Як зробити невидимку в Telegram для Android

Спосіб 1: налаштування конфіденційності

Повністю відключити відображення поточного входу в мережу або час останнього онлайну в Telegram не можна. І хоча в месенджері є певні налаштування приватності, вони працюють в обидві сторони: приховуючи свій поточний онлайн від людей, ви не побачите його і в інших. Приблизний час відвідування при цьому все одно буде відображатися.

Напевно ви помічали, що у одних користувачів месенджера відображається точний час останнього відвідування, а У інших замість цього є напис «був(а) в мережі недавно» , " був (а) в мережі на цьому тижні» , " був (а) в мережі в цьому місяці» або «був(а) в мережі давно» . Це означає, що їх точний мережевий статус у вигляді дати і годин прихований, і вони також не бачать точний час вашого відвідування. Відповідно, ви можете виставити в Налаштуваннях точно такий же варіант статусу, але тоді не будете точний онлайн ні у кого зі списку своїх співрозмовників. Повноцінно ж прибрати відомості про приблизну дату відвідування Telegram не вийде ніяк.

Якщо вам потрібно зробити так, щоб інші користувачі не бачили, що ви онлайн саме зараз, змініть один з параметрів в Налаштуваннях месенджера:

 1. Запустіть Телеграм і тапніте по трьох горизонтальних смужках у верхньому лівому кутку, щоб відкрити головне меню.
 2. как сделать невидимку в телеграмме на андроид-01
 3. Виберіть пункт»Налаштування" .
 4. как сделать невидимку в телеграмме на андроид-02
 5. Далі перейдіть до розділу»Конфіденційність" .
 6. как сделать невидимку в телеграмме на андроид-03
 7. Торкніться рядка " Остання активність» .
 8. как сделать невидимку в телеграмме на андроид-04
 9. В блоці «хто бачить час мого останнього входу?» позначте варіант »ніхто" і натисніть на значок у вигляді галочки вгорі. Тоді жоден користувач не зможе побачити цю інформацію.
 10. как сделать невидимку в телеграмме на андроид-05
 11. Також можете приховати це тільки для тих користувачів, з якими у вас немає чатів, - для цього виберіть пункт»Мої контакти" .
 12. как сделать невидимку в телеграмме на андроид-06
 13. Ви можете додати винятки (користувачів або групи), для яких налаштування конфіденційності не працюватимуть. Тобто навіть якщо у вас прихована Остання активність для всіх, користувачі, додані в виключення, все одно будуть бачити, коли ви були в мережі. Або навпаки-якщо відомості видно всім користувачам, то можна додати в виключення тих, для кого інформація буде завжди недоступна. Натисніть на кнопку»додати" . Далі залишиться просто відзначити тих користувачів, які будуть в тому чи іншому списку винятків.
 14. как сделать невидимку в телеграмме на андроид-07

Спосіб 2: Додавання до чорного списку

Як не дивно, але ще один варіант приховати свою активність для певних користувачів – це додавання таких небажаних контактів в чорний список. Така людина не зможе не тільки вам написати або зателефонувати через Telegram, але і побачити інформацію про те, коли ви були в останній раз в мережі.

Додати користувача в чорний список можна двома способами. Один з них передбачає перехід в Профіль користувача тапом по його аватарке в листуванні, потім натискання на три вертикальні точки у верхньому правому куті, звідки і вибирається функція додавання в чорний список-пункт " заблокувати» .
как сделать невидимку в телеграмме на андроид-08
Також можете перейти в розділ »Налаштування" , потім у підрозділ »Конфіденційність" . Виберіть рядок «чорний список» , потім торкніться кнопки " заблокувати» . Залишиться тільки вказати чати або контакти для блокування.
как сделать невидимку в телеграмме на андроид-09

Як таємно читати повідомлення

Як відомо, дізнатися про те, що користувач переглянув послання, можна, подивившись на галочки внизу. Одна говорить про те, що воно доставлено, а дві – співрозмовник прочитав його. Якщо ви не хочете, щоб він бачив, що Ви прочитали його повідомлення, то вбудованих можливостей для цього також не передбачається, але можна вдатися до невеликої хитрості. В цьому випадку спочатку потрібно отримати послання, будучи підключеним до інтернет-мережі. Як правило, повідомлення у вигляді push-повідомлення відображається в шторці андроїда, але якщо його видно не повністю, тоді вимкніть модуль для доступу в мережу – мобільні дані або підключення по Wi-Fi. Робиться це, як правило, через шторку або системні»Налаштування" .
как сделать невидимку в телеграмме на андроид-10
Після відключення інтернету на мобільному пристрої можете спокійно заходити в Telegram і читати отримане повідомлення. Однак якщо в ньому відео, аудіо або зображення, то завантажити його і подивитися, на жаль, не вийде, але текст буде доступний. Потім виходьте з програми і знову підключайтеся до Інтернету. Співрозмовник не дізнається, що ви вже прочитали повідомлення від нього, але тільки до моменту, поки ви знову не зайдете в чат з ним, будучи підключеним до Інтернету.

більше статей на цю тему: