Виправлення помилки "цей аксесуар, ймовірно» не підтримується" на iPhone 6

Спосіб 1: встановлення останньої версії ОС

Якщо помилка " цей аксесуар, ймовірно, не підтримується» на iPhone 6 виникає при спробі підключення будь-якого аксесуара, який не є зарядним пристроєм або комп'ютером, швидше за все, причиною є несумісність. Як правило, залежить це багато в чому від встановленої на пристрої операційної системи, яку необхідно насамперед оновити до останньої доступної версії.

Детальніше: способи оновлення iOS на iPhone

Ошибка «этот аксессуар, вероятно, не поддерживается» на iPhone 6_001

Щоб здійснити поставлене завдання, слід розгорнути розділ «Основні» в системних " Налаштуваннях» , вибрати " про цей пристрій» і в розділі " оновлення ПЗ» скористатися кнопкою " Завантажити та встановити» . На жаль, так як iPhone 6 є досить старим пристроєм, найбільш пізні версії будуть недоступні, проте для більшості фірмових аксесуарів цілком повинно вистачити iOS 12.

Спосіб 2: Придбання оригінального кабелю

Незважаючи на рекомендації Apple по використанню виключно оригінальних аксесуарів, багато власників iPhone заряджають пристрої через більш дешеві аналоги кабелю, що також може бути причиною появи зазначеної помилки. Більш того, дана проблема актуальна не тільки для розглянутої шістки, але і будь-який інший моделі.

Ошибка «этот аксессуар, вероятно, не поддерживается» на iPhone 6_002

Єдиним рішенням, як неважко здогадатися, є заміна кабелю на оригінал, що йде в комплекті з пристроєм або продається в сертифікованих магазинах. У той же час це не завжди гарантує виправлення ситуації, і тому не варто поспішати, поки не була перевірена цілісність проводу і зарядного гнізда на пристрої.

Спосіб 3: перевірка та заміна кабелю

При використанні як оригінального кабелю, так і підробки, причиною помилки можуть виступати фізичні пошкодження, будь то роз'єм або сам провід. Насамперед слід уважно оглянути зарядний кабель на предмет видимих, а також труднозаметних дефектів.

Ошибка «этот аксессуар, вероятно, не поддерживается» на iPhone 6_003

По можливості, крім огляду, бажано скористатися іншим, свідомо справним кабелем зарядки, що може остаточно підтвердити або спростувати причину виникнення помилки. У разі виявлення неполадок, так чи інакше, доведеться придбати новий кабель, тоді як старий краще не використовувати, щоб не пошкодити iPhone.

Спосіб 4: Діагностика роз'єму для зарядки

Розглянута помилка може виникати не тільки через неполадки використовуваного кабелю або аксесуара, але і через пошкодження самого роз'єму «Lightning» на пристрої. В рамках перевірки доведеться скористатися іншим кабелем, так само як і в попередньому розділі Інструкції.

Ошибка «этот аксессуар, вероятно, не поддерживается» на iPhone 6_004

Якщо в процесі підключення кожен з кабелів зарядки викликав помилку " цей аксесуар, ймовірно, не підтримується» , слід провести чистку порту і повторити спробу. Лише при відсутності результатів доведеться звернутися в сертифікований сервісний центр для перевірки і відновлення правильної роботи пристрою. Більш того, саме такий варіант може остаточно підтвердити несправність самого кабелю зарядки.

Завантажте Підтримку Apple з App Store

Ошибка «этот аксессуар, вероятно, не поддерживается» на iPhone 6_005

Дізнатися доступні точки ремонту можна в офіційному додатку підтримки, для завантаження якого необхідно перейти за вказаною вище посиланням. Тут також можна зв'язатися з підтримкою для отримання додаткової інформації про виникаючу проблему.

більше статей на цю тему: