Програми для складання слів з набору букв

Важливо! практично всі програми, представлені в цій статті, є інструментами для створення ребусів на основі анаграм. Але вони можуть використовуватися і для їх вирішення, досить тільки в поле введення даних вписати всі наявні в розпорядженні Символи, після чого в основній області програми з'являться варіанти відповідей.

Складіть слово

«Склади слово» — додаток від російського розробника, яке дозволяє здійснювати пошук потрібного слова з заздалегідь заданих в спеціальному полі символів. Проводиться ця процедура за допомогою послідовного перебору з підстановкою. В якості основи взято вбудований словник з 83000 російських слів. Програма також може обробляти англійські слова, але відповідний словник має лише 38 000 позицій. При необхідності користувач може самостійно додавати або прибирати нові словоформи.

программы для составления слов из набора букв_01

Додаток має дещо застарілий дизайн, але логіка представлення інформаційних блоків зручна і легко читається візуально. У верхньому лівому куті розміщено поле для введення основного запиту, максимальний розмір якого не повинен перевищувати 10 символів. Після обробки даних в правій частині буде представлений список відповідей, поділений на стовпці різної довжини слова. Також є функція " пошук маски» , що дозволяє фіксувати букви на певній позиції в слові. При необхідності отримані результати можна експортувати в окремий текстовий файл.

Завантажити Склади слово з офіційного сайту

Анаграмайзер

«Анаграмайзер» — невелика програма, яка цілеспрямовано розроблялася для спрощення рішення ребусів-анаграм. Слід зазначити значних розмірів вбудований словник, який налічує понад 600 тисяч позицій. До нього увійшли відомі словники, в числі яких Даля, Ожегова, Бронштейна. Розробники постійно допрацьовують програму, розширюючи базу слів.

программы для составления слов из набора букв_02

Спосіб використання «Анаграмайзера» дуже простий. У полі " рядок пошуку анаграм» слід ввести користувальницький запит, що складається з потрібних символів, після чого натиснути на кнопку »пошук" . В області " Результати пошуку» відразу з'являться варіанти відповідей. Додаток працює швидко, а відповіді додаються до списку послідовно. Істотним недоліком є тільки те, що англійські слова не підтримуються.

«Анаграмайзер» має безкоштовну версію, всі функції в ній доступні, але вона не здатна обробляти запити більше шести символів. Щоб прибрати це обмеження, потрібно оплатити повну версію, яка на момент написання статті коштує 350 рублів.

Завантажити Анаграмайзер з офіційного сайту

Cross+A

Cross+A — багатофункціональне професійне програмне забезпечення для створення і вирішення сканвордів, кросвордів (звичайних і японських), судоку і т.д. також є можливість складання слів з набору букв (анаграм). Щоб скористатися додатком для виконання поставленого завдання, необхідно в головному меню вибрати відповідний ребус, після чого відкриється потрібна форма для введення наявних символів з подальшою їх обробкою. Як і у випадку з попередньою програмою, Cross + a Не має підтримки англійської мови, а словник складає всього 95000 слів, але є можливість його розширити, імпортувавши власний список з текстового файлу.

Важливою відмінністю від інших подібних програм для складання анаграм є можливість введення необмеженого числа символів. Є кілька режимів роботи:

  • " пошук анаграм» & 8212; стандартний режим для пошуку слів із введених символів;
  • " низхідний пошук» & 8212; шукає слова, які можна скласти з букв слова-анаграми;
  • " висхідний пошук» &8212; шукає слова, до складу яких входять всі букви слова-анаграми.
программы для составления слов из набора букв_03

Також можна використовувати маску, визначаючи довжину шуканого слова і вказуючи місце розташування вже знайдених букв. Невідомі змінні позначаються знаком питання — «?» . При необхідності також можна активувати функцію для обліку ваги слова, після чого стане доступним додаткове меню для введення відповідних параметрів. Програма повністю переведена на російську мову і має безкоштовну версію. Але деякі функцію в ній недоступні, а для їх розблокування потрібно оформити платну підписку.

Завантажте Cross + A з офіційного веб-сайту

FCorp &8212; Anagram

FCorp &8212; Anagram — популярний додаток для складання анаграм англійською та індонезійською мовами. Відповідно, істотним недоліком є відсутність підтримки російської мови. Офіційну версію програми неможливо знайти в Інтернеті, так як у розробника немає сайту, на якому вона публікувалася б. З цієї причини пропонуємо завантажити "FCorp & 8212; Anagram" з нашого хмарного сховища на Яндекс. Діск .

программы для составления слов из набора букв_04

Спосіб застосування програми простий: спочатку необхідно вибрати мову, на якому буде здійснюватися пошук слова із заданих букв, після чого буде потрібно ввести необхідні Символи у відповідне поле. Додаткові настройки полягають тільки у виборі бажаної довжини підсумкового слова. Після натискання на кнопку «Search» в основній області програми з'являться результати. Якщо клікнути по одному зі знайдених слів, відкриється додаткове меню, в якому буде дано його словникове визначення.

Завантажити Anagram з Яндекс. діск

Anagram Artist

Anagram Artist — додаток для складання анаграм, розроблений відомим у вузьких колах переможцем премії Anagrammy Awards Маком Кітом. Поширюється програма на безкоштовній основі, не має перекладу на російську мову і може обробляти запити, написані тільки латиницею.

программы для составления слов из набора букв_05

Anagram Artist використовується в першу чергу для складання власних анаграм, але є можливість шукати відповіді на вже наявні ребуси. Для цього достатньо в спеціальному полі ввести всі необхідні символи і натиснути Enter для запуску процесу обробки даних. У правій частині інтерфейсу почнуть з'являтися відповіді, поділені на пронумеровані стовпці, що позначають довжину слова. Додаткових функцій у Програми не багато, але при необхідності можна задавати маску шуканого відповіді.

Завантажте Anagram Artist з офіційного веб-сайту

Зверніть увагу! на сайті The Anagrammy Awards , звідки була взята остання розглянута в статті програма, можна знайти ще кілька додатків для складання слів з набору букв, але одні з них некоректно працюють в сучасних операційних системах, а інші припускають використання консольних команд для виконання поставлених завдань. З цієї причини тут вони не розглядалися, але при необхідності ви можете завантажити будь-яку з них для особистого ознайомлення.

більше статей на цю тему: