Програми для зовнішньої камери в Android

USB Camera

Додаток USB Camera дозволяє отримати доступ до зовнішньої камери з Android-пристрою через USB або OTG, тому ви можете використовувати ваш смартфон в якості бездротової IP-камери. У ньому реалізовані функції, за допомогою яких можна приєднати Різне відеообладнання, наприклад УФ-камеру або відео з аудіовходом. Підтримується функція " Картинка в картинці», а також відображення відео на екрані блокування мобільного девайса. Відео та аудіо передаються на медіа-сервер RTMP / srt в режимі реального часу, завдяки чому софт є можливість використовувати для прямих трансляцій в мережі.

приложения для внешней камеры на андроид-01
Для забезпечення захисту даних користувача використовується протокол безпеки RTMPS і SRT. Через додаток можна додавати мітку часу, інформацію на основі GPS, швидкість та інші відомості. Передбачається кнопка для моментального знімка з зовнішньої камери, також можливість використовувати Bluetooth-гарнітуру для запису аудіо. Реалізована функція циклічного запису: вручну встановлюється сегмент для відеозапису і автоматичне видалення старих відео, якщо пам'ять на пристрої закінчується. Також USB Camera може використовуватися як відеореєстратор. Всі функції програми доступні безкоштовно, але існує окрема Pro-версія з розширеними функціональними можливостями.

Завантажити USB Camera з Google Play Маркета

USB Camera Standard

За допомогою USB Camera Standard можна вести і переглядати відео з зовнішньої камери, підключеної по USB. Для використання програмного забезпечення не потрібні права адміністратора, до того ж підтримується дозвіл SD і HD з певними розмірами. Під час запису відео можна вмикати або вимикати звук вручну, також реалізована функція ручного управління, в тому числі підтримуються різні команди. При необхідності можна захопити окреме статичне зображення. Вбудована можливість віддзеркалити картинку у вертикальному і горизонтальному напрямку.
приложения для внешней камеры на андроид-02
Через USB Camera Standard можна одночасно підключити дві камери, в тому числі вбудовану в смартфон. Є можливість використовувати затримку до 10 секунд. У додатку немає нав'язливої реклами, а всі функції доступні для безкоштовного використання. Крім того, в інтерфейсі реалізовано інтуїтивно зрозуміле управління, вбудовані керівництва і рекомендації для користувачів. На жаль, програмне забезпечення не має настройками якості зображення, такими як регулювання яскравості або контрастності, але при цьому воно не займає багато пам'яті і невимогливо до ресурсів системи, підтримується версіями операційної системи Android від 4.2 і вище.

Завантажити USB Camera Standard з Google Play Маркета

USB Camera Viewer

Ще одне просте і безкоштовний додаток для зовнішньої камери на Андроїд &8212; USB Camera Viewer &8212; дозволяє захопити зображення з підключеного по USB відеопристрою. Софт не перевантажений різними настройками-для його роботи досить підключити обладнання. При необхідності користувач може включити або вимкнути запис звуку прямо під час зйомки. Також передбачається функція автоматичного закриття програми в тому випадку, якщо відбулося відключення від камери. Запис відбувається в якості SD, але інші формати і дозволу стануть доступні після перегляду короткого рекламного ролика.
приложения для внешней камеры на андроид-03
Підтримується можливість підключення декількох камер, робота з Android TV і Google TV, запам'ятовування останнього відеокодека. На цьому функції програми закінчуються, але якщо вам потрібно просте і невимогливе додаток для роботи з зовнішньою камерою, то це оптимальний варіант. Прямо під час запису відео ви можете робити фотографії, які будуть збережені у вбудованій »галереї" у форматі JPG. Розробник регулярно покращує додаток і випускає виправлення, які прибирають різні проблеми. Всі можливості доступні безкоштовно, а за рахунок простоти і неперегруженності софта можна використовувати його навіть на малопотужних Android-пристроях.

Завантажити USB Camera Viewer з Google Play Маркета

Webeecam Free-USB Web Camera

Ще одна програма для підключення зовнішньої USB-камери з підтримкою OTG – це Webeecam Free-USB Web Camera. Воно дозволяє вивести зображення на екран смартфона або планшета, зробити відеозапис і фотознімки, які будуть зберігатися в пам'яті девайса. Підтримується повноекранний режим і кут повороту. Софт працює відразу з декількома відеопристроями (в тому числі вбудованою в телефон камерою), причому між їх форматами можна перемикатися. Під час запису є відключення і включення мікрофона. Через інтерфейс програми є можливість попередньо переглянути записаний Відеоролик.
приложения для внешней камеры на андроид-04
На екрані під час зйомки відображаються кадри в секунду в реальному часі. Також на запис можна вручну додавати різні анотації, змінюючи колір пера. Крім цього, в додатку є таймер, настройки зображення, якими можна управляти через підтримувані USB-камерою команди, зокрема регулювати яскравість, контрастність, різкість, баланс білого, компенсацію підсвічування, фокусування і інші параметри. У безкоштовної версії Програми передбачається водяний знак, а прибрати його і розширити функції Webeecam Free-USB Web Camera можна, купивши платну версію. Тоді відкриються деякі додаткові функції, в тому числі запис звуку з мікрофона USB-пристрою, а не смартфона, можливість використовувати кілька камер, часткове стирання під час анотування та інші.

Завантажити Webeecam Free-USB Web Camera з Google Play Маркета

OTG View

OTG View-функціональне додаток, яке працює з більшістю зовнішніх пристроїв, починаючи від камер, закінчуючи іншими смартфонами і ендоскопами, підключеними в мобільному девайсу через USB або бездротовим способом. За допомогою софта можна записувати відео (є можливість відобразити зображення як по вертикалі, так і по горизонталі), а також робити фотознімки під час запису. Передбачається режим»Картинка в картинці".
приложения для внешней камеры на андроид-05
На готовому результаті відображається водяний знак Додатки і дата зйомки, але це можна відключити через розділ з настройками софта. Через інтерфейс доступно відтворення відеороликів. Налаштувань небагато-є лише параметри відображення відео (повноекранний або віконний режим), але при цьому всі функції Безкоштовні, також немає реклами. Незважаючи на англомовний інтерфейс, розібратися у функціях нескладно, оскільки всі вони стилізовані під зрозумілі значки.

Завантажити OTG View з Google Play Маркета

більше статей на цю тему: