Що робити, якщо в навушниках тихий звук на пристрої з Android

Спосіб 1: повторне підключення навушників Bluetooth

Якщо Ви користуєтеся Bluetooth-навушниками, то внаслідок різних неполадок, наприклад після збоїв в оновленні, звук в них може стати тихіше, ніж раніше. Як не дивно, але деяким користувачам в цьому випадку допомагає перепідключення гарнітури:

  1. Відкрийте штатні «Налаштування» і перейдіть до розділу «Bluetooth» (він може розташовуватися ще в " підключення» ).
  2. тихо играет музыка в наушниках на андроиде-01
  3. Увімкніть модуль Bluetooth за допомогою перемикача.
  4. тихо играет музыка в наушниках на андроиде-02
  5. В блоці " парні пристрої» Знайдіть свої навушники і тапніте по значку у вигляді букви &171;i&187; в гуртку. Відкриється нове вікно з параметрами. Натисніть на кнопку " скасувати сполучення» .
  6. тихо играет музыка в наушниках на андроиде-03

Після цього ваші навушники будуть відключені від мобільного девайса – залишиться тільки знову здійснити підключення.

Спосіб 2: зміна регіону

Іноді допомагає збільшити гучність в навушниках зміна регіону. Це знімає певні заводські обмеження і пов'язано з тим, що в деяких країнах (переважно європейських) вимоги до гучності звуку вище, ніж в азіатських, тому музика в телефоні, де обраний регіон «Росія» , може грати тихіше, ніж коли встановлена, наприклад, «Індія» .

Не обов'язково звертатися в Сервісні центри, щоб змінити регіон на Android-пристрої-досить скористатися вбудованими можливостями системи:

  1. Через штатні «Налаштування» перейдіть до розділу " додаткові налаштування» .
  2. тихо играет музыка в наушниках на андроиде-04

  3. У новому вікні виберіть пункт "мова та Регіон" . Потім в якості регіону спробуйте вибрати іншу країну.
  4. тихо играет музыка в наушниках на андроиде-05

Віддавайте переваги азіатським країнам, після чого пробуйте знову послухати музику через навушники, попередньо перезапустивши програвач, а краще – сам Android-пристрій.

Слід зазначити, що Мова інтерфейсу після зміни регіону залишиться тим же, але можуть з'явитися нові додатки, які встановлюються через регіональних особливостей. Замість або на додаток до показаної інструкції ви також можете змінити країну через додаток для управління навушниками або внутрішній аккаунт (Не Google, а фірмовий, від виробника смартфона)

Спосіб 3: спеціальні програми для посилення звуку

Ймовірно, вся проблема з гучністю музики в навушниках криється в тому, що значення рівня гучності, яке ви використовуєте, є максимальним на системному рівні. У такій ситуації зробити його вище за допомогою стандартних засобів не вийде (якщо не допомагають апаратні кнопки регулювання гучності). Але є кілька альтернативних методів, які можуть допомогти зробити музику голоснішою &8212; наприклад, використання спеціальних програм-підсилювачів. Подібне програмне забезпечення ми розбирали в окремому матеріалі.

Детальніше: програми для посилення звуку на Android
тихо играет музыка в наушниках на андроиде-11

Спосіб 4: підсилювачі для навушників

У разі дротових навушників, які підключаються через роз'єм для 3,5-міліметрового міні-джека, можна використовувати спеціальні пристрої – зовнішні підсилювачі звуку, які збільшують гучність звучання на етапі з'єднання. Таке обладнання можна придбати в спеціалізованих магазинах. Причому підключення досить просте: досить під'єднати прилад до смартфону, потім до нього саму гарнітуру.
тихо играет музыка в наушниках на андроиде-12

Не забувайте, що на багатьох навушниках є свої регулятори, за допомогою яких можна збільшити або зменшити рівень звуку.

Спосіб 5: Налаштування / використання іншого програвача

Можливо, вся справа не в системі чи навушниках, а в музичному плеєрі, який ви використовуєте. Нерідко в їх Налаштуваннях буває пункт щодо обмеження максимальної гучності, який потрібно відключати самостійно.

Якщо подібного параметра ви не знайшли, з метою перевірки змініть додаток: для Android-пристроїв є безліч альтернативних музичних плеєрів, які поширюються безкоштовно і володіють розширеними функціями. Про найбільш популярних рішеннях наш автор писав в огляді на нашому сайті. Спробуйте скористатися іншим програвачем і перевірити гучність в навушниках через нього.

Детальніше: аудіоплеєри для Android
тихо играет музыка в наушниках на андроиде-07

Через плеєр ви також можете підняти гучність за допомогою еквалайзера, викрутивши всі частоти на максимум. Звучання при цьому не зміниться, але гучність повинна дещо збільшитися.

Спосіб 6: вирішення системних проблем

Іноді проблеми з гучністю звуку в навушниках на Андроїд стають результатом системних неполадок, які відбуваються з різних причин, припустимо внаслідок збоїв або діяльності вірусних утиліт. Якщо звичайна перезавантаження смартфона не допомогла, то може знадобитися вдатися до більш радикальних заходів – Скидання налаштувань або навіть перепрошивки пристрою.

Але перш ніж намагатися це зробити, перевірте працездатність самих навушників-перейдіть до Способу 7 .

Варіант 1: Скидання налаштувань

Скидання налаштувань Android-пристрої до заводських передбачає не тільки повне видалення призначених для користувача файлів і додатків, але і усунення можливих помилок і неполадок в роботі системи, які могли привести до розглянутої проблеми. Як правильно підготувати до процедури і провести її, ми писали раніше більш детально.

Детальніше: Скидання налаштувань на пристрої Android
тихо играет музыка в наушниках на андроиде-08

Варіант 2: Перепрошивка

Перепрошивка пристрою може допомогти в тих ситуаціях, коли проблема зі звуком з'явилася саме після попередньої прошивки. Причин також може бути безліч: некоректно виконана установка або недоробки самої прошивки, але якщо є така можливість, можете повторно встановити поточну, використовуючи інші варіанти. Переходьте за посиланням нижче, щоб дізнатися подробиці на цю тему.

Детальніше: Перепрошиваємо телефон на Android
тихо играет музыка в наушниках на андроиде-09

Варіант 3: вирішення проблем з оновленням

Якщо ви недавно оновили вашу операційну систему і після цього гучність музики в навушниках стала тихіше, вся справа може бути в «сирому» оновленні. І в цьому випадку ви можете спробувати дочекатися виправлень з боку розробників.

Відвідайте спеціалізовані форуми або офіційний сайт виробника, де можна знайти більш розгорнуту інформацію про неполадку. Ймовірно, вона носить масовий характер &8212; тоді ви дізнаєтеся про це від інших користувачів.

Якщо ж ви виявили, що проблема тільки у вас, тоді може бути вся справа в тому, що оновлення неправильно інсталювати (можливо, під час скачування апдейтів були мережеві збої). Тоді може допомогти Скидання налаштувань до заводських і повторне оновлення операційної системи до актуальної версії.

Спосіб 7: Ремонт / зміна навушників

Часта причина тихого звуку в навушниках – це поломка гарнітури або її погана якість. Перевірте її звучання, підключивши до іншого девайсу, наприклад до планшета або комп'ютера. Також можете підключити до телефону інші навушники-щоб порівняти з проблемним обладнанням. Таким чином вийде зрозуміти, чи дійсно справа в мобільному пристрої.

Поломка також може стати причиною розглянутої проблеми. Найчастіше таке відбувається зі штекером, якщо це провідні навушники. При наявності механічних пошкоджень (необов'язково видимих) гучність може зменшитися на одному з навушників, виникають різні шуми і шерехи, що доставляє дискомфорт при використанні. Варто уважно оглянути провід-якщо у нього є заломи, перегини або якісь інші пошкодження, то це також може привести до поганого звучання. Шнур, як правило, зношується в міру експлуатації, тому перевіряйте його зовнішній вигляд.

тихо играет музыка в наушниках на андроиде-10

У випадку з бездротовими навушниками гучність може знизитися через пошкодження мікросхеми, наприклад після удару або попадання вологи.

Якщо причина в поломці, то доведеться замінити навушники на інші або віднести їх в сервісний центр для оцінки можливості полагодити несправність.

більше статей на цю тему: