Програми для складання натальной карти

Астропроцесор ZET

Астропроцесор ZET &8212; одна з найпопулярніших програм для астрологів, що надає крім стандартних інструментів для створення натальних карт ще величезна кількість опцій. Однак зосередимо свою увагу тільки на основному &8212; формуванні карти долі людини за датою народження. В окремому вікні програми ZET вам потрібно вписати точні відомості про народження людини (час і місце, місто) і встановити всі координати.

Использование программы ZET для формирования натальной карты на компьютере

Після заповнення всієї інформації на екрані з'явиться цікавить Вас карта з розгорнутим описом кожного аспекту. Приклад реалізації подібного проекту ви бачите на зображенні вище. Більш детальну інформацію по взаємодії з астропроцесором ZET ви знайдете на офіційному сайті, звідки можна безкоштовно завантажити це програмне забезпечення, щоб почати використання. Зверніть увагу і на наявність там різних збірок і модифікацій, які можуть стати в нагоді в певних ситуаціях. Не забувайте зберігати натальні карти в зручному форматі, щоб в майбутньому переглядати їх або завантажувати на необхідні ресурси.

Завантажити Астропроцесор ZET

ALMAGEST

Наступна за популярністю програма називається ALMAGEST і реалізована вона у вигляді цілого ряду різних модифікацій, призначених як для новачків, так і професіоналів в області астрології. Уваги цей додаток заслуговує хоча б тому, що вбудовані в неї алгоритми відливаються високою точністю і дозволяють правильно розрахувати положення планет і інших астрологічних об'єктів. Інформація, що цікавить, наприклад, місячний календар або та ж натальная карта, може бути представлена в різних варіантах, що залежить від вимог користувача при складанні проекту.

Использование программы ALMAGEST для формирования натальной карты на компьютере

Що стосується саме формування натальной карти, то через ALMAGEST зробити її не складе труднощів, адже потрібно тільки заповнити відповідні дані і запустити процес обробки інформації. В ALMAGEST є вбудований помічник, який призначений для прискорення процесу побудови транзитної, синастричної або натальної карти. Вікно Майстра з'явиться при першому запуску софта, а ви можете вибрати підходящий варіант і відразу ж перейти до роботи з картою.

Завантажити ALMAGEST

GERMES

Якщо ви шукали мінімалістичне програмне забезпечення, яке допомогло б швидко оформити натальную карту, подивитися доступний і красивий графік, приділити час GERMES точно варто. Цей астропроцесор в першу чергу дозволяє формувати саме натальні карти, але в ньому є і додаткові можливості: аналіз за гороскопом, складання місячного календаря і ректифікація. Взаємодія з усіма цими інструментами не буде чимось складним, тому з інтерфейсом розбереться будь-який користувач, в чому допоможе повна локалізація на російську мову.

Использование программы GERMES для формирования натальной карты на компьютере

Головна особливість програми GERMES &8212; підключення відразу декількох натальних карт з перемиканням між ними через спеціальний список, розташований на правій панелі. Його реалізацію ви бачите на ілюстрації. Назвіть карти так, щоб не заплутатися в них, збережіть всі зміни і перемикайтеся, коли це буде потрібно. Клацніть по наступному посиланню, якщо GERMES вас зацікавив і ви хочете безкоштовно завантажити це по.

Завантажити GERMES

Сталкер

Сталкер & 8212; це набір програмного забезпечення, що складається з різноманітних модулів і призначений для астрологів. У ньому є безліч навчальних текстів і різних описів для отримання зведення за гороскопом або датою народження. У Сталкері присутній і окремий інструмент, який дозволяє формувати натальную карту за заздалегідь введеними даними. Тут використовуються найбільш просунуті алгоритми, тому результат виходить максимально точним.

Использование программы Сталкер астропроцессор для формирования натальной карты

Додатково в Сталкері присутні різні типи конфігурацій, автоматично замінюють знаки зодіаку або сузір'я. У вас є можливість редагувати і вибирати їх на свій розсуд, що рекомендується зробити ще до початку роботи в програмному забезпеченні. З особливостей цього рішення важливо відзначити методику прогнозуватися, де від вас вимагається тільки задати вихідні дані, а потім розшифрувати отриману таблицю з результатами.

Завантажити Сталкер

Відзначимо, що зараз розробка більшості програм для створення натальних карт завершилася, оскільки більш популярними стали реалізації інструментів через онлайн-сервіси. Якщо вам не підійшли представлені в цій статті програми, скористайтеся пошукачем, щоб відшукати сайт, де натальная карта складається шляхом банального Введення даних, а отриманий результат зберігається на комп'ютері в одному із зручних форматів файлів.

більше статей на цю тему: