Програми для об'єднання жорсткого диска

Acronis Disk Director

Acronis Disk Director перший в даному огляді тому, що в ньому присутня одна цікава опція, значно прискорює процес об'єднання жорсткого диска. У самому інтерфейсі програми вона і називається &171;Об'єднати тому&187; , а принцип дії полягає у виборі декількох логічних розділів, вказівці основного і об'єднанні їх в один. Структура файлів і сама система зберігається, тому можна бути впевненим в тому, що жоден важливий об'єкт не буде випадково видалений.

Использование программы Acronis Disk Director для объединения разделов жесткого диска

При цьому нічого не заважає користувачеві Acronis Disk Director піти іншим шляхом &8212; видалити існуючі розділи жорсткого диска і залишити тільки один, якому і призначити отримане вільний простір. Однак використовувати такий метод зі складним алгоритмом дій не доведеться, якщо освоїтися в Майстрі об'єднання томів. Інші функції в цьому програмному забезпеченні також призначені для взаємодії з HDD-накопичувачем, а більш детальний опис кожної з них ви знайдете в статті за посиланням далі.

Завантажити Acronis Disk Director

EaseUS Partition Master

EASEUS Partition Master функціонує приблизно за таким же принципом, як і попередній представник, а також тут є окрема опція, що дозволяє об'єднати всі існуючі розділи жорсткого диска в один. Однак розробники попереджають, що краще заздалегідь зробити резервну копію, оскільки цілісність будь-яких компонентів може бути порушена через випадкові збої або неправильних дій користувача. У самому Майстрі з'єднання потрібно лише вибрати сам диск, відзначити маркерами томи, призначити основний і запустити цю операцію. Під час процесу об'єднання постарайтеся нічого не робити в операційній системі, щоб уникнути помилок.

Использование программы EaseUS Partition Master для объединения разделов жесткого диска

EASEUS Partition Master поширюється платно, а пробна версія може не підійти для того, щоб впоратися із завданням. Однак ми все ж рекомендуємо спочатку завантажити її і протестувати, щоб зрозуміти, чи варто його купувати. В огляді далі ви знайдете не тільки посилання на офіційний сайт для скачування демонстраційної версії ПЗ, але зможете ще й вивчити інші опції, що входять до складу інструменту.

Завантажити EASEUS Partition Master

MiniTool Partition Wizard

Третій представник стати незважаючи на приставку &171;Mini&187; у своїй назві надає користувачеві величезну кількість найрізноманітніших інструментів з управління жорсткими дисками. Чимось реалізація функцій схожа на стандартне уявлення в операційній системі, але з розширеними можливостями і деякими спрощеннями. У MiniTool Partition Wizard також присутній і окремий модуль & 171; Об'єднати розділи&187; , Що працює приблизно так само, як і в інших програмах, про які йшлося вище. Тут ви вибираєте цільові розділи, вказуєте головний і запускаєте їх злиття, на що іноді витрачається багато часу, адже загальний простір і обсяг інформації, що зберігається в розділах завжди різні.

Использование программы MiniTool Partition Wizard для объединения разделов жесткого диска

В іншому ж MiniTool Partition Wizard можна вважати таким же стандартним софтом, як і той, про який йшла мова вище. Головні особливості цього рішення & 8212; безкоштовне поширення, Повна підтримка російської мови і наявність майстрів по взаємодії з логічними томами. Про майстрів потрібно поговорити більш детально, щоб початківці користувачі знали, в яких випадках до них варто звертатися. У MiniTool Partition Wizard чотири різних майстра, і для запуску досить клікнути по спеціально відведеній кнопці в меню зліва, вибравши відповідний процес, наприклад, клонування дисків. Далі залишається тільки слідувати відобразилися на екрані інструкцій.

Завантажити MiniTool Partition Wizard

AOMEI Partition Assistant

В AOMEI Partition Assistant, на жаль, немає окремого модуля, який би допоміг буквально в пару кліків об'єднати жорсткий диск, проте в цьому по присутні інші корисні інструменти, що дозволяють управляти логічними томами. Ви можете видалити необхідні розділи, заздалегідь перенісши всі важливі файли, а потім розширити вже існуючий тому, по необхідності перевівши його в іншу файлову систему. Для цього доведеться скористатися трьома різними інструментами, але завдання реалізується практично так само швидко і з мінімальною кількістю докладених зусиль.

Использование программы AOMEI Partition Assistant для объединения разделов жесткого диска

Інтерфейс AOMEI Partition Assistant практично повністю переведений на російську мову, тому при взаємодії з майстрами не повинно виникнути взагалі ніяких труднощів. Поширюється даний софт теж безкоштовно, завдяки чому можна безперешкодно завантажити його з офіційного сайту і відразу ж почати використання. З іншими функціями, наявними в AOMEI Partition Assistant, ми пропонуємо ознайомитися в повноформатному огляді на нашому сайті за посиланням нижче.

Завантажити AOMEI Partition Assistant

Eassos PartitionGuru

Розробники PartitionGuru приділяють багато уваги постійному розвитку свого програмного забезпечення, через що через деякий час цей інструмент зі звичайного засобу з моніторингу стану жорсткого диска переріс в повноцінний помічник з управління логічними томами і підключеними носіями. Тут ви знайдете всі необхідні для об'єднання HDD функції і зможете скористатися ними, приклавши мінімальні зусилля. В інтерфейсі PartitionGuru розбереться будь-хто, в чому допоможе інтуїтивно зрозуміле оформлення і наявність російської мови.

Использование программы Eassos PartitionGuru для объединения разделов жесткого диска

Об'єднання логічних томів практично завжди займає багато часу, а під час цього процесу не рекомендується працювати в операційній системі паралельно. Корисною буде і можливість PartitionGuru, що пропонує вибрати маніпуляцію, яка виконається по завершенні: наприклад, комп'ютер буде відправлений на перезавантаження, переведений в сплячий режим або відключений. Якщо ви зацікавлені і в здійсненні додаткових дій, пов'язаних з HDD або іншими підключеними носіями, PartitionGuru ідеально підійде для цього, надаючи основний набір інструментів.

Завантажити PartitionGuru

Macrorit Disk Partition Expert

У програмному забезпеченні Macrorit Disk Partition Expert немає окремого засобу, що дозволяє просто взяти і об'єднати логічні томи, проте нічого не заважає вам задіяти відразу кілька інструментів, щоб спочатку видалити розмітку, створивши вільний простір, а потім приєднати його до головного розділу. Перед цим обов'язково на нього перенесіть файли з інших томів, якщо не хочете втратити їх при видаленні. Російська Мова інтерфейсу в Macrorit Disk Partition Expert відсутня, тому доведеться розбиратися з пунктами самостійно, але зробити це буде не важко.

Использование программы Macrorit Disk Partition Expert для объединения разделов жесткого диска

Інтуїтивно зрозумілі елементи управління дозволять максимально швидко звільнити простір на накопичувачі і приєднати його до необхідного розділу, залишивши тільки його. При цьому варто враховувати, що файлова система змінена не буде і ніяких інших дій, пов'язаних з її налаштуванням, виробляти не доведеться. Macrorit Disk Partition Expert поширюється платно, але присутніх в безкоштовній версії функцій цілком вистачить для того, щоб впоратися з поставленим завданням.

Завантажити Macrorit Disk Partition Expert

Paragon Partition Manager

Завершує добірку програм для об'єднання жорсткого диска Paragon Partition Manager. Тут ви знайдете такий же стандартний перелік інструментів з управління підключеними накопичувачами. Вони практично ідентичні тим, які за замовчуванням є в операційній системі, але використовувати їх набагато простіше, а також автоматично знімаються певні обмеження. Paragon Partition Manager відмінно впорається з покладеною на неї місією і об'єднає HDD без втрати даних.

Использование программы Paragon Partition Manager для объединения разделов жесткого диска

Одна з головних особливостей Paragon Partition Manager &8212; можливість створювати віртуальні накопичувачі, що стане в нагоді при використанні інструментів віртуалізації. Ці розділи теж можна з'єднувати або всіляко змінювати, адже за замовчуванням Windows не дозволяє цього робити. Завантажити пробну версію Paragon Partition Manager можна за посиланням нижче, а доступних в ній функцій цілком вистачить для того, щоб виконати з'єднання розділів і інші маніпуляції з HDD.

Завантажити Paragon Partition Manager

більше статей на цю тему: