відкат з Windows 10 до Windows 7

Спосіб 1: системні засоби

Якщо з моменту установки «десятки» пройшло не більше 10 днів, можна перейти назад на «сімку» за допомогою інструментів, передбачених розробниками Microsoft.

 1. Знадобиться викликати вікно»Параметри" , найпростіше зробити це поєднанням Win+I . Коли воно з'явиться, скористайтеся пунктом " оновлення та безпека» .
 2. как откатить windows 10 до windows 7-1
 3. Тут виберіть»відновлення" і знайдіть на сторінці блок з назвою «повернутися до Windows 7» . Якщо випробувальний термін ще не пройшов, кнопка »почати" буде доступна, натисніть на неї.
 4. как откатить windows 10 до windows 7-2
 5. Для продовження вкажіть причину відновлення " сімки "» можна вибрати будь-яку, ніякого моніторингу не передбачено), потім клікніть»далі" .
 6. как откатить windows 10 до windows 7-3
 7. У пропозиції встановити останні оновлення натисніть " Ні, дякую» .
 8. как откатить windows 10 до windows 7-4
 9. Ознайомтеся з попередженням, після чого скористайтеся кнопкою»далі" .
 10. как откатить windows 10 до windows 7-5
 11. Тут прочитайте про особливості відновлення пароля і знову натисніть»далі" .
 12. как откатить windows 10 до windows 7-6
 13. Тепер клікніть " повернутися до Windows 7» .
 14. как откатить windows 10 до windows 7-7

  Почнеться процес відкату до Windows 7, дочекайтеся його закінчення, після чого повернеться звична ОС.

Спосіб 2: Windows Rollback Utility

Якщо випробувальний термін закінчився, першою альтернативою системного засобу варто розглядати рішення під назвою Windows Rollback Utility.

Завантажити Windows Rollback Utility з офіційного сайту

 1. Для того щоб завантажити архів з потрібним ПО, ресурс зажадає ввести електронну пошту та ім'я. Вказати можна будь-які дані, ніякого контролю за ними не передбачено.
 2. как откатить windows 10 до windows 7-14
 3. Засіб є аналогом образу відновлення, тому перед використанням його знадобиться записати на флешку або оптичний диск. Самі розробники рекомендують для цих цілей задіяти додаток UltraISO . Якщо ж з якихось причин ця програма для вас не підходить, існують альтернативи-про першу і друге можна дізнатися з наступного керівництва.

  Детальніше: Гайд по запису ISO образу на flash-накопичувач

 4. как откатить windows 10 до windows 7-11
 5. Далі знадобиться налаштувати BIOS цільового комп'ютера для завантаження з нового носія – про те, як це робиться, вже розповів один з наших авторів в окремому матеріалі.

  Детальніше: налаштовуємо BIOS для завантаження з флешки

 6. как откатить windows 10 до windows 7-12
 7. Коли підготовка буде виконана, підключіть накопичувач із засобом до цільового комп'ютера і запускайте його. Дочекайтеся завантаження інтерфейсу, а потім скористайтеся опцією «Automated Repair» .
 8. как откатить windows 10 до windows 7-8
 9. У наступному вікні відкриється вибір операційних систем-знайдіть там пункт «Windows 7 (Archived)» , виділіть його і натисніть на кнопку «Roll Back» . Якщо ж засіб повідомляє, що встановлена версія ОС занадто свіжа, виберіть варіант «System Restore» .
 10. как откатить windows 10 до windows 7-9
 11. Дочекайтеся закінчення процедури, після чого витягніть носій з програмним середовищем і перезавантажте комп'ютер.
 12. как откатить windows 10 до windows 7-10

  Після перезапуску повинна з'явитися раніше встановлена «Сімка», і таким чином завдання буде виконано.

Спосіб 3: повна перевстановлення

Крайнім заходом, який дозволить перейти з Windows 10 на 7, є повна перевстановлення ОС. Зрозуміло, ця процедура – найскладніша з представлених, тому підходити до неї потрібно з усією серйозністю, оскільки якщо відмінностей між тією ж XP і «сімкою» було відносно небагато, то «десятка» вже досить сильно перероблена і перехід з неї на попередницю можливий тільки в крайньому випадку. Якщо ви впевнені, що апаратні комплектуючі комп'ютера і драйвери підходять, скористайтеся відповідною статтею за посиланням далі, в іншому ж випадку єдиним працездатним варіантом буде використання віртуальної машини .

Детальніше: встановлюємо Windows 7 замість Windows 10

как откатить windows 10 до windows 7-13

більше статей на цю тему: