симптоми та особливості блокування в Telegram

Варіант 1: блокування в месенджері

Загальний бан в месенджері розпізнати досить просто: при вході в клієнтську програму відображається повідомлення з текстом " номер телефону заблоковано» .

как понять, что тебя заблокировали в телеграм-1

Отримати блокування від адміністрації безпосередньо Телеграма можна за незаконну діяльність, постійні спамні розсилки або іншу підозрілу активність аккаунта.

Варіант 2: блокування Користувачем

З внесенням в чорний список контактів конкретного користувача все не настільки очевидно. Справа в тому, що додаток ніяк прямо не повідомляє про це, і визначати бан доводиться самостійно.

 1. Перше, на що варто звертати увагу – статус користувача. Якщо він вказаний як «був(а) давно» , це говорить або про те, що конкретний контакт дійсно давно не заходив в мережу, або що ви перебуваєте у нього в чорному списку.
 2. как понять, что тебя заблокировали в телеграм-6
 3. Наступний досить однозначний симптом – аватар профілю: якщо він змінився на просто ініціали (або перші літери НІКА), це в більшості випадків означає, що конкретний абонент вас забанив.
 4. Ще одна вірна ознака – стан повідомлень. Якщо, наприклад, людина заблокувала іншого в ВК , там з'явиться чітке повідомлення про внесення в чорний список. Telegram з недавніх пір працює аналогічно: при спробі відправити повідомлення людині, який вас забанив, у відповідному діалозі з'явиться червоний гурток зі знаком оклику.
 5. как понять, что тебя заблокировали в телеграм-5
 6. При блокуванні Користувачем йому також неможливо зробити дзвінок: інтерфейс набору запуститься, проте гудків не буде.
 7. Як бачимо, симптоми внесення в чорний список досить прозорі.

Варіант 3: блокування користувача

Може трапитися і так, що ви могли забанити того чи іншого користувача і благополучно про це забути. Найпростіше подивитися перелік заблокованих контактів в спеціальному розділі налаштувань. Їх місце розташування ідентично у всіх версіях програми, тому метод доступу до них покажемо на прикладі комп'ютерної версії.

 1. У головному вікні натисніть на три смужки.
 2. как понять, что тебя заблокировали в телеграм-8
 3. Виберіть пункт «Налаштування» (на Айфоне він представлений окремою вкладкою на нижній панелі).
 4. как понять, что тебя заблокировали в телеграм-9
 5. Тут перейдіть до розділу»Конфіденційність" .
 6. как понять, что тебя заблокировали в телеграм-10
 7. Потрібний нам блок називається " заблоковані користувачі» .
 8. как понять, что тебя заблокировали в телеграм-11
 9. Тут можна побачити перелік всіх, кого ви внесли в чорний список. Звідси ж вийде і розблокувати раніше забанені контакти.
как понять, что тебя заблокировали в телеграм-13

Даний блок являє собою досить просунутий інструмент для блокування користувачів.

більше статей на цю тему: