Програми для прискорення ігор

функції Upgrader GameGain Wise Game Booster GameLibBooster Razer Cortex Game Fire
Швидка оптимізація одним кліком
Автоматична оптимізація
автоматичний пошук встановлених ігор
можливість оптимізації ігор вручну
засіб діагностики обладнання
операційна система Windows Windows Windows Windows Windows Windows
мова Російська Англійська Російська Англійська Російська Англійська
Ліцензія платна умовно-безкоштовна безкоштовно платна безкоштовно умовно-безкоштовна

Upgrader

Програма для оптимізації операційної системи та ігор, за допомогою якої можна підвищити кількість FPS аж до 45% і мінімізувати Input Lag. Є можливість прискорення в автоматичному і ручному режимі, очищення оперативної пам'яті відбувається в реальному часі. Серед особливо корисних для геймерів функцій слід виділити розгін процесора і відеокарти, модуль перевірки диска, інструмент для видалення залишків програмного забезпечення і засіб прискорення Інтернету.

Программы для ускорения игр_004

За заявами розробників, Upgrader прискорює будь-які ігри, в тому числі популярні Apex Legends, ARK, Borderlands 3, Call of Duty: Warzone, CS:GO, Cyberpunk 2077, Destiny 2, Doom Eternal, Dota 2, Escape from Tarkov, Fortnite, Genshin Impact, GTA 5, League of Legends, Lost Ark, Minecraft, PUBG, Rust, Valorant, Warface, Warframe, war thunder, world of tanks, world of Warcraft та ін.

Программы для ускорения игр_001

Програма дозволяє оптимізувати ігрові проекти в один клік або, якщо така необхідність виникне, задавати унікальні настройки для кожної і зберігати їх. Плюс до всього, регулярно випускаються оновлення, додаються нові функції, а список підтримуваних тайтлів поповнюється щотижня.

Программы для ускорения игр_002

Upgrader працює у фоновому режимі і моніторить параметри операційної системи, з її допомогою можна управляти автозавантаженням і настройками електроживлення, що може бути корисно не тільки в іграх, а й при повсякденному використанні ПК. Окремо варто виділити вбудований антивірусний захист і модуль для видалення шпигунського програмного забезпечення.

Программы для ускорения игр_003

Гідності:

 • Простий і зрозумілий, зручний у використанні інтерфейс;
 • Підтримка всіх популярних ігрових проектів;
 • Інструменти для розгону процесора та відеокарти;
 • Два режими оптимізації та можливість збереження налаштувань Користувача;
 • Наявність функцій, які будуть корисні не тільки геймерам;
 • Три варіанти підписки, орієнтовані на різні категорії гравців;
 • Існує безкоштовна 7-денна пробна версія.

Недоліки:

 • Програма не визначає автоматично, які ігри встановлені на комп'ютері (можливо, це обмеження пробної версії);
 • Без підписки можна користуватися тільки функцією FPS Monitor.

Завантажити Upgrader з офіційного сайту

GameGain

Є програми, де користувачі самі можуть брати участь в прискоренні ігор, але, якщо вас це зовсім не цікавить, варто спробувати GameGain – Комплексне, повністю автоматизоване програмне забезпечення, яке вносить зміни до реєстру і операційну систему, контролює використання оперативної пам'яті, видає пріоритети додатків, покращує швидкість читання і запису пристрою, що запам'ятовує. Загалом, намагається вичавити максимально можливу продуктивність з обладнання вашого комп'ютера.

Программы для ускорения игр 1

Все що потрібно – вказати тип процесора, так як в залежності від цього будуть змінюватися ігрові настройки, і вибрати режим прискорення – базове або максимальне. GameGain не вносить змін і виправлень в самі ігри, при цьому навіть якщо ви відчуєте, що раніше ПК працював швидше, то зможете моментально скинути всі налаштування до значень за замовчуванням. У пробній версії Програми доступна лише базова оптимізація, а ось режим максимального прискорення розблокують тільки після покупки ліцензії.

Гідності:

 • Простота використання;
 • Зручний інтерфейс;
 • Два режими оптимізації;
 • Функція скидання параметрів.

Недоліки:

 • Не підтримує російську мову;
 • Відсутня Ручна оптимізація;
 • Є платні опції.

Завантажити GameGain

Wise Game Booster

Ефективність продуктів компанії Wise Cleaner Кожен користувач здатний оцінити індивідуально, але є дві якості, які об'єднують весь софт розробників, – простота і зручність, і Wise Game Booster тут не став винятком. Програма підтримує опцію автоматичного пошуку встановлених відеоігор, але навіть якщо у неї не виходить, а таке буває, є можливість додати їх вручну. Зберігаються вони в спеціальному розділі, звідки можна запускати, видаляти або переглядати інформацію про них.

Программы для ускорения игр 2

На головному екрані по відображає загальне число елементів, за рахунок яких можна збільшити продуктивність ПК, і пропонує зробити це одним кліком мишки. При цьому завжди можна спочатку ознайомитися з системними параметрами і іншими компонентами, обраними Wise Game Booster, і при бажанні виключити зайві. Тож якщо ви щось розумієте в оптимізації Windows , зможете всю роботу виконати вручну без серйозних наслідків, адже передбачена функція відновлення, яка принаймні допоможе швидко запустити зупинені служби, якщо виникнуть проблеми.

Гідності:

 • Безкоштовна ліцензія;
 • Простота використання;
 • Оптимізація одним кліком мишки;
 • Можливість ручної оптимізації.

Недоліки:

 • Опція автоматичного виявлення відеоігор не завжди працює.

Завантажити Wise Game Booster

GameLibBooster

GameLibBooster – програмне забезпечення, яке аналізує ваші ігрові звички, файлову структуру ігор, продуктивність дисків і на підставі цього реорганізує бібліотеку. Софт виконує оптимізацію автоматично у фоновому режимі, але дана опція може бути відключена, тому є можливість запускати процес вручну одним натисканням кнопки, якщо, звичайно, такі дії потрібні. Поки програма працює тільки з іграми, встановленими через Steam , але розробники обіцяють з часом додати підтримку інших платформ.

Программы для ускорения игр 3

Функція переміщення ігор разом зі штучним інтелектом дозволяють GameLibBooster найкращим чином використовувати дисковий простір. Наприклад, якщо у вас SSD-накопичувач і звичайний жорсткий диск, то на першому програма буде намагатися розміщувати те, у що ви граєте часто, так як він швидше, а на HDD переносити неактуальні в даний момент відеоігри, поки ви їх знову не запустите. Розумний асистент GLibBBot в режимі реального часу буде стежити за тим, щоб Ви отримували максимальну віддачу від обладнання, а якщо помітить якісь проблеми або зафіксує потенційне підвищення продуктивності, повідомить про це і навіть допоможе все правильно налаштувати.

Передбачений файловий менеджер, що дозволяє миттєво переміщатися між папками з іграми на різних дисках, а також область пошуку, яка стане в нагоді для швидкої навігації, якщо у вас об'ємна бібліотека. З кожною грою можна взаємодіяти окремо за допомогою контекстного меню – запускати, виконувати повторне сканування, переміщати на інший диск або, навпаки, блокувати, щоб ПЗ не могло робити це самостійно. На жаль, софт повністю платний і буде лише тиждень пробного періоду, щоб перевірити обіцянки розробників, але потім вам запропонують купити ліцензію або доведеться придивитися до інших оптимізаторів.

Гідності:

 • Сучасний інтерфейс;
 • Функція переміщення ігор на інші диски;
 • Опція автоматичної оптимізації;
 • Зручний помічник прискорення;
 • Можливість вручну виділяти місце на дисках для відеоігор.

Недоліки:

 • Англомовний інтерфейс;
 • Платна Ліцензія.

Завантажте GameLibBooster з офіційного веб-сайту

Razer Cortex

Razer Cortex створена для того, щоб повністю розкрити потенціал вашого комп'ютера, а тому прискорює і самі ігри, і операційну систему. Функція «Game Booster» діє за вже відомим сценарієм, тобто по знаходить всі елементи, які знижують продуктивність ПК, а далі пропонує зробити все за вас, але залишає можливість якісь параметри налаштувати вручну. За замовчуванням включена автоматична оптимізація, яка буде виконуватися при кожному запуску гри, але цю опцію при необхідності можна відключити.

Программы для ускорения игр 4

Є додатковий інструмент «Booster Prime» , який завдяки вдосконаленому AI та алгоритму машинного навчання оптимізує все, щоб створити ідеальний баланс між графікою, продуктивністю та візуальними ефектами. Підтримуваних цією функцією відеоігор поки небагато, в основному це конкурентні багатокористувацькі шутери на кшталт PUBG і Fortnite, але, можливо, список з часом буде поповнюватися. У наявність лічильник FPS, який можна включати і відключати під час гри шляхом натискання гарячих клавіш, розміщувати в різних кутах екрану, а також вести на основі його даних загальну статистику кадрів в секунду, складати звіти та інше.

Программы для ускорения игр 5

Що стосується системного прискорювача, то з його допомогою можна знаходити і видаляти файли, дані браузерів, ігрових клієнтів (Steam і Uplay ) і додатків, які на комп'ютері більше не потрібні, а також правильно управляти службами, файлової системою, виконувати дефрагментацію ігор і інше. Razer Cortex - це також інструмент діагностики обладнання. Він показує як коротку інформацію, так і надає повний звіт про всі комплектуючих, процесах та інших компонентах, який потім можна скопіювати або експортувати у вигляді файлу формату txt.

Гідності:

 • Безкоштовна ліцензія;
 • Вбудований лічильник FPS;
 • Функція автоматичного прискорення;
 • Опція діагностики комп'ютерного заліза;
 • Зручний ігровий лаунчер.

Недоліки:

 • Не виявлено.

Завантажте Razer Cortex з офіційного веб-сайту

Game Fire

У Game Fire є певні подібності з іншими варіантами з нашого списку. Він виявляє процеси, що споживають багато системних ресурсів, підвищує продуктивність шляхом зміни системних налаштувань, володіє інформацією про конфігурацію обладнання та його продуктивності. Але є і ряд відмінностей, наприклад можливість відкривати найбільш важливі в нашому випадку Системні інструменти ( «електроживлення» , " Управління дисками» і т.д.) прямо через інтерфейс програмного забезпечення.

Программы для ускорения игр 6

Головна особливість – «ігровий режим» , в якому Game Fire вимикає непотрібні функції та параметри, щоб зосередити ресурси комп'ютера на геймплеї. Крім того, він підтримує оптимізацію в режимі реального часу, що дозволяє іграм в міру необхідності використовувати додаткові ресурси за рахунок поступового обмеження їх споживання іншими процесами і додатками. Працює Game Mode на базі ігрових профілів, що включають в себе кілька категорій налаштувань, причому ви можете активувати заздалегідь підготовлені профілі або створювати призначені для користувача.

Программы для ускорения игр 7

Додавати в Game Fire можна, як встановлені на комп'ютері, так і веб-ігри, вказавши просто посилання на них. Бібліотекою зручно користуватися навіть якщо список відеоігор величезний, адже є можливість розбивати їх по групах, Сортувати за назвою, описом і т.д. крім цього, менеджер дозволяє запускати, приховувати гри, відкривати їх місце розташування, редагувати інформацію про них, виконувати очищення кешу, запускати дефрагментацію для об'єднання ігрових файлів в одному місці на диску і інше.

Программы для ускорения игр 8

На жаль, в безкоштовне видання включені тільки базові можливості. Наприклад, Game Mode є, але він обмежений, тобто деякі параметри профілю будуть заблоковані. Якщо ж вас цікавить оптимізація в режимі реального часу, прискорення роботи інтернету, покращений контроль процесів і додатків, Преміум-підтримка та інші переваги, доведеться купити Professional Edition, тим більше що ви можете скористатися пробним періодом, вказавши своє ім'я і надавши адресу електронної пошти.

Гідності:

 • Зручний менеджер ігор;
 • Оптимізація в режимі реального часу;
 • Можливість налаштування ігрового режиму;
 • Широка функціональність.

Недоліки:

 • Інтерфейс англійською мовою;
 • Є платні опції.

Завантажити Game Fire

більше статей на цю тему: