принтер, бажано вибравши інший роз'єм USB, або відправити комп'ютер на перезавантаження і дочекатися, скачування ПО при старті наступного сеансу.

Якщо ж принтер зовсім не виявляється операційною системою, відповідно, завантаження драйверів теж не відбувається, знадобиться використовувати альтернативні варіанти скачування програмного забезпечення. Це може бути офіційний сайт або стороннє додаток, про що читайте в універсальній інструкції далі або ж знайдіть статтю, присвячену конкретної моделі принтера від HP, через пошук на нашому сайті.

Детальніше: встановлення драйверів для принтера

Крок 3: налаштування пристрою для роботи в мережі

Коли планується використовувати кілька ПК або ноутбуків для того, щоб друкувати на принтері HP, найкраще відразу налаштувати його загальний доступ і дозволити друк в межах локальної мережі. Для цього пропонуємо скористатися окремим керівництвом на нашому сайті, перейшовши за наступним посиланням.

Детальніше: підключення та налаштування принтера для локальної мережі

Настройка общего доступа при подключении принтера от HP к компьютеру

Крім настройки загального доступу на інших комп'ютерах потрібно організувати мережеве підключення. Для цього повинна бути налаштованою локальна мережа, а сам пристрій &8212; вже перебувати в ній. Інші дії не вимагають витрат за часом і виконуються вкрай просто. Ознайомтеся з ними в іншій нашій статті.

Детальніше: підключення мережевого принтера в Windows

Крок 4: налаштування принтера

Не завжди принтер відразу ж готовий для друку, особливо, коли мова йде про нестандартні формати паперу або самої продукції, що випускається. Тоді треба звернутися до налаштувань принтера в операційній системі або задіяти для цього додаток від розробників. На нашому сайті є повне керівництво, присвячене даній темі, в якому ви знайдете відповіді на всі питання, що цікавлять.

Детальніше: Налаштування принтерів від HP

Початок роботи

Після виконання всіх операцій з підключення та налаштування обладнання можна відразу ж переходити до взаємодії з ним. При цьому користувачам варто враховувати, що друк певних форматів документів здійснюється по-різному, а також є інші нюанси, про які потрібно знати.

Детальніше:
як сканувати на принтері HP
друк книги на принтері
друк фото 10×15 на принтері
друк фото 3×4 на принтері
як роздрукувати сторінку з інтернету на принтері

У нас також є допоміжні керівництва, присвячені обслуговуванню пристрою, ніж теж рано чи пізно знадобиться зайнятися. Підберіть відповідну для себе тему і прочитайте її, щоб знати більше про майбутнє завдання.

Читайте також:
правильне очищення принтера HP
як вставити картридж у принтер HP
вирішення проблем з якістю друку принтера після заправки
очищення головки принтера HP
правильна чистка принтерного картриджа

Якщо під час взаємодії з друкуючим обладнанням виникли помилки, їх потрібно вирішити, підібравши відповідний метод. Про доступні способи виправлення частих проблем з печаткою читайте далі.

Читайте також: виправлення помилки друку на принтері HP

більше статей на цю тему: