поштові клієнти для macOS

почтовые клиенты для mac os
Електронна пошта, незважаючи на застарілий формат і меншу зручність в порівнянні з сучасними мессенджерами, все ще актуальна, особливо для корпоративних користувачів. Більшість звикли отримувати доступ до e-mail за допомогою браузера, проте для повноцінного і активного використання окремий клієнт набагато краще. Сьогодні ми розповімо вам, як з такими додатками йдуть справи на macOS.

Microsoft Outlook

Почати огляд хочемо з одного з найвідоміших рішень – Outlook від конкурента Apple, Microsoft. В першу чергу ця програма орієнтована на корпоративних користувачів – підтримується робота з декількома обліковими записами з адмініструванням кожної, доступна фільтрація отриманих повідомлень відразу за кількома критеріями і додаткові можливості на зразок створення подій в календарі, підключення завдань і ведення контактної книги. Домашнім же користувачам стане в нагоді смарт-угруповання отриманих листів, історія завантажених файлів і потужний спам-фільтр. Майкрософт Аутлук поширюється в складі пакетів Office 2019, розрахованих на офлайн-використання, і Office 365, орієнтований на Інтернет і роботу за передплатою.

Программа Microsoft Outlook в качестве почтового клиента для macOS

Завантажте Microsoft Outlook з Mac App Store

Spark

Альтернативою корпоративному рішенню від Майкрософт буде додаток Spark. Воно відрізняється продуманим інтерфейсом, хорошою російськомовної локалізацією і безліччю корисних функцій для домашнього використання – наприклад, автоматичної сортуванням входять за кількома категоріями. Також знадобляться опція перенесення прочитаних листів в кінець списку, відсортованого за часом отримання і можливість помістити повідомлення в папку «прочитати пізніше». Додаток повністю безкоштовне і в найближчих планах у розробників немає намірів вводити платні функції.

Программа Spark в качестве почтового клиента для macOS

Завантажте Spark для macOS

Mozilla Thunderbird

Є для макОС і версія самого функціонального з безкоштовних поштових клієнтів, програми Thunderbird від компанії Mozilla. Дійсно, доступні можливості цього додатка перевершують навіть деякі платні рішення: крім підключення до пошти за основними протоколами, Тандерберд може підключатися до різних сервісів миттєвих повідомлень (на зразок Twitter і IRC), відкрити розділи в окремих вкладках і підключати скільки завгодно облікових записів. Функціональність можна розширити за допомогою завантажуваних прямо з програми доповнень. Звичайно, не обійшлося і без мінусів – наприклад, працює в тлі Mozilla Thunderbird досить серйозно споживає апаратні ресурси пристрою (особливо при цьому страждають MacBook Air) плюс часом інтерфейс може відгукуватися з затримкою.

Программа Mozilla Thunderbird в качестве почтового клиента для macOS

Завантажте Mozilla Thunderbird з офіційного веб-сайту

Canary Mail

Клієнт Canary Mail &8212; один з найновіших серед представлених в сьогоднішній добірці, проте йому цілком під силу потіснити з п'єдесталу гігантів на кшталт Аутлук або Тандерберд. Судіть самі-Канарі Мейл володіє дуже приємним у використанні і красивим інтерфейсом, підтримує всі сучасні протоколи зв'язку і поштові сервери, здійснює автоматичне «розумне» сканування вхідних з відсіюванням за важливістю для користувача, дозволяє відмовитися від будь-якої розсилки в один клік і повідомляє про доставку повідомлень адресату. Є і унікальна фішка-власна система шифрування, проте вона може бути і недоліком, оскільки для прочитання зашифрованого листа приймаюча сторона теж повинна встановити цей клієнт. На жаль, але за всі ці можливості доведеться платити, оскільки пробних безкоштовних версій не передбачено.

Программа Canary Mail в качестве почтового клиента для macOS

Завантажте Canary Mail з офіційного веб-сайту

Polymail

Ще один новачок в сьогоднішній добірці &8212; Polymail &8212; дещо відрізняється від представлених раніше клієнтів. По-перше, він являє собою не тільки додаток, але ще і сервіс, який вимагає створити свій внутрішній аккаунт. Власне сервіс пропонує користувачеві великі настройки менеджменту декількох профілів, спам-фільтр з можливістю швидко відписатися від рекламних розсилок, а також опцію скасування відправки листів і перегляду подробиць по кожній із записів (список вкладень, дані про отримання та прочитання, розміри листування з тим чи іншим адресатом та інше). Звичайно, у сервісу є і мінуси: по-перше, за його використання стягується плата (доступна пробна 14-денна версія), по-друге, деякі внутрішні корпоративні поштові сервіси не підтримуються.

Программа Polymail в качестве почтового клиента для macOS

Завантажити Polymail C офіційного сайту

EM Client

Ще одне рішення, яке відмінно підійде для домашнього використання. eM Client володіє просунутими можливостями персоналізації інтерфейсу, шифрування отриманих і відправлених листів, підтримує їх відкладену відправку, а також установку тегів для повідомлень. Унікальними особливостями цього клієнта є вбудований перекладач отриманих листів, незалежна перевірка правопису і можливість підключення до деяких мессенджерам. За швидкістю роботи еМ клієнт є одним з лідерів. Серед недоліків цього додатка відзначимо платний характер сервісу-сам клієнт можна завантажити безкоштовне, але користування ним коштує грошей. Втім, присутній безкоштовний план використання з обмеженням на дві підключені облікові записи, що більш ніж достатньо більшості домашніх користувачів.

Программа eM Client в качестве почтового клиента для macOS

Завантажити eM Client

Пошта

Завершуємо нашу сьогоднішню добірку рішенням, яке вбудовано в усі актуальні версії macOS і носить невигадливу назву «пошта». Стандартний поштовий клієнт від Apple пропонує користувачам базовий функціонал на кшталт отримання і відправки листів, повідомлень про вхідні і прикріплення різних типів файлів. Також підтримується інтеграція з екосистемою, зокрема з аналогічним додатком на iPhone. На жаль, але це все, що можна сказати про «поштою» – просунутих можливостей на кшталт фільтрації вхідних листів або відправки повідомлень за розкладом не передбачено. Втім, зі своїм основним завданням, переглядом і відправкою листів, програма справляється добре.

Программа Почта в качестве почтового клиента для macOS

На цьому ми закінчуємо огляд поштових клієнтів для операційної системи macOS. Кожне з представлених засобів відрізняється власними перевагами і недоліками, тому однозначно рекомендувати якесь конкретне додаток не будемо-вибирайте самі, виходячи з поставлених завдань.

більше статей на цю тему: