антивіруси для MacOS

Техніка компанії Apple популярна по всьому світу і зараз мільйони користувачів активно використовують комп'ютери на MacOS. Сьогодні ми не будемо розбирати відмінності цієї операційної системи від Windows, а поговоримо про програмне забезпечення, яке забезпечує безпеку роботи за ПК. Студії, що займаються виробництвом антивірусів, випускають їх не тільки під Віндовс, але і роблять збірки для користувачів обладнання від Apple. Саме про такий софт ми і хочемо розповісти в нашій сьогоднішній статті.

Norton Security

Norton Security &8212; платний антивірус, який забезпечує захист у режимі реального часу. Часті оновлення баз допоможуть убезпечити вас від маловивчених шкідливих файлів. Крім цього Нортон надає додаткові функції з безпеки особистої та фінансової інформації під час взаємодії з сайтами в мережі Інтернет. Купуючи підписку на MacOS, ви автоматично отримуєте її і для своїх пристроїв на iOS, якщо, звичайно, мова йде про збірку Deluxe або Premium.

Norton Security для операционной системы MacOS

Ще хотілося б відзначити розширені можливості батьківського контролю для мережі, а також інструмент з автоматичного створення резервних копій фотографій, документів та інших даних, які будуть поміщені в хмарне сховище. Розмір сховища налаштовується індивідуально за окрему плату. Norton Security доступний до покупки на офіційному сайті компанії.

Завантажити Norton Security

Sophos Antivirus

Наступним на черзі виступить Sophos Antivirus. Розробники поширюють безкоштовну версію без обмежень за часом використання, проте з урізаною функціональністю. З доступних можливостей хочеться відзначити батьківський контроль, захист в мережі і віддалене управління комп'ютером в мережі за допомогою спеціального веб-інтерфейсу.

Sophos Antivirus для операционной системы MacOS

Що стосується платних інструментів, вони відкриваються після покупки підписки Premium і включають в себе контроль доступу веб-камери і мікрофона, активний захист від шифрування файлів, збільшена кількість доступних для контролю безпеки пристроїв. У вас є пробний період в 30 днів, після якого потрібно буде визначитися, чи варто купувати поліпшену версію або можна залишитися на стандартній.

Завантажити Sophos Antivirus

Avira Antivirus

У Avira теж є збірка антивіруса для комп'ютерів під управлінням операційної системи MacOS. Розробники обіцяють надійний захист в мережі, інформацію про активність системи, включаючи заблоковані загрози. Якщо ви придбаєте версію Pro за окрему плату, отримаєте сканер USB-пристроїв і моментальну технічну підтримку.

Avira Antivirus для операционной системы MacOS

Інтерфейс Avira Antivirus виконаний досить зручно, а з управлінням розбереться навіть недосвідчений користувач. Що стосується стабільності роботи, то у вас не виникне жодних проблем, якщо ви зіткнетеся зі стандартними, вже вивченими загрозами. Коли бази будуть оновлюватися автоматично, програма зможе швидше справлятися з новими загрозами.

Завантажити Avira Antivirus

Kaspersky Internet Security

Відома багатьом компанія Kaspersky також створила версію Internet Security для комп'ютерів від Apple. Безкоштовно вам доступно тільки 30 днів пробного періоду, після закінчення якого буде запропоновано купити повну збірку захисника. У його функціональність входять не тільки стандартні функції безпеки, але і блокування веб-камери, відстеження на веб-сайтах, безпечне рішення для зберігання паролів і шифроване з'єднання.

Kaspersky Internet Security для Mac OS

Варто згадати ще один цікавий компонент &8212; захист з'єднання по Wi-Fi. Kaspersky Internet Security має файловий антивірус, функцію перевірки захищених з'єднань, дозволяє здійснювати безпечні платежі і захищає від мережевих атак. Ознайомитися з повним переліком можливостей і завантажити це ПО Ви можете на офіційному сайті творців.

Завантажити Kaspersky Internet Security

ESET Cyber Security

Творці ESET Cyber Security позиціонують його як швидкий і потужний антивірус, безкоштовно надає функції не тільки захисту від шкідливих файлів. Даний продукт дозволяє управляти знімними носіями, забезпечує безпеку в соціальних мережах, має утиліту & 171; Антизлодій&187; і практично не споживає системні ресурси в режимі презентацій.

ESET Cyber Security для операционной системы MacOS

Що стосується ESET Cyber Security Pro, то тут користувач отримує персональний брандмауер і продуману систему батьківського контролю. Переходьте на офіційний сайт компанії, щоб купити або дізнатися більше про будь-який з версій цього антивіруса.

Завантажити ESET Cyber Security

Вище ми представили детальну інформацію про п'яти різних антивірусних програм для операційної системи MacOS. Як бачите, кожне рішення має свої особливості і унікальні функції, що дозволяють створити більш надійний захист не тільки від різних шкідливих загроз, але і спроб злому мережі, крадіжки паролів або шифрування даних. Ознайомтеся з усім софтом, щоб вибрати оптимальний варіант для себе.

більше статей на цю тему: