перегляд заряду бездротових навушників на Android-пристрої

Спосіб 1: при підключенні

Цей метод стосується переважно фірмових девайсів, тобто смартфона і навушників від одного виробника. Як правило, при підключенні відображається вікно про виробленому сполученні, разом з відсотками заряду самих навушників і кейса, якщо це TWS-пристрій.

как посмотреть заряд наушников на android-00

Спосіб 2: вбудовані засоби

Подивитися заряд бездротових навушників можна за допомогою вбудованих засобів операційної системи. Як правило, інформація про підключених по Bluetooth пристроях відображається в рядку стану і відповідному розділі»Налаштування" .

Варіант 1: Рядок стану і шторка

Найшвидший спосіб дізнатися залишився заряд – це подивитися в рядок стану. Це спрацює за умови, що навушники в даний момент підключені – на рядку вгорі відобразиться значок активного модуля Bluetooth, а також іконка у вигляді батареї, де її заповненість означає приблизний рівень заряду.
как посмотреть заряд наушников на android-01
Якщо потрібно дізнатися більш детальну інформацію про заряд, що залишився, зробіть свайп зверху вниз, щоб відкрити шторку. Тапніте за назвою підключеного пристрою під значком Bluetooth. Відобразиться додаткове віконце зі списком сполучених пристроїв. Знайдіть назву навушників, і якщо вони зараз підключені, ви побачите рівень заряду у відсотках.
как посмотреть заряд наушников на android-02
Якщо ви не знайшли значок Bluetooth в шторці, то, швидше за все, його відображення відключено. Ви, мабуть, зробили це випадково. Щоб повернути кнопку, повністю розкрийте шторку подвійним свайпом, торкніться трьох вертикальних точок у верхньому правому куті і виберіть пункт " змінити плитки» . У блоці " Інші функції» знайдіть «Bluetooth» і перетягніть кнопку вгору.
как посмотреть заряд наушников на android-03

Варіант 2: Системні «Налаштування»

Також можете подивитися заряд навушників на Android за допомогою можливостей системних»Налаштування" :

 1. Відкрийте»Налаштування" , потім перейдіть до «Bluetooth» . Він також може знаходитися в розділі " підключення» .
 2. как посмотреть заряд наушников на android-04
 3. У вікні, що відобразиться, ви побачите всі парні та підключені на даний момент пристрої Bluetooth разом із залишком заряду акумулятора.
 4. как посмотреть заряд наушников на android-05

Слід зазначити, що для перегляду відомостей також повинен бути активний і сам модуль Bluetooth.

Спосіб 3: фірмовий софт

Деякі виробники бездротових навушників передбачають фірмове програмне забезпечення, яке встановлюється на Android-пристрій. Через інтерфейс такого додатка можна налаштовувати аудіообладнання і переглядати відомості про нього, в тому числі і рівень заряду, що залишився.

При використанні навушників того ж виробника, що і смартфон, додаток для управління різними фірмовими пристроями має бути встановленим. У ньому відображається статус кожного з пов'язаних з телефоном девайсів, їх заряд (якщо вони підключені в даний момент) і доступні настройки.

как посмотреть заряд наушников на android-19

Розглядати кожен з таких варіантів немає сенсу, оскільки функціональність і інтерфейс такого софта різний. Адже навіть якщо у виробника є фірмове ПЗ, не факт, що буде функція показу інформації про акумулятор. Як правило, додатки для навушників розробляють великі фірми, такі як JBL, Marshall та інші.

Спосіб 4: сторонні програми

Якщо для ваших навушників немає фірмового додатка, то можете скористатися рішеннями від сторонніх розробників – вони показують відомості про підключених по Bluetooth пристроях, а деякі з них мають у своєму розпорядженні додатковими функціями, наприклад додаванням віджета на головний екран андроїда. Розберемо кілька подібних додатків, доступних для безкоштовного використання.

Варіант 1: My Bluetooth Battery Levels

Просте і безкоштовний додаток, які швидко сканує систему на підключені по Bluetooth пристрої, потім виводить зображення про них в красивому і приємному оформленні. Крім того, інформація про зарядку буде доступна і без входу в додаток – знайти її можна на панелі повідомлень.

Завантажити My Bluetooth Battery Levels з Google Play Маркета

 1. Досить завантажити і встановити софт, потім дати всі необхідні для коректної роботи дозволу. Для початку активуйте роботу програми, перевівши відповідний тумблер вгорі в стан «On» , після чого ви побачите підключені девайси і рівень заряду їх акумуляторних батарей.
 2. как посмотреть заряд наушников на android-06
 3. Якщо потрібно додати новий пристрій, натисніть на кнопку «Scan Devices» .
 4. как посмотреть заряд наушников на android-07
 5. А в розділі «Paired Devices» відобразиться список парних Bluetooth-гаджетів і функція ручного підключення або відключення.
 6. как посмотреть заряд наушников на android-08

Якщо повідомлення від програми не заборонені, то на відповідній панелі ви зможете побачити показник заряду підключеного пристрою.
как посмотреть заряд наушников на android-09

Варіант 2: Battery Widget

Додаток Battery Widget працює дещо за іншим принципом, на відміну від попереднього варіанту. Воно дозволяє виводити на екран віджети з інформацією про рівень заряду пристроїв, тому потрібні відомості будуть завжди перед очима.

Завантажити Battery Widget з Google Play Маркета

 1. Встановіть додаток і після першого запуску, дотримуючись покрокової інструкції, дайте всі необхідні для роботи дозволу, наприклад до місця розташування і взаємодії з Bluetooth.
 2. как посмотреть заряд наушников на android-10
 3. Рекомендуємо спочатку налаштувати стиль відображення навушників у віджетах, якщо ви пропустили цей етап на кроці 1. Для цього натисніть на три горизонтальні смужки у верхньому лівому куті та виберіть із меню, що з'явиться «My Devices» .
 4. как посмотреть заряд наушников на android-11
 5. У списку знайдіть бездротові навушники і натисніть на значок у вигляді олівця. Ви можете задати своє ім'я, а також вибрати іконку. Натисніть на кнопку «Save» .
 6. как посмотреть заряд наушников на android-12
 7. Через основне меню знову перейдіть до головного вікна, через яке потрібно додавати на екран віджети. Натисніть на кнопку «Add widget» , потім у спливаючому вікні підтвердьте дію, торкнувшись кнопки «Add widget» .
 8. как посмотреть заряд наушников на android-13
 9. У блоці з вибором стилю натисніть на кнопку «Change» , потім виберіть відповідний варіант. Зверніть увагу, що є можливість перемикатися між вкладками. Краще вибирати ті стилі, де також є і навушники, оскільки додаток переважно призначене для показу заряду самого мобільного пристрою.
 10. как посмотреть заряд наушников на android-14
 11. Далі ви можете налаштувати кольори, шрифт, розмір віджета та інші параметри. У розділі «Select Devices» вибираються пристрої, відомості про які будуть відображатися в віджеті. Після завершення налаштування натисніть на галочку в нижній частині вікна. Ви повернетеся на робочий стіл андроїда, де і побачите новий віджет.
 12. как посмотреть заряд наушников на android-15

Додаток коректно працює тільки з операційною системою Android версії 12 і вище.

Варіант 3: Bluetooth Audio Widget Battery

Ще пропонуємо звернути увагу на одне рішення, за допомогою якого також можна подивитися заряд обраного пристрою, підключеного по Bluetooth, &8212; це Bluetooth Audio Widget Battery. Додаток доступний для безкоштовного використання, а інтерфейс російською мовою, причому він досить приємний і простий.

Завантажити Bluetooth Audio Widget Battery з Google Play Маркета

 1. Після інсталяції дайте всі необхідні права для роботи.
 2. как посмотреть заряд наушников на android-16
 3. Перейдіть на вкладку у вигляді гарнітури – " пристрої» . У новому вікні виберіть навушники зі списку. Ви повернетесь до головного вікна. Для перевірки рівня заряду пристрою натисніть на кнопку &171;Level&187; .
 4. как посмотреть заряд наушников на android-17

Крім цього, в додатку є вбудований підсилювач звуку і швидкий перехід в системний еквалайзер для настройки звучання. Серед додаткових особливостей варто виділити ще голосове озвучування відсотка заряду батареї, красиве повідомлення з елементами управління, а також можливість додавати віджети з відомостями про заряд на робочий стіл Android-пристрої.
как посмотреть заряд наушников на android-18

більше статей на цю тему: