способи швидкої розрядки iPhone

Зміна налаштувань системи

Для швидкої розрядки iPhone при оптимальному зносі акумулятора перш за все необхідно виконувати ряд дій, покликаних прискорити витрату заряду при виконанні повсякденних завдань. Цими кроками цілком можна обійтися, але в той же час необхідно враховувати, що найбільш нові моделі навіть в таких умовах будуть розряджатися досить довго.

Читайте також: чому iPhone швидко розряджається

Спосіб 1: вимкнення енергозбереження

Великий внесок в економію заряду батареї вносить режим енергозбереження, примусово оптимізує роботу деяких функцій Айфона, включаючи швидкість відключення екрану і різну анімацію. З цієї причини в першу чергу необхідно перейти в системні»Налаштування" , відкрити розділ »акумулятор" і вимкнути »режим енергозбереження" , як описано в іншій інструкції.

Детальніше: вимкнення режиму енергозбереження на iPhone

Как быстро разрядить Айфон_001

В якості альтернативи можете просто скористатися голосовою командою " Siri, вимкніть енергозберігаючий режим» , що призведе до ідентичного результату. Також потрібно враховувати автоматичне відключення даного режиму при досягненні рівня заряду 80-відсотків і не забувати про стан за замовчуванням.

Спосіб 2: підвищення рівня яскравості

Рівень яскравості безпосередньо впливає на споживання заряду і в звичайних умовах дозволяє сильно продовжити час роботи, що особливо актуально для пристроїв із застарілою IPS-матрицею. Таким чином, в даному випадку необхідно зробити зворотне – розгорнути пункт управління від правого верхнього кута або нижньої межі екрану і встановити максимальну яскравість.

Детальніше: вимкнення автоматичної яскравості на iPhone

Как быстро разрядить Айфон_002

Крім установки максимального рівня яскравості, рекомендуємо відвідати параметри екрану в Налаштуваннях універсального доступу і деактивувати " Автояскравість» . Якщо цього не зробити, рівень буде регулюватися автоматично на основі оточення, навіть після самостійно збільшення значення.

Спосіб 3: вимкнення автоматичного блокування екрана

Так само як і автояскравість, в налаштуваннях екрану важливо деактивувати автоматичне блокування по закінчення певного часу. Для цього насамперед необхідно відкрити системні «Налаштування» , перейти в категорію " екран і яскравість» і торкнутися пункту " автоблокування» .

Как быстро разрядить Айфон_003

Як значення встановіть»ніколи" , зміни вступлять в силу автоматично. Після досягнення поставленого завдання в майбутньому не забудьте повернути колишні настройки, щоб уникнути випадкових натискань.

Спосіб 4: Установка світлої теми оформлення

На більш сучасних моделях iPhone використовується OLED-матриця, що забезпечує натуральний чорний колір екрану за рахунок деактивації окремих пікселів. Само собою, це дозволяє темній темі істотно економити заряд, так як екран фактично знаходиться в частково відключеному стані.

Как быстро разрядить Айфон_004

Щоб прискорити витрату, потрібно, знову ж таки, перейти в параметри " екран і яскравість» і торкнутися пункту «світле» в рамках категорії »оформлення" . Додатково можете відключити автоматичну зміну теми, хоча це і не значно вплине на підсумковий результат.

Спосіб 5: включення модулів зв'язку

Значно прискорити витрату заряду можна шляхом включення всіх доступних на iPhone модулів зв'язку, включаючи передачу даних, Wi-Fi і Bluetooth. В останньому випадку найкраще підключити додаткові аксесуари, так як просте включення модуля навряд чи відіб'ється на споживанні заряду.

Детальніше:
увімкнення Інтернету на iPhone
підключення навушників до iPhone

Как быстро разрядить Айфон_005

Більшого ефекту можна домогтися, якщо включити передачу стільникову даних і задіяти режим бездротового модему з реальними підключеннями. Як правило, в такому випадку Айфон буде розряджатися за лічені години, особливо якщо з боку підключень йде достатнє навантаження на мережу.

Спосіб 6: Налаштування геолокації

З доступних на Айфоне фонових служб саме геолокація може відбитися на споживанні заряду досить сильно, і тому необхідно включити відповідний параметр. Для цього слід розгорнути»Налаштування" , перейти в розділ »Конфіденційність" і вибрати " служби геолокації» .

Детальніше: увімкнення геолокації на iPhone

Как быстро разрядить Айфон_006

Сама по собі функція задіюється одним єдиним повзунком, чого, однак, може бути недостатньо для швидкого споживання заряду. Щоб прискорити процес, можете примусово дозволити зчитування геопозиції для окремих додатків у фоновому режимі.

Спосіб 7: Передача даних про роботу

Крім геолокації, на пристроях Apple також присутні кілька фонових служб для збору діагностичних даних, які не тільки у фоновому режимі споживають заряд, але і навантажують модулі зв'язку. Для включення в першу чергу слід перейти в категорію »Конфіденційність" в системних " Налаштуваннях» , вибрати »дані датчиків та використання" і скористатися посиланням " включити збір даних і використання» .

Как быстро разрядить Айфон_007

У тому ж розділі налаштувань необхідно перейти в категорії " аналітика та вдосконалення» і " Реклама від Apple» , де потрібно задіяти відповідні параметри. Враховуйте, що це може підвищити витрату інтернет-трафіку.

Спосіб 8: оновлення вмісту

Досить скромне вплив на споживання заряду надає автоматична перевірка оновлень встановлених додатків, включити яку можна в»Основні" Налаштуваннях iPhone. У той же час, якщо пристрій почне установку свіжих оновлень, це значно позначиться на витраті заряду.

Читайте також:
відключення автооновлення додатків на iPhone
оновлення додатків на iPhone

Как быстро разрядить Айфон_008

Крім зазначених автооновлень рекомендуємо також відвідати Налаштування «музики» або «iTunes» і задіяти автоматичні завантаження. Це призведе до завантаження файлів і, отже, прискореному витраті заряду батареї.

Спосіб 9: голосовий асистент і Spotlight

Ще однією сумнівною в плані енергоспоживання функцією є голосовий помічник «Siri» , для включення якого потрібно перейти в " Siri та пошук» і задіяти представлені на самому початку екрану повзунки. Додатково рекомендуємо включити опції зі списку «пропозиції від Apple» і «вміст від Apple» .

Как быстро разрядить Айфон_009

Після включення асистента і інших названих функцій необхідно використовувати смартфон в максимально активному режимі. При найкращих обставинах заряду вистачить на кілька годин або менше години, якщо говорити про моделі зі скромним акумулятором.

Рекомендації по витраті заряду

Крім усього вищесказаного існує кілька цілком дієвих способів прискорити витрату заряду в кілька разів при використанні Айфона. В першу чергу це відноситься до мессенджерам – чим більше ви спілкуєтеся в декількох додатках одночасно, тим швидше розрядитися акумулятор.

Как быстро разрядить Айфон_010

Куди більшої витрати можна домогтися при постійному перегляді відео в tiktok або YouTube з найкращими для пристрою настройками якості. При цьому більше споживання буде йти за рахунок активності інтернету, а не самих відео, і тому дивитися заздалегідь завантажені ролики частково безглуздо.

Как быстро разрядить Айфон_011

З усіх додатків найвимогливішими в плані заряду є ігри, в які навіть не обов'язково грати, досить просто запустити. Крім цього, можна скористатися вузьконаправленими додатками на зразок AnTutu , покликаними створювати максимальне навантаження.

Как быстро разрядить Айфон_012

Приблизно на рівні попереднього варіанту знаходиться камера пристрою, яка в режимі зйомки здатна споживати десятки відсотків заряду за лічені хвилини. Кращого ефекту можна домогтися, якщо використовувати модифіковані режими зйомки на кшталт «Портрета» .

Как быстро разрядить Айфон_013

Окремо відзначимо, хоч і не рекомендуємо робити щось подібне цілеспрямовано, що будь-яка модель iPhone в кілька разів швидше розряджається на холоді через особливості літій-іонного акумулятора. Таким чином, якщо ви будете використовувати пристрій в прохолодному приміщенні або на вулиці взимку, це призведе до максимально швидкої розрядки, але разом з тим може нашкодити батареї.

більше статей на цю тему: