популярні еквалайзери для комп'ютера на Windows 10

Зверніть увагу! всі розглянуті в статті додатки є продуктами від сторонніх розробників, до яких кампанія Microsoft не має відношення. У разі необхідності використання штатного засобу, ознайомтеся з окремою статтею на нашому сайті, в якій докладно описані методи виклику і налаштування вбудованого програмного забезпечення для редагування вихідного аудіопотоку.

Детальніше: як увімкнути еквалайзер у Windows 10

эквалайзеры для виндовс 10_01

Equalizer APO

Equalizer APO — багатофункціональний еквалайзер, який дозволяє коригувати звучання певних аудіопристроїв, підключених до комп'ютера. Має трохи перевантажений інтерфейс, який буде незвичний недосвідченому користувачеві, але є можливість встановити додаткові розширення для зміни візуального оформлення.

эквалайзеры для виндовс 10_02

Під час першого запуску буде запропоновано вибрати пристрій, звук якого необхідно відредагувати, після чого відкриється основне меню з трьома панелями. Доступна можливість видалення і додавання нових робочих областей для редагування певних параметрів. Присутній як стандартний графічний еквалайзер, так і віртуальний передпідсилювач, щоб підняти або опустити загальну гучність потоку на виході. При необхідності конфігурацію можна зберегти в окремий файл і довантажити після для певного обладнання.

эквалайзеры для виндовс 10_03

Зміна частотного діапазону аудіохвиль виконується стандартними засобами — шляхом зміни повзунків в інтерфейсі еквалайзера. При цьому надається можливість змінювати кількість областей для редагування (15-band, 31-band або variable).

эквалайзеры для виндовс 10_04

Стандартне графічне оформлення програми можна змінити, встановивши нову оболонку під назвою Peace. Після цього інтерфейс стане менш перевантаженим-в основній частині буде розташований еквалайзер з регуляторами, а всі додаткові функції змістяться. Надалі дизайн за замовчуванням можна відновити, якщо з'явиться така необхідність.

эквалайзеры для виндовс 10_05

Додаток також має додаткове робоче меню з набором попередньо встановлених ефектів, викликати яке можна з основного вікна або через системний лоток на панелі завдань. На зображенні нижче видно, що звучання змінюється за допомогою безлічі перемикачів і регуляторів. Список доступних можливостей великий, тому перераховуватися вони в статті не будуть. Сам додаток русифіковано, тому можна самостійно ознайомитися з кожним параметром.

Завантажте Equalizer APO зі сховища SourceForge

эквалайзеры для виндовс 10_06

PC Equalizer

PC Equalizer-програма-еквалайзер, що містить базові функції для управління звучанням вихідного аудіопотоку. Відмінною особливістю є великий набір попередньо встановлених шаблонів, поділених на різні музичні жанри для зручної навігації. Додатково додаток дозволяє здійснювати регулювання кожного каналу окремо.

эквалайзеры для виндовс 10_07

В основній частині інтерфейсу міститься безпосередньо еквалайзер, що вміщає в себе десять смуг, чого цілком достатньо для тонкої настройки звуку. Діапазон кожного повзунка знаходиться в межах 15 дБ, що дозволяє досить тонко регулювати низькі і високі частоти. При необхідності можна також коригувати загальну гучність всього потоку, для чого в правій частині інтерфейсу розміщений повзунок «Preamp» . У свою чергу регулятор «BW Oct» служить для налаштування пропускної здатності аудіосигналу в октавах.

эквалайзеры для виндовс 10_08

Над еквалайзером знаходиться випадаючий список «Preset» , що включає в себе різноманітність заздалегідь підготовлених розробником частотних налаштувань. Таким чином можна в найкоротший час змінити звук будь-якого вихідного сигналу на колонках, не вдаючись до ручного регулювання кожної смуги діапазону. Також є можливість створити власну конфігурацію, після чого зберегти в загальний список. Для цього слід скористатися кнопкою " Зберегти» , що відображається в інтерфейсі у вигляді стандартної дискети.

эквалайзеры для виндовс 10_09

Все позначене вище &8212; це тільки базові можливості розглянутого еквалайзери, в інших вкладках можна знайти безліч додаткових параметрів для більш гнучкої настройки звуку.

Завантажити PC Equalizer з офіційного сайту

Pushtec EQ VST

Pushtec EQ VST — мінімалістичний шестисмуговий еквалайзер з унікальним візуальним оформленням, виконаним в реалістичному стилі. Не має звичних регуляторів для зміни частот потоку, всі дії виконуються за допомогою віртуальних перемикачів і тумблерів. З незвичайних опцій-можливість в один клік інвертувати будь-який параметр. Незважаючи на відсутність додаткових меню, володіє чималим набором можливостей.

эквалайзеры для виндовс 10_10

У більшості випадків робота зі звуком здійснюється за допомогою заздалегідь підготовлених розробниками шаблонів, але при необхідності можна самостійно підправити кожну настройку. Є вбудовані ефекти для зміни звучання, наприклад, модулятор для додавання в відтворений трек радіоперешкод. Найчастіше використовується в професійному середовищі в якості додаткового інструменту, але може бути корисний звичайному користувачеві для аматорської настройки звуку на комп'ютері.

Завантажте Pushtec EQ VST з офіційного веб-сайту

Viper4Windows

Viper4Windows — додаток, що представляє собою комплекс утиліт для налаштування звуку на комп'ютері. Крім еквалайзера з 18 смугами містить підсилювач басів, набір аудіоефектів і компресор. Доступний для регулювання частотний діапазон досить великий-від 13 до -120 дБ. Недоліком же є відсутність перекладу інтерфейсу на російську мову, але більшість дій має на увазі використання умовних маркерів, тому програма буде проста в освоєнні навіть недосвідченим Користувачем.

эквалайзеры для виндовс 10_11

На нашому сайті є окрема стаття, присвячена цьому еквалайзеру, в якій детально розглядаються всі його функції. Там же можна знайти безліч скріншотів і пряме посилання для скачування з офіційного сайту розробника.

Завантажити Viper4Windows

Voxengo Marvel GEQ

Voxengo Marvel GEQ — класичний еквалайзер з невеликим набором додаткових функцій. Має 16 смуг для зміни частотного спектру аудіосигналу, є підтримка багатоканальної обробки звуку, що дозволяє накладати ефекти на певні пристрої, підключені до комп'ютера, задаючи індивідуальні настройки кожному. Додаток забезпечує високу якість аудіо на виході, здійснюється це завдяки технології лінійно-фазової фільтрації.

эквалайзеры для виндовс 10_12

Всі функції програми зосереджені на головному екрані. Тут розташовані 16 смуг еквалайзера, діапазон зміни яких досягає 12 дБ. Це дозволяє тонко налаштувати звучання відтвореного сигналу, управляти басами і піками композиції. У правій частині інтерфейсу знаходиться регулятор загального каналу. З його допомогою можна збільшити або знизити гучність програвання. Voxengo Marvel GEQ обробляє сигнал у режимі реального часу, а затримка становить лише 7 – 9 мілісекунд.

эквалайзеры для виндовс 10_13

Додаток підтримує пресети. У верхній частині інтерфейсу можна розкрити однойменний список, що випадає, в якому розробниками вже зібрані найбільш поширені настройки еквалайзера. Є також можливість створювати власні шаблони, попередньо задавши бажані частотні характеристики. У правій частині знаходиться кнопка «Reset» , яка повертає конфігурацію до початкового стану.

эквалайзеры для виндовс 10_14

У нижній частині вікна програми знаходяться функціональні кнопки для вибору режиму обробки потокового сигналу. «MID» - служить для налаштування одноканального сигналу, тобто моно. «SIDE» дозволяє ефективно працювати зі стереосигналом. Програма Voxengo Marvel GEQ відмінно підійде недосвідченим користувачам, яким потрібно змінити звучання відтвореного на комп'ютері аудіопотоку. Недоліком, нехай і не критичним, є відсутність перекладу на російську мову.

Завантажте Voxengo Marvel GEQ з офіційного веб-сайту

більше статей на цю тему: