Програми для скачування відео з ВКонтакте

Щодня різні користувачі викладають відео в соціальну мережу ВКонтакте, що робить матеріали доступними для перегляду абсолютно кожному. Однак при необхідності збереження ролика собі на комп'ютер, щоб в майбутньому його не втратити, користувачі стикаються з проблемою, оскільки за замовчуванням подібної вбудованої можливості на цьому сайті не існує. У таких випадках оптимальним варіантом буде установка спеціалізованих програм або розширень для браузера, які додадуть функцію завантаження матеріалів на комп'ютер і дозволять без будь-яких проблем скористатися нею.

VkOpt

Давайте почнемо з розширень для веб-оглядачів, і в першу чергу розповімо про найпопулярніше рішення під назвою VkOpt. Це доповнення призначене для того, щоб розширити функціональність соцмережі, додавши в неї безліч найрізноманітніших інструментів. До числа них відноситься і кнопка, що дозволяє завантажити ролик на ПК. Вам потрібно лише перейти у відповідний розділ, знайти там необхідну запис, відтворити її і натиснути на що з'явилася внизу кнопку&171; завантажити & 187; . Додатково відобразиться спливаючий список з можливістю вибрати відповідне дозвіл і якість, що, безсумнівно, позначиться на підсумковому розмірі отриманого файлу.

Скачивание видео с социальной сети ВКонтакте с помощью дополнения VkOpt

Про безліч інших функцій VkOpt ми пропонуємо дізнатися в окремому огляді на нашому сайті, перейшовши за вказаною нижче посиланням. Зараз варто лише відзначити, що інсталюється це розширення практично в усі популярні браузери, і майже кожен інструмент, який ви не хочете використовувати, можна відключити у відповідному меню конфігурації, просто знявши галочку з певних пунктів.

Завантажити VkOpt

MusicSig

Незважаючи на свою назву Доповнення, MusicSig дає можливість завантажувати і відео за тією ж аналогією, як це відбувається і з музичними записами. Звичайно, спочатку основний упор цієї утиліти був зроблений на аудіо, проте в майбутньому розробники додали інструмент, що цікавить нас в рамках цього матеріалу. Працює він так само, як і в більшості випадків &8212; в розділ з відеозаписами додається окрема кнопка, натискання по якій активує завантаження файлу на комп'ютер.

Скачивание видео с социальной сети ВКонтакте с помощью расширения MusicSig

На жаль, в MusicSig немає панелі конфігурації, що дозволяє відключити непотрібні функції, тому вам доведеться змиритися з тим, що подібна кнопка скачування з'явиться в розділі і з аудіозаписами. Однак для деяких це теж буде приємним доповненням. Варто тільки відзначити, що до відключення доступний календар, який за замовчуванням відобразиться зліва вікна під панеллю навігації по соціальній мережі.

Завантажити MusicSig

SaveFrom.net

На черзі у нас розширення, що працює з безліччю популярних відеохостингів і соціальних мереж. Від користувача потрібно тільки встановити SaveFrom.net, після чого функція для скачування відео активується там, де це можливо. У список доступних сайтів входить і ВКонтакте. Все за тим же принципом кнопка завантаження з'являється в розділі з відео, а при натисканні на неї відображається список варіантів за якістю і розміром файлів.

Скачивание видео с разных сайтов с помощью расширения Savefrom net

Що стосується додаткових інструментів, то в ВК додатково присутній інструмент завантаження і музичних файлів, як і в інших соціальних мережах. В іншому ж SaveFrom.net може тільки працювати з відеофайлами, отримуючи їх в різному форматі і якості. Встановити SaveFrom.net можна з офіційного сайту, перейшовши за вказаною нижче посиланням.

Завантажити SaveFrom.net

VK Music Saver

VK Music Saver &8212; ще одне доповнення до браузера, основна функціональність якого спочатку була зосереджена виключно на завантаженні музики. Однак в наступних версіях розробники постаралися і впровадили цю можливість і для відеоматеріалів. Нічого особливого в VK Music Saver Немає, Ця утиліта працює точно за тим же принципом, як і всі ті Розширення, про які ми вже говорили раніше. Ви просто переходите в магазин доповнень, знаходите там цей інструмент, встановлюєте і можете відразу ж приступати до використання.

Скачивание файлов с социальной сети ВКонтакте с помощью расширения VK Music Saver

Завантажити VK Music Saver

VK Flex

Вище ми вже говорили про розширення під назвою VkOpt. Воно запам'яталося багатьом користувачам як універсальний інструмент, що додає в розглянуту соціальну мережу величезна кількість корисних функцій. Аналогом цієї утиліти є VK flex, про яку ми і хочемо поговорити зараз. Ця невелика програма вміє приховувати рекламні новини, фіксувати меню в одному положенні, відображати календар або виправляти невеликі функціональні недоліки розробників. Звичайно, головна можливість, яку обов'язково варто згадати &8212; завантаження відео.

Після встановлення Vk Flex у розділі &171;Мої відеозаписи&187; з'являється вже знайома вам кнопка. Вона дозволяє шляхом всього двох кліків вибрати якість і відразу ж перейти до завантаження відео, отримавши його собі на локальне сховище. З точки зору стабільності роботи і числа функцій VK Flex трохи поступається просунутому аналогу, проте деяким користувачам виявиться навіть дуже корисною. Тому ми рекомендуємо ознайомитися з цією утилітою, перейшовши на її офіційну сторінку в магазині розширень від Google.

Завантажте VK Flex з Google Webstore

MusVK

В якості останнього доповнення, згаданого в рамках даного матеріалу, ми вирішили взяти MusVK. Його назва говорить про те, що спочатку воно призначене для скачування музики. Насправді так і є &8212; спершу розробники робили упор саме на функції отримання аудіо. Однак в майбутньому Популярність розширення зросла, вийшло безліч оновлень, тому тепер користувачі можуть без будь-яких проблем завантажувати і відео.

Загрузка видео с социальной сети ВКонтакте с помощью расширения MusVK

Поки що це здійснюється трохи іншим методом, оскільки після інсталяції MusVK кнопка скачування в розділі &171;відео&187; просто не з'являється. Для завантаження вам же потрібно відтворити необхідний ролик і перейти безпосередньо в меню розширення, клікнувши по його значку лівою кнопкою миші. Там відобразиться список всіх доступних для скачування матеріалів, в тому числі і відео. Попередньо Ви можете відтворити його, щоб упевнитися в правильності, а потім залишається тільки натиснути на & 171; завантажити&187; . Поширюється утиліта безкоштовно, додати її можна через офіційний магазин Google.

Завантажте MusVK з Google Webstore

ВКонтакте.DJ

Вище ми говорили виключно про розширення для використовуваного веб-оглядача, які дозволяють відразу ж при перегляді і отримати відео собі на комп'ютер. Однак не всім користувачам зручний саме такий спосіб скачування файлів, оскільки вони зацікавлені в сторонньому програмному забезпеченні. Давайте торкнемося і цю тему, почавши з ВКонтакте.DJ. цей додаток буде коректно функціонувати тільки після того, як ви авторізуетесь в ньому через свій особистий профіль vk. Після цього перед вами відкриється можливість здійснення глобального пошуку або перегляд доданих на свою сторінку записів.

Получение видео с социальной сети ВКонтакте с помощью программы Вконтакте.DJ

Після знаходження відповідних матеріалів залишиться тільки клікнути на спеціально відведену кнопку, Вибрати якість, формат і місце розташування підсумкового файлу. Потім скачування почнеться відразу ж, і вам буде доступний перегляд його стану. Крім цього, ВКонтакте.DJ виконує роль своєрідного програвача, групує аудіо в плейлисти і осуществлет пакетне скачування.

Завантажити ВКонтакте.DJ

VKMusic

VKMusic &8212; ще один представник софта подібного роду, назва якого говорить про те, що спочатку це ПО було розроблено для скачування музики з соціальної мережі ВКонтакте. Однак пізніше розробники, як і в багатьох інших випадках, теж вирішили розширити функціональність, додавши інструмент, що дозволяє отримувати і відеоролики. Знайти їх можна як через глобальний пошук, так і через посилання або особисту сторінку користувача.

Скачивание видео с социальной сети ВКонтакте через программы VKMusic Citynov

Додатково VKMusic допоможе завантажувати відео з різних відеохостингів, включаючи RuTube, YouTube і Vimeo. Все це допоможе без проблем відшукати відповідну запис, якщо раптом її не вийшло завантажити, використовуючи ВК. Пропонуємо ознайомитися з VKMusic більш детально в іншій статті на нашому сайті. Там ви знайдете і посилання на скачування з офіційного джерела.

Завантажити VKMusic

Вище ми представили спеціалізовані розширення і програми, що дозволяють впровадити у ВКонтакте функцію для завантаження відео на ПК. Як бачите, кожне рішення має свої особливості і недоліки. Тому ми рекомендуємо спочатку ознайомитися з усіма ними, а потім вже встановити максимально підходяще і переходити до виконання поставленого завдання.

більше статей на цю тему: