Програми для визначення номера телефону

Зараз практично всі номери телефонів є в базах продавців та інших фірм, що займаються поширенням свого товару через телефонні дзвінки. Додатково процвітає спам різного характеру, а також ніхто не відміняв банальних дзвінків з незнайомих номерів. Все це значно ускладнює життя звичайному користувачеві і навіть іноді виводить з себе, тому з'являється бажання дізнатися, що за невідомий абонент дзвонить і чи варто взагалі приймати цей виклик. У реалізації поставленого завдання допоможуть спеціальні додатки, про які ми хочемо поговорити далі.

Truecaller

Першим в нашому списку розташовується додаток під назвою Truecaller. Воно є найпопулярнішим з усіх тих програм, які дозволяють визначити невідомий номер. Відразу уточнимо, що за правилами конфіденційності Truecaller не може зберігати і передавати особисту інформацію користувачів, тому ви можете бути впевнені в збереженні своїх даних. Що стосується самої функціональності розглянутого інструменту, то під час вхідного дзвінка він відображає абонента, якщо той присутній в базі даних або зареєстрований в самому додатку. Окремо варто згадати базу даних спамерів. Вона постійно оновлюється спільними силами всіх учасників спільноти по всьому світу, тому всі нав'язливі дзвінки від таких абонентів просто будуть блокуватися.

Использование приложения Truecaller для определения номера телефона

Всі перераховані вище опції відносяться і до СМС. Додатково в Truecaller вбудована блокування по серіях номерів і певних іменах, відразу ж блокує всі небажані дзвінки. Тепер давайте коротко поговоримо про інші можливості цього додатка, які не мають відношення до визначення номерів. Зробити це потрібно, тому що основний напрямок по якраз і зав'язано на цих самих функціях. До них відноситься вбудований месенджер, що дозволяє безкоштовно і безпечно обмінюватися інформацією з друзями. Сюди ж відносяться і внутрішні дзвінки. На завершення відзначимо можливість запису телефонних розмов, яка відкривається тільки після придбання повної версії софта. З іншими особливостями Truecaller ми пропонуємо ознайомитися на офіційній сторінці в магазині, звідки здійснюється завантаження.

Завантажити Truecaller з Google Play Маркета

CallApp

Якщо в попередньому додатку знаходилося безліч допоміжних опцій і окремих інструментів для спілкування, то функціональність CallApp зосереджена виключно на розпізнаванні номерів і блокування викликів. Для початку розглянемо першу можливість. При надходженні виклику CallApp за лічені секунди обчислює справжній Caller ID за допомогою інтелектуального пошуку, власних баз даних і відкритих джерел, заснованих на додатку Truecaller. В особливих випадках додаток відображає не тільки справжнє ім'я абонента, але і надає посилання на соціальну мережу, закріплену за цим номером (якщо той, звичайно, не прихований).

Использование приложения CallApp для определения номера телефона

Що стосується блокування викликів, то в CallApp присутня як вбудована база з номерами, що поширюють спам, так і опція, що дозволяє створити власний список контактів з обмеженим доступом. При цьому цільовий абонент навіть не дізнається, що він був заблокований. Ще CallApp дозволяє записувати вихідні та сходять дзвінки в хорошій якості. Для цього потрібно натиснути лише на одну кнопку, а сама функція підтримується абсолютно на всіх смартфонах незалежно від моделі і року випуску. З недоліків цього додатка відзначимо лише високе енергоспоживання, що пов'язано з поганою оптимізацією, тому будьте готові до того, що після установки CallApp телефон почне розряджатися трохи швидше.

Завантажити CallApp з Google Play Маркета

Sync.ME

Sync.ME &8212; ще одне стандартне додаток, ідеально справляється зі своїм головним завданням. Число його активних користувачів перевалило за позначку десять мільйонів, що означає наявність величезної бази даних з контактами спамерів або шахраїв. Така база якраз і створюється завдяки звичайним користувачам, а в цьому допомагає наявність спеціальної кнопки. Якщо ви бачите, що вам дзвонить небажаний абонент, який може поширювати свої послуги або ввести в оману, відзначте його таким, і його номер автоматично додасться в базу. Якщо ще хоча б з десяток користувачів зроблять те ж саме з даним номером, він автоматично буде поміщений в базу спамерів, і У інших користувачів виклики з цього номера будуть автоматично блокуватися.

Использование приложения Sync.ME для определения номера телефона

Приблизно це ж відноситься і до текстових повідомлень. До того ж Sync.ME ідентифікує ім'я абонента, аналізуючи відкриті джерела, в тому числі і соціальні мережі. Після такої ідентифікації ви можете переглянути не тільки основну інформацію про людину, але і отримати доступ до його сайту або сторінці в соціальній мережі, що дозволить краще впізнати абонента і вирішити, чи варто приймати від нього вхідні дзвінки. Є в Sync.ME і настроюється чорний список, куди дозволяється помістити необмежену кількість номерів і бути впевненим в тому, що тепер вони до вас не додзвоняться. До всього іншого, в даній програмі є невелика опція, що повідомляє про наступаючому дні народження збереженого контакту, якщо така інформація вказана у нього на сторінці в соціальній мережі. Поширюється Sync.ME безкоштовно, а Завантажити софт можна в офіційному магазині, перейшовши за вказаною далі посиланням.

Завантажити Sync.ME з Google Play Маркета

Drupe

Основне призначення Drupe &8212; повноцінна заміна стандартного додатка з контактами з поліпшенням певних опцій і додаванням нових, тому давайте спочатку зупинимося на цій функціональності, щоб ви зрозуміли, чи варто це рішення уваги. Інструмент набору номера в Drupe поліпшений і дозволяє швидше зв'язатися з контактом як стандартним способом, так і через будь-який месенджер або соціальну мережу. Додатково відображаються повідомлення від інших додатків, наприклад, спроби викликів, а список контактів автоматично переноситься. Drupe дозволяє налаштувати зовнішній вигляд, оптимізувавши розташування елементів і окремих блоків, а також присутній сортування номерів і різні фільтри.

Использование приложения Drupe для определения номера телефона

За визначення номера в Drupe відповідає функція, яка була додана в одній з останніх версій. Її технологія полягає у використанні відкритих джерел, де переважно знаходяться профілі в соціальних мережах і месенджерах. Отже, ім'я контакту буде відображатися відповідно до того, яке він самостійно вказав на своїй сторінці. Ніякого блокування спаму в додатку немає, тому для цієї мети використовувати його не має ніякого сенсу. Ми можемо рекомендувати Drupe тим користувачам, хто давно хотів змінити стандартний додаток з контактами і бажає просто отримувати інформацію про ім'я абонента.

Завантажити Drupe з Google Play Маркета

Showcaller

Showcaller & 8212; безкоштовний додаток, що підтримує функцію Caller ID. Вона володіє хорошою оптимізацією і практично не споживає заряду батареї під час своєї роботи. Файли самої програми не займуть більше чотирьох мегабайт простору на диску, що дозволяє не турбуватися про брак вільного місця через завантаження ще одного софта. Якщо телефон не підключений до Інтернету, Showcaller все одно зможе визначити номер, але лише той, що знаходиться в стандартній базі даних. Дзвінки від спамерів або небажаних абонентів будуть автоматично заблоковані, якщо цю функцію ввімкнено. При виявленні підозрілих абонентів не забувайте відзначати їх як спам і залишати коментар, щоб цією інформацією в майбутньому змогли скористатися і інші користувачі Showcaller.

Использование приложения Showcaller для определения номера телефона

Ще в цьому додатку є ряд опцій, що дозволяють швидко відшукати номер як в глобальній мережі через Smart Search, так і серед контактів на телефоні. Для цього сюди навіть додана опція Т9, яка застосовується для швидкого набору. В кінці короткого огляду Showcaller відзначимо, що фотографія абонента буде відображатися тільки в тому випадку, якщо він самостійно вказав її в тому джерелі, звідки береться інформація про номер телефону. Для скачування Showcaller з офіційного магазину натисніть по розташованої далі посиланням.

Завантажити Showcaller з Google Play Маркета

Eyecon

Наступне додаток, про який піде мова в нашій сьогоднішній статті, носить назву Eyecon і практично нічим не відрізняється по функціональності від раніше розглянутих рішень. Воно дозволяє управляти своєю телефонною книгою, встановлюючи картинки для контактів і перенаправляючи дзвінки на сторінки в соціальних мережах. Тут є визначник Caller ID, який захищає від спаму, а також довантажує якісні фотографії, якщо ті відзначені в профілях дзвонить профілю.

Использование приложения Eyecon для определения номера телефона

Відзначимо наявність унікальної опції, яка дозволяє відправити запит контакту, щоб дізнатися, доступний він зараз чи ні. Якщо відповідь прийшла, значить, можна набирати номер і спілкуватися з необхідною людиною. Ще Eyecon спрощує принцип створення нових контактів. Після завершення розмови з абонентом, якого немає в телефонній книзі, досить буде зробити всього кілька натискань, щоб він був доданий у внутрішню пам'ять пристрою.

Завантажити Eyecon з Google Play Маркета

Hiya

Функціональність Hiya зосереджена виключно на блокуванні дзвінків від шахраїв та ідентифікації незнайомих номерів. Для цього в цьому додатку використовується фірмова база даних, яка оновлює кожен місяць. Зараз список підозрілих номерів в ній вже перевищує 400 мільйонів і з кожним днем зростає, в чому допомагають і звичайні користувачі, відзначаючи вхідні дзвінки як спам. Hiya в режимі реального часу виробляє визначення номера і вже через кілька секунд показує всю знайдену інформацію. Додатково через цю програму здійснюється і управління контактами, наприклад, додавання абонентів в список заблокованих, перейменування, присвоювання фото або розподіл по групах.

Использование приложения Hiya для определения номера телефона

Окремої уваги заслуговує вбудована опція в Hiya, яка перевіряє вміст отриманих СМС на наявність шкідливих посилань. Цей процес запускається тільки в тому випадку, якщо саме повідомлення містить посилання на який-небудь сайт. При виявленні небезпеки ви відразу ж будете повідомлені. Це була вся інформація, яку ми хотіли розповісти про Hiya. Всім зацікавленим ми пропонуємо завантажити цей софт через офіційну майданчик, а потім авторизуватися через сторінку на Facebook, щоб почати використання.

Завантажити Hiya з Google Play Маркета

Mr. Number

Mr. Number & 8212; додаток від розробників розглянутого вище кошти Hiya. Воно виконує в точності такі ж опції, які були присутні в попередньому інструменті, проте тут відсутня згадана функція перевірки повідомлень і управління контактами. Mr. Number швидко визначає номери, з яких йде дзвінок, а якщо ви не встигли прийняти виклик або подивитися на екран, в будь-який момент можна ввести номер в рядок пошуку, щоб отримати всю наявну в базах інформацію. Спам і шахрайські номери, які вже пройшли перевірку, блокуються автоматично, тому з цим не повинно виникнути ніяких додаткових труднощів.

Использование приложения Mr. Number для определения номера телефона

Однак є в Mr. Number та інші можливості, відсутні в Hiya. До них відноситься автоматичне перенаправлення зазначених номерів на голосову пошту, що дозволить уникнути докучливих абонентів або тимчасово обмежити для них зв'язок. Якщо з'явилася необхідність, ви можете самостійно заблокувати як один номер, так і все, відштовхуючись від коду міста або країни. Не забувайте позначати шахрайські номери і залишати коментарі, щоб допомогти розвинути загальну базу даних і убезпечити інших користувачів.

Завантажити Mr. Number з Google Play Маркета

TrapCall

Останній додаток, що розглядається в нашій статті, відрізняється від розглянутих раніше тим, що основний упор тут зроблений на визначенні приватних номерів, що може бути використано, якщо хтось вас переслідує або просто набридає постійними дзвінками. У TrapCall немає тих вбудованих баз даних, про які йшла мова раніше, тут використовується фірмовий засіб, спрямований саме на приватні номери, присвоєні окремим особистостям. Якщо після визначення номера ви захочете заблокувати даного абонента, TrapCall дозволить зробити це буквально в один клік.

Использование программы TrapCall для определения номера телефона

Якщо щось дійсно загрожує вашій безпеці і звичайного визначення абонента виявилося мало, рекомендується придбати повну версію TrapCall, щоб відкрити доступ до функції запису розмов. Всі інші опції є в безкоштовній версії програми і працюють справно, повністю справляючись зі своїм головним завданням. Завантажити безкоштовну збірку TrapCall можна через Google Play Маркет , а вже через внутрішні покупки буде доступний перехід на преміум-версію.

Завантажити TrapCall з Google Play Маркета

Це були всі програми, про які ми хотіли розповісти сьогодні. Звичайно, в цей список потрапили далеко не всі доступні рішення, але ми постаралися скласти його, беручи до уваги найпопулярніші, ефективні і незвичайні рішення, які можуть допомогти користувачеві не тільки визначити номер, але і заблокувати спам або виконати будь-які інші дії.

більше статей на цю тему: