Програми для з'єднання відео

Відеомайстер

Почнемо з простого відеоредактора, який призначений для користувачів будь-якого рівня і не вимагає величезних зусиль для освоєння принципів взаємодії. Перший такий софт називається Відеомайстер і дозволяє працювати відразу з декількома доріжками, що і робить доступною зручну склейку роликів, а також додавання до них аудіо або фотографій, якщо це потрібно. Всі дії здійснюються через Головне меню, де користувачеві буде досить просто перемістити на перший шар одне відео, а потім прикріпити до його кінця друге або задіяти для цього новий шар. Виконання всієї процедури, включаючи подальшу обробку і збереження, не займе багато часу.

Использование программного обеспечения ВидеоМАСТЕР для склейки видео

У Відеомайстрі присутня величезна кількість і інших допоміжних інструментів, призначених для обробки медіаданих, наприклад, при додаванні відео його відразу можна конвертувати, налаштувати вихідна якість, уповільнити або прискорити. Завдяки реалізації роботи з різними доріжками поверх одного відео накладається друге або прикріплюється зображення в певній області, підтримуються переходи. Демонстраційну версію програми для скачування ви знайдете на офіційному сайті. Ми рекомендуємо завантажити спочатку саме її, а якщо софт виявиться відповідним, варто задуматися про придбання ліцензії.

Завантажити Відеомайстер

Відзначимо, що у нас є інструкція, що ілюструє принцип з'єднання відео в Відеомайстрі. Скористатися їй можна, перейшовши за посиланням нижче.

Детальніше: З'єднуємо відео у Відеомайстрі

Sony Vegas Pro

Sony Vegas Pro & 8212; один з найпопулярніших в світі відеоредакторів, який активно використовують як професіонали, так і любителі монтажу. У ньому присутнє все необхідне для створення просунутих проектів, а процес з'єднання декількох відео в одне відбувається за допомогою многодорожечного редактора. У ньому точно так же, як і в інших подібних програмах, користувачеві належить перемістити файли для обробки і розташувати їх в необхідному порядку, при бажанні обрізавши зайве або додавши додатковий контент.

Использование программы Sony Vegas Pro для склейки видео

Звичайно, виключно для з'єднання роликів застосовувати Sony Vegas Pro буде не зовсім доцільно, особливо якщо мова заходить про покупку повної версії, оскільки це по призначене для комплексної обробки. Однак для вирішення поставленого завдання цілком вистачить і безкоштовної пробної версії, де відсутні будь-які обмеження з приводу реалізації даної операції. У тому випадку, коли мета &8212; змонтувати відео, Sony Vegas можна назвати оптимальним рішенням, а про всі його функції ми пропонуємо прочитати в повноформатному огляді на нашому сайті за посиланням нижче.

Завантажити Sony Vegas Pro

Зрозуміти використання інших інструментів, присутніх у Sony Vegas Pro, може бути важко для новачка, оскільки доведеться дізнатися про безліч різних налаштувань. Спростити цю процедуру допоможе окремий урок на нашому сайті, де зібрані інструкції по виконанню основних дій в цьому по.

Детальніше: Використання Sony Vegas Pro

Adobe Premiere Pro

Ще один вдосконалений редактор відео називається Adobe Premiere Pro. У його функціональність входять практично ті ж опції, які є у попереднього представника, але не обійшлося і без фірмових рішень від компанії-розробника. Що стосується з'єднання відео, то в Premiere Pro це відбувається стандартним чином &8212; шляхом приміщення роликів на доріжки. Від вас вимагається тільки вибрати для них оптимальне розташування, додати ефекти і переходи, а після цього можна перейти безпосередньо до рендеринга.

Использование программного обеспечения Adobe Premiere Pro для склейки видео

Adobe Premiere Pro & 8212; професійне рішення, тому поширюється платно. Однак нічого не завадить вам завантажити демо-версію даного софта, щоб випробувати доступні там опції і без проблем об'єднати кілька роликів в один. Безпосередньо перед збереженням можна вибрати якість, дозвіл і змінити формат кінцевого файлу. Це стане в нагоді в тих випадках, коли готовий матеріал повинен бути завантажений на конкретний інтернет-ресурс або буде відтворюватися на специфічних пристроях.

Завантажити Adobe Premiere Pro

За аналогією з попередніми представниками статті, ми пропонуємо ознайомитися з використанням інструментів Adobe Premiere Pro, якщо вас зацікавило це програмне забезпечення. Для цього потрібно лише перейти за наступним посиланням.

Детальніше: правильне використання Adobe Premiere Pro

Відеомонтаж

Відеомонтаж &8212; більш просте програмне забезпечення, яке підійде початківцям користувачам і тим, кому не цікаві редактори з величезною кількістю допоміжних інструментів і фірмових рішень. У цьому Софті реалізація шарів відсутня, проте можна вставити одне відео відразу ж за іншим, щоб склеїти їх при збереженні. Завдяки цьому Відеомонтаж і потрапив в наш список. Однак перед скачуванням обов'язково переконайтеся в тому, що вам підійде така система з'єднання матеріалу. Адже тоді буде набагато складніше працювати з ефектами і переходами, якщо вони потрібні.

Использование программного обеспечения ВидеоМОНТАЖ для склейки видео

Додатково відзначимо, що весь процес взаємодії в Відеомонтаж реалізований покроково самими розробниками. Спочатку користувач додає відео, потім редагує їх за допомогою накладення ефектів і фільтрів, накладає переходи і музику, і в кінці запускається сама обробка. Всі інструменти розташовані по окремих вкладках, що спростить процес їх використання, адже на екрані буде відображатися тільки важлива на поточний момент інформація. Якщо ж ви не хочете себе обмежувати етапами створення контенту або Відеомонтаж не підходить з інших причин, переходите до знайомства з наступними представниками статті.

Завантажити Відеомонтаж

CyberLink PowerDirector

Цей редактор відео практично нічим не відрізняється від представлених вище і націлений на професійну і аматорську аудиторію. Для з'єднання відео в одне тут присутні кілька доріжок, куди можна поміщати будь-які матеріали. Там же здійснюється обрізка зайвого, переміщення або відключення звуку. За допомогою лівої панелі, вибираючи відповідні розділи, можна додати переходи, накласти ефекти або використовувати інші присутні інструменти.

Использование программного обеспечения CyberLink PowerDirector для склейки видео

З переліку унікальних можливостей, присутніх в Cyberlink PowerDirector, можна відзначити велику бібліотеку вбудованих ефектів, які додатково налаштовуються. Ще є інструмент для малювання поверх відео. Звичайно, тут немає такої ж кількості функцій, як в графічному редакторі, але з базовими завданнями цей інструмент справляється. CyberLink PowerDirector поширюється платно, що може виявитися мінусом для деяких, але в будь-якому випадку для скачування доступна пробна версія, яку і слід вибрати в першу чергу.

Завантажити Cyberlink PowerDirector

Movavi Video Editor

Movavi Video Editor теж заслуговує місце в статті, оскільки в цьому відеоредакторі є все, що може знадобитися під час обробки роликів або монтажу. Відповідно, склейка тут відбувається точно так же, як і в інших програмах, а також можна застосовувати розширені функції, присутні в цьому Софті. Завдяки зрозумілому інтерфейсу, який виконаний повністю російською, проблем з додаванням відео не повинно виникнути навіть у початківця користувача.

Использование программного обеспечения Movavi Video Editor для склейки видео

Тріальна версія Movavi Video Editor поширюється безкоштовно і в ній відсутні будь-які обмеження по використанню функцій. Єдине, з чим зіткнуться користувачі демонстраційної збірки, &8212; поява на готовому відео написи від розробників, яка і повідомляє про те, яка програма була застосована для створення ролика. Розгорнуту інформацію про це софт і всіх його перевагах ми пропонуємо прочитати в іншій статті на нашому сайті, клікнувши на кнопку нижче.

Завантажити Movavi Video Editor

Pinnacle Studio

Pinnacle Studio &8212; ще одна професійна програма, призначена для комплексного редагування відео. Вона оснащена основними і додатковими елементами, що дозволяють займатися обробкою або монтажем наявного матеріалу. Відповідно, з з'єднанням декількох роликів в один цей інструмент теж прекрасно впорається. Відзначимо функцію створення DVD, адже іноді склейка відео відбувається саме через цю мету. У Софті користувачеві просто потрібно запустити спеціальний модуль і там вибрати кілька файлів, які будуть згруповані в єдиний проект.

Использование программного обеспечения Pinnacle Studio для склейки видео

Ще розробники Pinnacle Studio показують орієнтованість на професіоналів у створенні фільмів, дозволяючи виконувати монтаж відео, яке було знято відразу з декількох камер, а також виставити тонке налаштування звуку. Для цього відображається спеціальне вікно, де здійснюється вибір позиціонування, управління частотами та інші дії, що перетворюють звукову панораму. Pinnacle Studio поширюється платно, що цілком виправдано величезною кількістю функцій, розробник пропонує і демонстраційну версію, з якою ми радимо ознайомитися в першу чергу. Так можна буде вирішити, чи є сенс витрачати такі кошти на придбання софта.

Завантажити Pinnacle Studio

EDIUS Pro

В EDIUS Pro просунутий користувач не знайде практично нічого нового, оскільки це один з професійних відеоредакторів, виконаний в стандартному стилі, щоб кожному користувачеві було звично взаємодіяти з інтерфейсом і налаштовувати присутні опції. Склейка відео здійснюється завдяки многодорожечному редактору. Ще присутній спеціальний інструмент, що дозволяє обрізати зайві фрагменти і додати переходи, щоб налагодити нормальне відтворення.

Использование программного обеспечения EDIUS Pro для склейки видео

Що стосується інших можливостей EDIUS Pro, то вони в точності відповідають тим, про які ми вже не один раз говорили вище. Однак якщо ви бажаєте більш детально дізнатися про це ПЗ і завантажити його пробну версію для тестування, прочитайте детальний огляд за посиланням далі.

Завантажити EDIUS Pro

більше статей на цю тему: