браузери для операційної системи macOS

Для операційної системи macOS існує безліч додатків, в тому числі і веб-оглядачів. Давайте познайомимося з кращими представниками цього класу програм для даної ОС.

Mozilla Firefox

Знаменита «червона панда» існує і у варіанті для макОС. Всі характерні особливості нової версії цього браузера (движок Quantum, підтримка безлічі доповнень, захист приватних даних) присутні і у версії для настільних пристроїв Apple. Перевагою також є уніфікований інтерфейс, який допоможе користувачам, які перейшли на Mac з комп'ютерів під управлінням Windows. В наявності також і зручна настройка програми під себе. З мінусів згадаємо кілька підвищене споживання ресурсів оперативної пам'яті, що може стати проблемою для власників старих MacBook.

Браузер Mozilla Firefox для macOS

Завантажте Mozilla Firefox з офіційного веб-сайту

Opera

Також для macOS доступна і власна версія браузера Opera. Функціонал у оновленої опери досить непоганий: можна налаштувати жести мишею (напевно сподобається користувачам МакБуков), вбудований блокувальник реклами, засіб для відключення відстежують трекерів і власний сервіс VPN, є підтримка доповнень. Також відзначимо простий і зрозумілий навіть новачкові інтерфейс. З недоліків варто звернути увагу на гальма в роботі, якщо відкрито багато вкладок, а також відносно невелика кількість доступних доповнень.

Браузер Opera для macOS

Завантажити Opera з офіційного сайту

Vivaldi

У 2015 році частина розробників вищезгаданої Opera, незадоволених курсом подальшого розвитку програми, виділилися в окрему компанію і випустили на ринок спадкоємця «Старої опери», який назвали Vivaldi. Цей браузер існує у версіях для всіх сучасних платформ, в тому числі і macOS. Вівальді пропонує користувачам тонке налаштування інтерфейсу під себе, можливість відкривати кілька сайтів на одній вкладці, турбо-режим (стане в нагоді при низькій швидкості з'єднання з Інтернетом). Не обійшлося і без недоліків – додаток досить сильно навантажує процесор, чому швидкість роботи інших запущених програм може впасти.

Браузер Vivaldi для macOS

Завантажте Vivaldi з офіційного веб-сайту

Yandex Browser

Сьогоднішня добірка буде неповною без Яндекс.Браузера & 8212; найвідомішого і зручного інтернет-оглядача зі створених російськими компаніями. Не так давно з'явилася версія цієї програми для macOS, що безсумнівно порадує користувачів, які звикли використовувати сервіси Yandex – на «рідному» браузері компанії для комфортного користування тими ж Яндекс.Грошима створені всі умови. Інших користувачів макОС це додаток порадує високою швидкістю роботи, підтримкою жестів миші, можливістю глибокої персоналізації і підтримкою корисних доповнень. Мінуси, на жаль, теж є – у версії для macOS не завжди коректно працює відтворення онлайн-відео.

Браузер Yandex Browser для macOS

Завантажити Yandex Browser з офіційного сайту

Google Chrome

Веб-браузер Хром від гіганта Google на сьогоднішній день є найпопулярнішим в світі серед настільних систем, в тому числі і на macOS. Причини такої популярності вкрай вагомі: майже миттєвий запуск, висока швидкість роботи і безліч різноманітних функцій, серед яких відзначимо синхронізацію історії перегляду і закладок, налаштування приватності і широкі можливості персоналізації. У скарбничку достоїнств додатки йде і колосальна кількість доповнень, що розширює його і без того чималий функціонал. Втім, останнє в деяких випадках може бути і недоліком – велика кількість встановлених аддонів уповільнює роботу програми, а сам по собі Гугл Хром досить ненажерливий в плані споживання ресурсів, особливо батареї MacBook.

Браузер Google Chrome для macOS

Завантажте Google Chrome з офіційного веб-сайту

Safari

Завершуємо нашу сьогоднішню добірку вбудованим в macOS рішенням – браузером Сафарі, який понад 15 років є системним в продуктах від Apple і на момент написання статті (листопад 2019 року) – другий за популярністю в світі. Роки розробки перетворили цю програму в майже ідеальний продукт: мінімалістичний, але зручний інтерфейс, Підтримка всіх сучасних мережевих технологій, дуже висока швидкість роботи і запуску, особливості у вигляді самостійної підвантаження нестандартних шрифтів і функції Snapback (можливість одним поєднанням клавіш повернутися до верхнього рівня будь-якого сайту, AirPlay) і безліч інших опцій. Однак недоліки все – таки присутні-Доповнення хоч і підтримуються, але їх вибір залишає бажати кращого, плюс деякі спірні рішення на зразок можливості оновити браузер тільки разом з системою.

Браузер Safari для macOS

Звичайно, представлені вище додатки це далеко не всі існуючі веб-оглядачі для macOS, проте ці програми Кращі зі свого класу.

більше статей на цю тему: