Аналоги Tor Browser

Аналоги Tor
Одним з найбільш популярних браузерів для роботи в Інтернеті анонімно є програма Tor Browser. Саме вона стала популярна швидше багатьох своїх конкурентів і до сих пір займає лідируючі позиції. Але багатьом користувачам не подобається швидкість завантаження сторінок, вони шукають аналоги Тор Браузер, намагаються знайти програму, яка забезпечить ще більшу безпеку, анонімність і швидкість.

Завантажити Tor Browser

Comodo Dragon

Comodo-Dragon
Браузер Comodo Dragon побудований на двигуні Chromium і не є повністю анонімним браузером. У ньому є така функція, за допомогою якої можна зберігати інкогніто, але славиться програма своїм захистом. Браузер має вдосконалену технологію захисту, доопрацьовану сертифікацію SSL, захист від шкідливого ПЗ та інших вірусів.

Користувач може імпортувати всі свої закладки з інших браузерів у браузер Comodo Dragon.

Завантажити Comodo Dragon

Dooble

Dooble
Браузер Dooble є вільно розповсюджуваною Програмою на движку відмінному від Chromium. Доступний браузер для більшості операційних систем і відрізняється від багатьох конкурентів тим, що дозволяє видаляти файли куки через певні проміжки часу. Програма шифрує багато даних користувача, зберігає останню сесію в разі непередбаченого збою і має вбудований файловий менеджер і клієнт FTP.

Pirate Browser

Pirate-Browser
Pirate Browser є найбільш схожою програмою на Тор Браузер, так як має ряд дуже істотних схожостей, починаючи від движка і закінчуючи процесами роботи і схемами. Відмінностями від Tor є проксі-сервера, додаткові настройки для заборонених сайтів і тунельний трафік. Браузер Pirate підійде для всіх любителів повної анонімності і відсутності цензури в Інтернеті.

Є ще велика кількість браузерів, які чимось схожі на Tor Browser, але наведені вище три аналоги є найбільш популярними і безпечними для використання. Якщо у вас є на прикметі інші програми, то залишайте їх назви в коментарях і діліться враженнями від їх використання.

більше статей на цю тему: